YZ kararı
Model uzlaşısı ve Glicko-2 puanı Chepelev A yönünde. Tam analiz aşağıda.
Tahminler başlamadan kilitlenir sonuçlar sonra doğrulanır herkese açık isabet kaydı →Chepelev A vs Ciavarella, Niccolo — Tenis tahmini
Model tahminimiz (Glicko-2)
PropickAI modeli · piyasa oranıyla karşılaştırma (marjsız)
1 Chepelev A — 77%
Model tahmini: galibiyet Chepelev A 76.6%, galibiyet Ciavarella, Niccolo 23.4%. Model favorisi — Chepelev A.
Bilgilendirici tahmin, bahis önerisi değildir.
Maç kazananı — Chepelev A
Bu seçimin, sonuçlanmış geçmişimizde ne sıklıkla kazandığı — kâr tahmini değildir.
Bunu nasıl hesapladıkModel, uzlaşı ve piyasa dökümü
Matematiksel model tahmini
Yapay zeka maç tahmini Chepelev A - Ciavarella, Niccolo 30 Ağustos 2026
Tenis matematiksel modeliBased on the collected premaç verileri, the favori looks like Chepelev A.
- Galibiyet oranlar (Fonbet): 1 1.01 / 2 9.00
- Glicko: Chepelev A 76.6% / Ciavarella, Niccolo 23.4%
Bilgi amaçlı
Adil olasılık (marjsız)
Bahis şirketi marjı hariç olasılık — bilgi amaçlı, bahis önerisi değildir.
Oran kaynağı: uzlaşısı 6 bahis şirketleri (Baltbet, Betcity, Fonbet, Kambi BetMGM, Kambi Unibet, Leon). Bu, oranlardan bahis şirketi marjı çıkarıldıktan sonraki adil olasılıktır — referans bilgi, bir tahmin veya bahis önerisi değildir.
Piyasa uzlaşısı
Markete göre tahmin
Bahis şirketi marjı çıkarılmış uzlaşı olasılığı; sağdaki sayı mevcut en iyi orandır. Yalnızca bilgi amaçlı, bir bahis değildir.
Tam yapay zeka analizinin kilidini ac
Her mac icin 7 yapay zeka konsensusu, matematik modeli olasiliklari, value secimleri ve tam raporlar Tam erişim ile.
Genişletilmiş istatistikler (scorego)
| Chepelev A | Ciavarella, Niccolo | |
|---|---|---|
| Galibiyet % | 62.4% | 0% |
| Sert % | 56.2% | 0% |
| Toprak % | 62.9% | 0% |
| Çim % | 0% | 0% |
| Belirleyici set % | 59.2% | 0% |
| Tie-break % | 52.9% | 0% |
| Unvanlar (toplam) | 7 | 0 |
| Son 10 | WWWWLLWWWL | L |
Kaynak: scorego-app.com
Sporcular hakkında
Servis ve karşılama istatistikleri
| Chepelev A | Ciavarella, Niccolo | |
|---|---|---|
| Maç başına as | 2.17 | — |
| Maç başına çift hata | 1.5 | — |
| Maç başına break | 8 | — |
Kaynak:tennisstats.com (per-maç averages)
TennisStats: puan, form ve servis/karşılama
Sert
| Andrey Chepelev | Niccolo Ciavarella | |
|---|---|---|
| 2026 yılı kazanma yüzdesi | — 0 / 0 Maçlar | 0.0% 0 / 1 Maçlar |
| Son 12 ay kazanma yüzdesi | — 0 / 0 Maçlar | 0.0% 0 / 1 Maçlar |
Toprak
| Andrey Chepelev | Niccolo Ciavarella | |
|---|---|---|
| 2026 yılı kazanma yüzdesi | 64.8% 46 / 71 Maçlar | 33.3% 6 / 18 Maçlar |
| Son 12 ay kazanma yüzdesi | 65.7% 67 / 102 Maçlar | 32.3% 10 / 31 Maçlar |
Çim
| Andrey Chepelev | Niccolo Ciavarella | |
|---|---|---|
| 2026 yılı kazanma yüzdesi | — 0 / 0 Maçlar | — 0 / 0 Maçlar |
| Son 12 ay kazanma yüzdesi | — 0 / 0 Maçlar | — 0 / 0 Maçlar |
Kaynak:tennisstats.com
Karşılıklı maç serisi (tennisstats)
| Andrey Chepelev | Niccolo Ciavarella | |
|---|---|---|
| Karşılıklı maç galibiyetleri | 0 (0%) | 0 (0%) |
| set | 0 (0%) | 0 (0%) |
| Bu yılki galibiyetler | 63.9% 46 / 72 Maçlar | 28.6% 6 / 21 Maçlar |
| 12 aydaki galibiyetler | 65.4% 68 / 104 Maçlar | 29.4% 10 / 34 Maçlar |
| Güncel sıralama | 374 | 1022 |
Kaynak: tennisstats.com
Profil ve yüzdeler (tennisstats)
| Andrey Chepelev | Niccolo Ciavarella | |
|---|---|---|
| Kazanç (kariyer) | $122,903 USD | $14,858 USD |
| Puan | 374 | 1022 |
| Yaş | 28 | 22 |
| Boy | 1.78m | 1.73m |
| Weight | 76kg | 70kg |
| Playing hand | Left-handed | Right-handed |
Kazanma yüzdesi (maç / set)
| Andrey Chepelev | Niccolo Ciavarella | |
|---|---|---|
| Maç galibiyetleri | 64 % | 29 % |
| Maç galibiyetleri (3 set) | 65 % | 32 % |
| Set vermeden galibiyetler | 47 % | 29 % |
| Geriden gelip galibiyetler | 24 % | 0 % |
| En az 1 set kazandı | 79 % | 48 % |
| Set 1 galibiyeti | 64 % | 43 % |
| Set 2 galibiyeti | 63 % | 33 % |
| Set 3 galibiyeti | 52 % | 0 % |
Kaynak:tennisstats.com
Bahis karşılaştırmaları (tennisstats)
Toplamlar ve proplar için sonuç yüzdeleri: her oyuncu için değerler ve bir maç-toplamı sütunu.
Toplam oyun
| Andrey Chepelev | Niccolo Ciavarella | Maç toplamı | |
|---|---|---|---|
| Sette ortalama oyun | 8.92 | 9 | 8.96 |
| Üst 6.5 | 94 % | 84 % | 89 % |
| Üst 7.5 | 83 % | 74 % | 79 % |
| Üst 8.5 | 62 % | 58 % | 60 % |
| Üst 9.5 | 37 % | 42 % | 40 % |
| Üst 10.5 | 6 % | 11 % | 9 % |
| Üst 11.5 | 6 % | 11 % | 9 % |
Aces
| Andrey Chepelev | Niccolo Ciavarella | Maç toplamı | |
|---|---|---|---|
| Maç başına as | 2.17 | — | — |
| Bir maçta en çok as | 50 % | — | — |
| 1+ | 83 % | — | — |
| 2+ | 83 % | — | — |
| 3+ | 33 % | — | — |
| 4+ | 17 % | — | — |
| 5+ | 0 % | — | — |
Breakler
| Andrey Chepelev | Niccolo Ciavarella | Maç toplamı | |
|---|---|---|---|
| Maç başına break | 8 | — | — |
| Üst 0.5 | 100 % | — | — |
| Üst 1.5 | 100 % | — | — |
| Üst 2.5 | 100 % | — | — |
| Üst 3.5 | 100 % | — | — |
| Üst 4.5 | 50 % | — | — |
| Üst 5.5 | 50 % | — | — |
Tie-breaks
| Andrey Chepelev | Niccolo Ciavarella | Maç toplamı | |
|---|---|---|---|
| Maç başına tie-break | 0.08 | 0.11 | 0.09 |
| Üst 0.5 | 8 % | 11 % | 9 % |
| Üst 1.5 | 0 % | 0 % | 0 % |
| Alt 0.5 | 92 % | 89 % | 9 % |
| Alt 1.5 | 100 % | 100 % | 0 % |
Double faults
| Andrey Chepelev | Niccolo Ciavarella | Maç toplamı | |
|---|---|---|---|
| Maç başına çift hata | 1.5 | — | — |
| Üst 0.5 (1+) | 83 % | — | — |
| Üst 1.5 (2+) | 50 % | — | — |
| Üst 2.5 (3+) | 17 % | — | — |
| Üst 3.5 (4+) | 0 % | — | — |
| Üst 4.5 (5+) | 0 % | — | — |
| Üst 5.5 (6+) | 0 % | — | — |
Net puan
| Andrey Chepelev | Niccolo Ciavarella | Maç toplamı | |
|---|---|---|---|
| Net Puanlar Won Per Maç | 3 | — | — |
| Üst 4.5 (5+) | 0 % | — | — |
| Üst 5.5 (6+) | 0 % | — | — |
| Üst 6.5 (7+) | 0 % | — | — |
| Üst 7.5 (8+) | 0 % | — | — |
| Üst 8.5 (9+) | 0 % | — | — |
| Üst 9.5 (10+) | 0 % | — | — |
Kaynak:tennisstats.com
Chepelev A, Ciavarella, Niccolo ile karşı karşıya geliyor tarihinde 30 Ağustos 2026 — Como, Italy, Qualifying.
PropickAI'nin Glicko-2 modeli ev sahibine 77% galibiyet ihtimali veriyor. Tam analiz — form, karşılıklı maçlar, oranlar ve PropickAI'nin yapay zeka tahmini — bu sayfada devam ediyor.
Play-by-play
Maç timeline
- Maç started
- Set 1 Break 2-1 Chepelev A
- Set 1 Break 5-2 Chepelev A
- Set 1 6-2 Chepelev A
- Set 2 Break 0-2 Ciavarella, Niccolo
- Set 2 Break 1-2 Chepelev A
- Set 2 Break 3-2 Chepelev A
- Set 2 Break 5-2 Chepelev A
- Set 2 6-2 Chepelev A
- Maç ended 2-0 Chepelev A
Play-by-play: gismo. Bilgi amaçlı.
Playoff beraberlik
Turnuva bracket 2026 Como, Italy, Qualifying
Playoff beraberlik: gismo. Bilgi amaçlı.
Ucretsiz oyna: 10.000 $ sanal parayla baslarsin. Bu maca oranlarimizla bahis yap, karini takip et ve global siralamada yuksel. Gercek para yok, kayit yok.
Chepelev A - Ciavarella, Niccolo
Veritabanı her iki katılımcının son maçlarını dikkate alır.
We mark in green only güçlü signals where the model passed our publication filter. The other rows are for audit and training.
Tenis matematiksel modeli. Beraberliksiz tenis: temel sinyal oyuncu puanından, zeminden, formdan, servis/karşılamadan ve turnuva yorgunluğundan gelir. Canlı mantıkta set durumu ve kimin servis attığı, genel sayı skorundan daha önemlidir.
Glicko-2 bir takım gücü puanıdır: oranı, geçmişi ve istikrarı tartar, ancak bir garanti değildir.
Model = Glicko + Elo strength prior (heuristic, historical calibration devam ediyor). Glicko76.6% · +Elo prior (weight0.34).
Beraberliksiz tenis: temel sinyal oyuncu puanından, zeminden, formdan, servis/karşılamadan ve turnuva yorgunluğundan gelir. Canlı mantıkta set durumu ve kimin servis attığı, genel sayı skorundan daha önemlidir.
Bahis notları orandan, piyasadan ve matematiksel modelimizden oluşturulur: yalnızca model ve piyasa hemfikir olduğunda bir sinyali izleyin.
Handikap
| Sonuç | Baltbet | Betcity | Fonbet |
|---|---|---|---|
| 1.85 54.1% | 1.77 56.5% | — | |
| 2.10 47.6% | 2.10 47.6% | 1.25 80.0% | |
| 2.07 48.3% | 2.07 48.3% | 1.25 80.0% | |
| 1.85 54.1% | 1.93 51.8% | — | |
| 1.65 60.6% | 1.65 60.6% | — | |
| 1.67 59.9% | 1.67 59.9% | — | |
| — | — | 3.40 29.4% | |
| — | — | 3.40 29.4% | |
| — | — | 7.70 13.0% | |
| — | — | 5.10 19.6% |
Handikap
| Sonuç | Fonbet |
|---|---|
| 1.01 99.0% | |
| 1.01 99.0% | |
| 9.00 11.1% | |
| 11.00 9.1% |
Toplam
| Sonuç | Baltbet | Betcity | Fonbet |
|---|---|---|---|
| Üst 16.5 | — | — | 5.10 19.6% |
| Üst 17.5 | — | — | 7.60 13.2% |
| Üst 19.5 | 1.80 55.6% | 1.80 55.6% | — |
| Üst 20.5 | 1.93 51.8% | 1.78 56.2% | — |
| Üst 21.5 | 1.75 57.1% | 1.73 57.8% | — |
| Üst 22.5 | 1.78 56.2% | 1.85 54.1% | — |
| Alt 19.5 | 1.90 52.6% | 1.90 52.6% | — |
| Alt 20.5 | 1.78 56.2% | 1.93 51.8% | — |
| Alt 21.5 | 1.96 51.0% | 2.00 50.0% | — |
| Alt 22.5 | 1.93 51.8% | 1.85 54.1% | — |
Toplam
| Sonuç | Fonbet |
|---|---|
| Üst 2.5 | 9.00 11.1% |
| Alt 2.5 | 1.01 99.0% |
Chepelev A
Bernet H. 🇨🇭
Carboni L. 🇮🇹
Bieldiugin T. 🇺🇦
Arnaboldi F. 🇮🇹
Papoe R. M. 🇷🇴
Tam maç tahminini açın
The Chepelev A - Ciavarella, Niccolo analiz — sonuçlar, olasılıklar, riskler ve geçmiş — ücretsiz kayıttan sonra kullanılabilir.
- 7 modelin tam yapay zeka uzlaşısı
- Kazanma olasılıkları ve değer işaretleri
- Maç geçmişi ve form
Sıkça sorulan sorular
Chepelev A - Ciavarella, Niccolo maçında favori kim?
PropickAI modeline göre Chepelev A favori — yaklaşık %77 kazanma olasılığı.
PropickAI Chepelev A - Ciavarella, Niccolo için ne tahmin ediyor?
7 yapay zeka modelinin uzlaşısı ve Glicko-2 puanı Chepelev A yönünde. Tam olasılıklar ve bahis oranları bu sayfada.
Chepelev A - Ciavarella, Niccolo maçı için bahis oranları nedir?
Chepelev A - Ciavarella, Niccolo için birden fazla bahis şirketinden canlı oranlar bu sayfada listelenir ve piyasayla birlikte güncellenir.
Chepelev A - Ciavarella, Niccolo ne zaman başlıyor?
30 Ağustos 2026.