NRL
Parramatta vs North Queensland — Ragbi tahmini
Parramatta, North Queensland ağırlıyor tarihinde 15 Ağustos 2026 — NRL.
Ayrıntılı istatistikler, önceki maçlar, bahis çizgisi ve PropickAI sinir ağının kararı için okumaya devam edin.
Matematiksel model tahmini
Yapay zeka maç tahmini Parramatta - North Queensland 15 Ağustos 2026
Özet, maç öncesi bağlamımızdan oluşturulur: oran, form, dizilişler ve Glicko.
Play-by-play
Maç timeline
- 11' Gol North Queensland
- 11' Kırmızı kart North Queensland
- 12' Gol North Queensland
- 14' Gol Parramatta
- 15' Kırmızı kart Parramatta
- 16' Gol Parramatta
- 19' Gol Parramatta
- 19' Kırmızı kart Parramatta
- 22' Gol Parramatta
- 22' Sarı kart North Queensland
- 23' Kırmızı kart Parramatta
- 30' Gol North Queensland
- 31' Kırmızı kart North Queensland
- 33' Gol North Queensland
- 43' Gol Parramatta
- 44' Kırmızı kart Parramatta
- 49' Gol North Queensland
- 49' Kırmızı kart North Queensland
- 50' Gol North Queensland
- 52' Gol North Queensland
- 52' Kırmızı kart North Queensland
- 53' Gol North Queensland
- 55' Gol Parramatta
- 55' Gol Parramatta
- 57' Gol North Queensland
- 57' Kırmızı kart North Queensland
- 59' Gol North Queensland
- 63' Gol Parramatta
- 64' Kırmızı kart Parramatta
- 65' Gol Parramatta
- 75' Gol Parramatta
- 76' Gol Parramatta
- 76' Gol Parramatta
Play-by-play: gismo. Bilgi amaçlı.
Tam yapay zeka analizinin kilidini ac
Her mac icin 7 yapay zeka konsensusu, matematik modeli olasiliklari, value secimleri ve tam raporlar Tam erişim ile.
Parramatta - North Queensland
Tam Time Sonuç
| Sonuç | Fonbet |
|---|---|
| 1.13 88.5% | |
| X | 26.00 3.9% |
| 6.50 15.4% |
Handikap
| Sonuç | Fonbet |
|---|---|
| 1.68 59.5% | |
| 2.03 49.3% | |
| 1.09 91.7% | |
| 1.04 96.2% | |
| 1.02 98.0% | |
| 1.14 87.7% | |
| 1.15 87.0% | |
| 1.17 85.5% | |
| 1.09 91.7% | |
| 1.19 84.0% | |
| 1.17 85.5% | |
| 1.19 84.0% | |
| 1.30 76.9% | |
| 1.85 54.1% | |
| 1.33 75.2% | |
| 1.25 80.0% | |
| 1.13 88.5% | |
| 1.40 71.4% |
Toplam
| Sonuç | Fonbet |
|---|---|
| Üst 31.5 | 1.20 83.3% |
| Üst 32.5 | 1.22 82.0% |
| Üst 34.5 | 1.23 81.3% |
| Üst 35.5 | 1.17 85.5% |
| Üst 37.5 | 1.07 93.5% |
| Üst 38.5 | 1.07 93.5% |
| Üst 39.5 | 1.06 94.3% |
| Üst 40.5 | 1.12 89.3% |
| Üst 41.5 | 1.17 85.5% |
| Üst 42.5 | 1.07 93.5% |
| Üst 43.5 | 1.28 78.1% |
| Üst 44.5 | 1.09 91.7% |
| Üst 45.5 | 1.28 78.1% |
| Üst 46.5 | 1.05 95.2% |
| Üst 47.5 | 1.04 96.2% |
| Üst 48.5 | 1.27 78.7% |
| Üst 49.5 | 1.75 57.1% |
| Üst 50.5 | 1.33 75.2% |
Tam karşılıklı maç geçmişi: Parramatta - North Queensland
Maç geçmişi
Tam maç tahminini açın
The Parramatta - North Queensland analiz — sonuçlar, olasılıklar, riskler ve geçmiş — ücretsiz kayıttan sonra kullanılabilir.
- 7 modelin tam yapay zeka uzlaşısı
- Kazanma olasılıkları ve değer işaretleri
- Maç geçmişi ve form
Ayrıntılı maç istatistikleri Parramatta – North Queensland
| 54 | Topla Oynama | 46 |
| 0 | Sarı Kart | 1 |
| 5 | Popytki | 5 |
| 3 | Realizatsii | 5 |
| 0/0/0 | Skhvatki | 3/0/3 |
| 1 | Shtrafnye popytki | 0 |
| 1 | Golov s penalti | 0 |
| 4 | Propuschennykh penalti | 7 |
| 3 | Poterya myacha | 2 |
Sportradar · Winline StatsHub
Son form
Puan durumu
| # | P | W | L | +/- | Pts | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sydney | 21 | 16 | 5 | 163 | 38 |
| 2 | Penrith | 21 | 15 | 6 | 286 | 36 |
| 3 | NZ Warriors | 21 | 15 | 6 | 276 | 36 |
| 4 | Dolphins (Nrl) | 21 | 14 | 7 | 120 | 34 |
| 5 | Cronulla-Sutherland | 21 | 13 | 8 | 165 | 32 |
| 6 | Newcastle | 22 | 14 | 8 | 76 | 32 |
| 7 | South Sydney | 21 | 12 | 9 | 82 | 30 |
| 8 | North Queensland | 22 | 12 | 10 | -78 | 28 |
| 9 | Canterbury-Bankstown | 21 | 10 | 11 | -62 | 26 |
| 10 | Manly | 21 | 9 | 12 | 46 | 24 |
| 11 | Melbourne | 21 | 9 | 12 | -4 | 24 |
| 12 | Canberra | 22 | 10 | 12 | -61 | 24 |
| 13 | Parramatta | 21 | 8 | 13 | -181 | 22 |
| 14 | Wests | 20 | 7 | 13 | -211 | 20 |
| 15 | Gold Coast | 21 | 6 | 15 | -154 | 18 |
| 16 | Brisbane | 21 | 6 | 15 | -198 | 18 |
| 17 | St. George | 20 | 3 | 17 | -265 | 12 |
Sportradar · Winline StatsHub
Form ve seriler
Sportradar · Winline StatsHub
Puan durumu (kesit) NRL Premiership 2026
| # | P | W | L | +/- | Pts | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | North Queensland Cowboys | 22 | 12 | 10 | -78 | 28 |
| 13 | Parramatta Eels | 21 | 8 | 13 | -181 | 22 |
Sportradar · Winline StatsHub
Maç bilgileri
Sportradar · Winline StatsHub
Sıkça sorulan sorular
PropickAI Parramatta - North Queensland için ne tahmin ediyor?
7 yapay zeka modelinin uzlaşısı ve Glicko-2 puanı Parramatta yönünde. Tam olasılıklar ve bahis oranları bu sayfada.
Parramatta - North Queensland maçı için bahis oranları nedir?
Parramatta - North Queensland için birden fazla bahis şirketinden canlı oranlar bu sayfada listelenir ve piyasayla birlikte güncellenir.
Parramatta - North Queensland ne zaman başlıyor?
15 Ağustos 2026.