YZ kararı
Model uzlaşısı ve Glicko-2 puanı Pucinelli de Almeida M yönünde. Tam analiz aşağıda.
Tahminler başlamadan kilitlenir sonuçlar sonra doğrulanır herkese açık isabet kaydı →Pucinelli de Almeida M vs Langmo C — Tenis tahmini
Model tahminimiz (Glicko-2)
PropickAI modeli · piyasa oranıyla karşılaştırma (marjsız)
1 Pucinelli de Almeida M — 70%
Model tahmini: galibiyet Pucinelli de Almeida M 69.9%, galibiyet Langmo C 30.1%. Model favorisi — Pucinelli de Almeida M.
Bilgilendirici tahmin, bahis önerisi değildir.
Maç kazananı — Pucinelli de Almeida M
Bu seçimin, sonuçlanmış geçmişimizde ne sıklıkla kazandığı — kâr tahmini değildir.
Bunu nasıl hesapladıkModel, uzlaşı ve piyasa dökümü
Matematiksel model tahmini
Yapay zeka maç tahmini Pucinelli de Almeida M - Langmo C 31 Ağustos 2026
Tenis matematiksel modeliBased on the collected premaç verileri, the favori looks like Pucinelli de Almeida M.
- Galibiyet oranlar (Fonbet): 1 1.02 / 2 10.00
- Glicko: Pucinelli de Almeida M 69.9% / Langmo C 30.1%
Bilgi amaçlı
Adil olasılık (marjsız)
Bahis şirketi marjı hariç olasılık — bilgi amaçlı, bahis önerisi değildir.
Oran kaynağı: uzlaşısı 6 bahis şirketleri (Baltbet, Betcity, Fonbet, Kambi BetMGM, Kambi Unibet, Leon). Bu, oranlardan bahis şirketi marjı çıkarıldıktan sonraki adil olasılıktır — referans bilgi, bir tahmin veya bahis önerisi değildir.
Bilgi amaçlı
Oran hareketi
Oranların açılıştan mevcut orana nasıl değiştiği — bilgi amaçlı, bahis önerisi değildir.↓ oran düştü (bu sonuca para geldi), ↑ yükseldi (oran zayıfladı). Bilgi amaçlı, bahis önerisi değildir.
Piyasa uzlaşısı
Markete göre tahmin
Bahis şirketi marjı çıkarılmış uzlaşı olasılığı; sağdaki sayı mevcut en iyi orandır. Yalnızca bilgi amaçlı, bir bahis değildir.
Tam yapay zeka analizinin kilidini ac
Her mac icin 7 yapay zeka konsensusu, matematik modeli olasiliklari, value secimleri ve tam raporlar Tam erişim ile.
Genişletilmiş istatistikler (scorego)
| Pucinelli de Almeida M | Langmo C | |
|---|---|---|
| Galibiyet % | 0% | 50% |
| Sert % | 0% | 50% |
| Toprak % | 0% | 0% |
| Çim % | 0% | 0% |
| Belirleyici set % | 0% | 0% |
| Tie-break % | 0% | 0% |
| Unvanlar (toplam) | 0 | 0 |
| Son 10 | L | LW |
Kaynak: scorego-app.com
Sporcular hakkında
Servis ve karşılama istatistikleri
| Pucinelli de Almeida M | Langmo C | |
|---|---|---|
| Maç başına as | 2.14 | 6.26 |
| Maç başına çift hata | 3.03 | 3.13 |
| Maç başına break | 4.62 | 1.67 |
Kaynak:tennisstats.com (per-maç averages)
TennisStats: puan, form ve servis/karşılama
Sert
| Matheus Pucinelli de Almeida | Christian Langmo | |
|---|---|---|
| 2026 yılı kazanma yüzdesi | 33.3% 1 / 3 Maçlar | 46.9% 15 / 32 Maçlar |
| Son 12 ay kazanma yüzdesi | 25.0% 1 / 4 Maçlar | 52.5% 32 / 61 Maçlar |
Toprak
| Matheus Pucinelli de Almeida | Christian Langmo | |
|---|---|---|
| 2026 yılı kazanma yüzdesi | 70.0% 28 / 40 Maçlar | 53.3% 8 / 15 Maçlar |
| Son 12 ay kazanma yüzdesi | 68.3% 43 / 63 Maçlar | 53.3% 8 / 15 Maçlar |
Çim
| Matheus Pucinelli de Almeida | Christian Langmo | |
|---|---|---|
| 2026 yılı kazanma yüzdesi | — 0 / 0 Maçlar | — 0 / 0 Maçlar |
| Son 12 ay kazanma yüzdesi | — 0 / 0 Maçlar | — 0 / 0 Maçlar |
Kaynak:tennisstats.com
Karşılıklı maç serisi (tennisstats)
| Matheus Pucinelli de Almeida | Christian Langmo | |
|---|---|---|
| Karşılıklı maç galibiyetleri | 0 (0%) | 0 (0%) |
| set | 0 (0%) | 0 (0%) |
| Bu yılki galibiyetler | 68.2% 30 / 44 Maçlar | 48.9% 23 / 47 Maçlar |
| 12 aydaki galibiyetler | 66.2% 45 / 68 Maçlar | 52.0% 40 / 77 Maçlar |
| Güncel sıralama | 260 | 473 |
Kaynak: tennisstats.com
Profil ve yüzdeler (tennisstats)
| Matheus Pucinelli de Almeida | Christian Langmo | |
|---|---|---|
| Kazanç (kariyer) | $267,996 USD | $100,954 USD |
| Puan | 260 | 473 |
| Yaş | 25 | 30 |
| Boy | 1.83m | 1.91m |
| Weight | 78kg | 91kg |
| Playing hand | Right-handed | Right-handed |
Kazanma yüzdesi (maç / set)
| Matheus Pucinelli de Almeida | Christian Langmo | |
|---|---|---|
| Maç galibiyetleri | 68 % | 49 % |
| Maç galibiyetleri (3 set) | 67 % | 49 % |
| Set vermeden galibiyetler | 48 % | 40 % |
| Geriden gelip galibiyetler | 22 % | 8 % |
| En az 1 set kazandı | 84 % | 77 % |
| Set 1 galibiyeti | 66 % | 57 % |
| Set 2 galibiyeti | 66 % | 60 % |
| Set 3 galibiyeti | 56 % | 24 % |
Kaynak:tennisstats.com
Bahis karşılaştırmaları (tennisstats)
Toplamlar ve proplar için sonuç yüzdeleri: her oyuncu için değerler ve bir maç-toplamı sütunu.
Toplam oyun
| Matheus Pucinelli de Almeida | Christian Langmo | Maç toplamı | |
|---|---|---|---|
| Sette ortalama oyun | 9.09 | 9.91 | 9.5 |
| Üst 6.5 | 93 % | 96 % | 95 % |
| Üst 7.5 | 72 % | 87 % | 80 % |
| Üst 8.5 | 63 % | 72 % | 68 % |
| Üst 9.5 | 35 % | 51 % | 43 % |
| Üst 10.5 | 21 % | 32 % | 27 % |
| Üst 11.5 | 21 % | 32 % | 27 % |
Aces
| Matheus Pucinelli de Almeida | Christian Langmo | Maç toplamı | |
|---|---|---|---|
| Maç başına as | 2.14 | 6.26 | 8.40 |
| Bir maçta en çok as | 35 % | 72 % | — |
| 1+ | 78 % | 97 % | 93 % |
| 2+ | 51 % | 92 % | 88 % |
| 3+ | 30 % | 85 % | 72 % |
| 4+ | 19 % | 79 % | 68 % |
| 5+ | 11 % | 74 % | 67 % |
Breakler
| Matheus Pucinelli de Almeida | Christian Langmo | Maç toplamı | |
|---|---|---|---|
| Maç başına break | 4.62 | 1.67 | 6.29 |
| Üst 0.5 | 100 % | 97 % | 100 % |
| Üst 1.5 | 100 % | 92 % | 100 % |
| Üst 2.5 | 97 % | 44 % | 75 % |
| Üst 3.5 | 97 % | 38 % | 72 % |
| Üst 4.5 | 57 % | 0 % | 71 % |
| Üst 5.5 | 54 % | 0 % | 50 % |
Tie-breaks
| Matheus Pucinelli de Almeida | Christian Langmo | Maç toplamı | |
|---|---|---|---|
| Maç başına tie-break | 0.26 | 0.36 | 0.31 |
| Üst 0.5 | 26 % | 30 % | 28 % |
| Üst 1.5 | 0 % | 4 % | 2 % |
| Alt 0.5 | 74 % | 70 % | 28 % |
| Alt 1.5 | 100 % | 96 % | 2 % |
Double faults
| Matheus Pucinelli de Almeida | Christian Langmo | Maç toplamı | |
|---|---|---|---|
| Maç başına çift hata | 3.03 | 3.13 | 6.16 |
| Üst 0.5 (1+) | 86 % | 100 % | 100 % |
| Üst 1.5 (2+) | 70 % | 74 % | 99 % |
| Üst 2.5 (3+) | 54 % | 51 % | 91 % |
| Üst 3.5 (4+) | 32 % | 31 % | 82 % |
| Üst 4.5 (5+) | 24 % | 21 % | 62 % |
| Üst 5.5 (6+) | 16 % | 18 % | 46 % |
Net puan
| Matheus Pucinelli de Almeida | Christian Langmo | Maç toplamı | |
|---|---|---|---|
| Net Puanlar Won Per Maç | 8.45 | 8.36 | 16.81 |
| Üst 4.5 (5+) | 90 % | 80 % | 85 % |
| Üst 5.5 (6+) | 80 % | 68 % | 74 % |
| Üst 6.5 (7+) | 70 % | 60 % | 65 % |
| Üst 7.5 (8+) | 70 % | 44 % | 57 % |
| Üst 8.5 (9+) | 60 % | 24 % | 42 % |
| Üst 9.5 (10+) | 50 % | 20 % | 35 % |
Kaynak:tennisstats.com
Pucinelli de Almeida M, Langmo C ile güç ölçüşüyor tarihinde 31 Ağustos 2026 — Manacor, Spain, Qualifying.
Son form (G-B-M): Pucinelli de Almeida M 2-0-3, Langmo C 1-0-4. Bu takımlar son zamanlarda 1 kez karşılaştı — geçmiş aşağıda. PropickAI'nin Glicko-2 modeli ev sahibine 70% galibiyet ihtimali veriyor. Takım istatistikleri, karşılaşma geçmişi, oranlar ve PropickAI'nin yapay zeka seçimi için kaydırın.
Ucretsiz oyna: 10.000 $ sanal parayla baslarsin. Bu maca oranlarimizla bahis yap, karini takip et ve global siralamada yuksel. Gercek para yok, kayit yok.
Pucinelli de Almeida M - Langmo C
Veritabanı her iki katılımcının son maçlarını dikkate alır.
We mark in green only güçlü signals where the model passed our publication filter. The other rows are for audit and training.
Tenis matematiksel modeli. Beraberliksiz tenis: temel sinyal oyuncu puanından, zeminden, formdan, servis/karşılamadan ve turnuva yorgunluğundan gelir. Canlı mantıkta set durumu ve kimin servis attığı, genel sayı skorundan daha önemlidir.
Glicko-2 bir takım gücü puanıdır: oranı, geçmişi ve istikrarı tartar, ancak bir garanti değildir.
Model = Glicko + Elo strength prior (heuristic, historical calibration devam ediyor). Glicko69.9% · +Elo prior (weight0.27).
Beraberliksiz tenis: temel sinyal oyuncu puanından, zeminden, formdan, servis/karşılamadan ve turnuva yorgunluğundan gelir. Canlı mantıkta set durumu ve kimin servis attığı, genel sayı skorundan daha önemlidir.
Bahis notları orandan, piyasadan ve matematiksel modelimizden oluşturulur: yalnızca model ve piyasa hemfikir olduğunda bir sinyali izleyin.
Handikap
| Sonuç | Baltbet | Betcity | Fonbet | Leon |
|---|---|---|---|---|
| 1.78 56.2% | 1.81 55.3% | 1.57 63.7% | 1.77 56.5% | |
| — | — | 1.80 55.6% | — | |
| — | — | 1.01 99.0% | — | |
| — | — | 1.01 99.0% | — | |
| — | — | 3.80 26.3% | — | |
| — | — | 3.40 29.4% | — | |
| 1.93 51.8% | 1.90 52.6% | — | 1.98 50.5% | |
| — | — | 2.25 44.4% | — | |
| — | — | 1.90 52.6% | — | |
| — | — | 11.00 9.1% | — | |
| — | — | 11.00 9.1% | — | |
| — | — | 1.20 83.3% | — | |
| — | — | 1.25 80.0% | — |
Handikap
| Sonuç | Fonbet |
|---|---|
| 1.01 99.0% | |
| 1.02 98.0% | |
| 10.00 10.0% | |
| 11.00 9.1% |
Toplam
| Sonuç | Baltbet | Betcity | Fonbet |
|---|---|---|---|
| Üst 15.5 | — | — | 1.25 80.0% |
| Üst 16.5 | — | — | 1.19 84.0% |
| Üst 17.5 | — | — | 9.00 11.1% |
| Üst 18.5 | — | — | 2.05 48.8% |
| Üst 19.5 | — | — | 7.20 13.9% |
| Üst 20.5 | — | — | 2.15 46.5% |
| Üst 21.5 | — | — | 1.90 52.6% |
| Üst 22.5 | 1.96 51.0% | 2.00 50.0% | 2.07 48.3% |
| Üst 23.5 | — | — | 2.20 45.5% |
| Üst 24.5 | — | — | 2.30 43.5% |
| Alt 15.5 | — | — | 3.40 29.4% |
| Alt 16.5 | — | — | 3.95 25.3% |
| Alt 17.5 | — | — | 1.03 97.1% |
| Alt 18.5 | — | — | 1.68 59.5% |
| Alt 22.5 | 1.75 57.1% | 1.71 58.5% | — |
Toplam
| Sonuç | Fonbet |
|---|---|
| Üst 2.5 | 10.00 10.0% |
| Alt 2.5 | 1.02 98.0% |
Tam maç tahminini açın
The Pucinelli de Almeida M - Langmo C analiz — sonuçlar, olasılıklar, riskler ve geçmiş — ücretsiz kayıttan sonra kullanılabilir.
- 7 modelin tam yapay zeka uzlaşısı
- Kazanma olasılıkları ve değer işaretleri
- Maç geçmişi ve form
Sıkça sorulan sorular
Pucinelli de Almeida M - Langmo C maçında favori kim?
PropickAI modeline göre Pucinelli de Almeida M favori — yaklaşık %70 kazanma olasılığı.
PropickAI Pucinelli de Almeida M - Langmo C için ne tahmin ediyor?
7 yapay zeka modelinin uzlaşısı ve Glicko-2 puanı Pucinelli de Almeida M yönünde. Tam olasılıklar ve bahis oranları bu sayfada.
Pucinelli de Almeida M - Langmo C maçı için bahis oranları nedir?
Pucinelli de Almeida M - Langmo C için birden fazla bahis şirketinden canlı oranlar bu sayfada listelenir ve piyasayla birlikte güncellenir.
Pucinelli de Almeida M - Langmo C ne zaman başlıyor?
31 Ağustos 2026.