YZ kararı
Model uzlaşısı ve Glicko-2 puanı Nice yönünde. Tam analiz aşağıda.
Tahminler başlamadan kilitlenir sonuçlar sonra doğrulanır herkese açık isabet kaydı →Ligue 1
Angers vs Nice — Futbol tahmini
Angers, Nice ile güç ölçüşüyor tarihinde 14 Mart 2026 — Ligue 1, France.
Son form (G-B-M): Angers 2-0-3, Nice 0-2-3. Bu iki takım son zamanlarda 3 kez karşılaştı, tümü aşağıda toplandı. Bahis oranları Nice takımını favori gösteriyor, yaklaşık 41%. Takım istatistikleri, karşılaşma geçmişi, oranlar ve PropickAI'nin yapay zeka seçimi için kaydırın.
Çifte şans — Nice veya beraberlik 1.35
Bu seçimin, sonuçlanmış geçmişimizde ne sıklıkla kazandığı — kâr tahmini değildir.
Bunu nasıl hesapladıkModel, uzlaşı ve piyasa dökümü
Matematiksel model tahmini
Yapay zeka maç tahmini Angers - Nice 14 Mart 2026
Futbol matematiksel modeliBased on the collected premaç verileri, the favori looks like Nice.
- 1X2 oranlar (piyasa uzlaşısı): 1 3.36 / X 3.13 / 2 2.35
- 1X2 market: Angers 28.6% / X 30.7% / Nice 40.8%
- Toplam 2.5: over olasılık 56.5%
Bilgi amaçlı
Adil olasılık (marjsız)
Bahis şirketi marjı hariç olasılık — bilgi amaçlı, bahis önerisi değildir.
Oran kaynağı: uzlaşısı 7 bahis şirketleri (188Bet, 1xBet, Bet365, Marathonbet, Pinnacle, SStats Consensus). Bu, oranlardan bahis şirketi marjı çıkarıldıktan sonraki adil olasılıktır — referans bilgi, bir tahmin veya bahis önerisi değildir.
Tam yapay zeka analizinin kilidini ac
Her mac icin 7 yapay zeka konsensusu, matematik modeli olasiliklari, value secimleri ve tam raporlar Tam erişim ile.
Ucretsiz oyna: 10.000 $ sanal parayla baslarsin. Bu maca oranlarimizla bahis yap, karini takip et ve global siralamada yuksel. Gercek para yok, kayit yok.
Angers - Nice
Bahis notları orandan, piyasadan ve matematiksel modelimizden oluşturulur: yalnızca model ve piyasa hemfikir olduğunda bir sinyali izleyin.
Maç marketleri
Market 1
| Sonuç | SStats Consensus |
|---|---|
| 3.46 28.9% | |
| X | 3.15 31.8% |
| 2.37 42.2% |
Maç Kazanan
| Sonuç | 188Bet | 1xBet | Bet365 | Marathonbet | Pinnacle | SStats Consensus |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.35 29.9% | 3.49 28.7% | 3.25 30.8% | 3.44 29.1% | 3.46 28.9% | 3.46 28.9% | |
| X | 3.10 32.3% | 3.17 31.6% | 3.20 31.3% | 3.12 32.1% | 3.15 31.8% | 3.15 31.8% |
| 2.33 42.9% | 2.42 41.3% | 2.30 43.5% | 2.38 42.0% | 2.37 42.2% | 2.37 42.2% |
Karşılıklı gol
| Sonuç | 188Bet | 1xBet | Bet365 | Marathonbet | Pinnacle | William Hill |
|---|---|---|---|---|---|---|
| no | 1.89 52.9% | 1.85 54.1% | 1.91 52.4% | 1.83 54.6% | 1.94 51.6% | 1.85 54.1% |
| evet | 1.88 53.2% | 1.87 53.5% | 1.91 52.4% | 1.87 53.5% | 1.92 52.1% | 1.85 54.1% |
Çifte şans
| Sonuç | 1xBet | Bet365 | Marathonbet | Pinnacle | SStats Consensus | William Hill |
|---|---|---|---|---|---|---|
| draw_away | 1.35 74.1% | 1.33 75.2% | 1.35 74.1% | 1.35 74.1% | 1.35 74.1% | 1.35 74.1% |
| home_away | 1.41 70.9% | 1.36 73.5% | 1.40 71.4% | 1.40 71.4% | 1.40 71.4% | 1.36 73.5% |
| home_draw | 1.63 61.4% | 1.57 63.7% | 1.63 61.4% | 1.64 61.0% | 1.64 61.0% | 1.57 63.7% |
Angers
Nantes
Monako
Lill
Loryan
Tuluza
Nice
Rennes
Parizh
Loryan
Lion
Monako
Tam karşılıklı maç geçmişi: Angers - Nice
Genel istatistikler
Maç geçmişi
Tam maç tahminini açın
The Angers - Nice analiz — sonuçlar, olasılıklar, riskler ve geçmiş — ücretsiz kayıttan sonra kullanılabilir.
- 7 modelin tam yapay zeka uzlaşısı
- Kazanma olasılıkları ve değer işaretleri
- Maç geçmişi ve form
Sıkça sorulan sorular
PropickAI Angers - Nice için ne tahmin ediyor?
7 yapay zeka modelinin uzlaşısı ve Glicko-2 puanı Nice yönünde. Tam olasılıklar ve bahis oranları bu sayfada.
Angers - Nice maçı için bahis oranları nedir?
Angers - Nice için birden fazla bahis şirketinden canlı oranlar bu sayfada listelenir ve piyasayla birlikte güncellenir.
Angers - Nice ne zaman başlıyor?
14 Mart 2026.