ÜcretsizMaç önizlemesi

Fuerza Regia — Dorados

Basketbol 07.08.2026 02:15 UTC
Favori Dorados en iyi oran 1.07

Form, seri ve maç istatistiklerinin yapay zeka analizi — tam tahmin, olasılıklar ve value aşağıda.

Tam erişim Ucretsiz tahminden daha fazlasi Ucretsiz tahminin ve olasilik asagida. Tam erişim, tam 7 yapay zeka konsensusu, her value secimi, matematik modeli olasiliklari ve her mac icin tam raporlar ekler.
Tam erişim al →
LNBP
LNBP Uluslararası
✓ Maç öncesi hazır Maç öncesi veriler Oran Form H2H Tahmin
07.08.2026 02:15 UTC
Bitti

LNBP

Fuerza Regia vs Dorados — Basketbol tahmini

Uluslararası Basketbol
Fuerza Regia
Fuerza Regia
57 : 87
Bitti
Dorados
Dorados

Fuerza Regia, Dorados ile güç ölçüşüyor tarihinde 7 Ağustos 2026 — LNBP, Uluslararası.

Son form (G-B-M): Fuerza Regia 0-0-1, Dorados 1-0-0. Aşağıda: takımların formu, karşılaşma geçmişi, bahis oranları ve PropickAI'nin tam yapay zeka analizi.

🎯 Güvenli seçim banko

Maç kazananı Dorados

Model güveni 84% ~91% geçmişimizde

Bu seçimin, sonuçlanmış geçmişimizde ne sıklıkla kazandığı — kâr tahmini değildir.

Bunu nasıl hesapladıkModel, uzlaşı ve piyasa dökümü
Yapay zeka ajanı tahmini

Verilerimizden bağımsız yapay zeka ajanı değerlendirmesi (model, piyasa oranı, form, karşılıklı maçlar)

2Dorados (odds3.35) Skor 78:82 Alt 164.5 (odds2.03) Handikap H2 +7.5 (odds1.90) güven 62% ✓ sonuç correct
  • Fuertsa Regia: forma P (0-1)
  • Dorados: forma VVVVV (5-0)
  • Modelin tercihi Dorados: olasılık 62% vs 30% oran üzerinde (oranlar 3.35)
  • oran üzerinde avantaj +32 pp — değerli tahmin
  • Toplam: Alt 164.5: model toplam ~160 ochk
  • at oran 164.5 (oranlar 2.03)
  • Handikap F2 +7.5: skor tahmini 78:82 (diff -4) oranı karşılıyor (oranlar 1.90).

Analitik yapay zeka ajanı değerlendirmesi, bahis önerisi değildir.

Matematiksel model tahmini

Yapay zeka maç tahmini Fuerza Regia - Dorados 7 Ağustos 2026

Basketbol matematiksel modeli

Özet, maç öncesi bağlamımızdan oluşturulur: oran, form, dizilişler ve Glicko.

Oran favorisi Fonbet: Dorados. Aşağıdaki Glicko ve matematiksel modelle çapraz kontrol yaparız.
  • Galibiyet oranlar (Fonbet): 1 5.80 / 2 1.07

Bilgi amaçlı

Adil olasılık (marjsız)

Bahis şirketi marjı hariç olasılık — bilgi amaçlı, bahis önerisi değildir.
Kazanan bahis şirketi marjı 10.7%
1 15.6%
2 84.4%

Oran kaynağı: Fonbet oran. Bu, oranlardan bahis şirketi marjı çıkarıldıktan sonraki adil olasılıktır — referans bilgi, bir tahmin veya bahis önerisi değildir.

AI

Model uzlaşısı

Yapay zekaya göre önde gelen sonuç: 1

Main sonuç
Agreement 1/1
Confidence 62.0%

Modeli dayut edinyy signal. Takie matchi my pomechaem kak bolee silnye.

Puan durumu in the tournament

Lig tablosu

Fuerza Regia
#58 ptsGP 53-2
Dorados
#19 ptsGP 54-1

Takım positions in the current tournament per official statistics — bilgi amaçlı.

Karşılıklı maç ve form istatistikleri

Karşılıklı maçlar ve form

Karşılıklı maçlar

17Galibiyetler11
80.8Puanlar on average79.4

Karşılıklı maçlar maçlar: 28 · ortalama toplam 160.1 (puan)

Takım formu

Fuerza Regia
6-4WLWWWLWLLW
puan for 84.3puan against 84.4
Dorados
6-4WWWWLLWLLW
puan for 86.5puan against 85.7

Spor istatistiklerine göre karşılıklı maçlar ve son form — bilgi amaçlı.

Play-by-play

Maç timeline

Fuerza RegiaDorados
  • 1' Gol Dorados
  • 2' Gol Dorados
  • 2' Gol Dorados
  • 3' Gol Fuerza Regia
  • 3' Gol Dorados
  • 4' Gol Dorados
  • 4' Gol Fuerza Regia
  • 5' Gol Fuerza Regia
  • 5' Gol Fuerza Regia
  • 5' Gol Dorados
  • 6' Gol Fuerza Regia
  • 7' Gol Dorados
  • 7' Gol Fuerza Regia
  • 7' Gol Fuerza Regia
  • 7' Gol Dorados
  • 8' Gol Dorados
  • 9' Gol Dorados
  • 9' Gol Dorados
  • 10' Gol Dorados
  • 10' Gol Dorados
  • 11' Gol Dorados
  • 11' Gol Fuerza Regia
  • 13' Gol Dorados
  • 13' Gol Dorados
  • 14' Gol Fuerza Regia
  • 15' Gol Fuerza Regia
  • 15' Gol Dorados
  • 16' Gol Dorados
  • 16' Gol Dorados
  • 17' Gol Dorados
  • 17' Gol Dorados
  • 18' Gol Dorados
  • 18' Gol Fuerza Regia
  • 18' Gol Dorados
  • 18' Gol Dorados
  • 19' Gol Dorados
  • 19' Gol Dorados
  • 20' Gol Dorados
  • 20' Gol Fuerza Regia
  • 20' Gol Dorados
  • 20' Gol Dorados
  • 21' Gol Dorados
  • 22' Gol Fuerza Regia
  • 23' Gol Dorados
  • 23' Gol Fuerza Regia
  • 23' Gol Dorados
  • 23' Gol Fuerza Regia
  • 23' Gol Fuerza Regia
  • 24' Gol Dorados
  • 25' Gol Fuerza Regia
  • 25' Gol Dorados
  • 25' Gol Dorados
  • 25' Gol Dorados
  • 26' Gol Dorados
  • 26' Gol Dorados
  • 26' Gol Dorados
  • 27' Gol Fuerza Regia
  • 27' Gol Dorados
  • 28' Gol Dorados
  • 28' Gol Fuerza Regia
  • 28' Gol Fuerza Regia
  • 29' Gol Fuerza Regia
  • 29' Gol Fuerza Regia
  • 29' Gol Fuerza Regia
  • 29' Gol Fuerza Regia
  • 29' Gol Dorados
  • 29' Gol Dorados
  • 30' Gol Dorados
  • 31' Gol Fuerza Regia
  • 32' Gol Dorados
  • 33' Gol Fuerza Regia
  • 33' Gol Dorados
  • 33' Gol Dorados
  • 34' Gol Fuerza Regia
  • 34' Gol Fuerza Regia
  • 34' Gol Dorados
  • 35' Gol Fuerza Regia
  • 35' Gol Dorados
  • 35' Gol Fuerza Regia
  • 36' Gol Dorados

Play-by-play: gismo. Bilgi amaçlı.

AI genel bakış

AI tahminler

Yapay zeka analizi:2/7 hazır · Hâlâ hazırlanıyor:DeepSeek, ChatGPT, Qwen, Kimi, GLM 5.2

Google AI updated06.08.2026 13:39 UTC
1 55% ✓ favori
2 45%
Score86:81 Toplam puan: Alt 168.5 Bahis:1
Yapay zeka verilerine göre H2H: 67:96
Claude updated06.08.2026 13:43 UTC
1 52% ✓ favori
2 48%
Score83:81 Toplam puan: Alt 167.5 Bahis:Handikap 1 (+4.5)

AI consensus:1

AI 1 2 Skor Toplam puan Bet
Google AI 55% 45% 86:81 Alt 168.5
Claude 52% 48% 83:81 Alt 167.5 Handikap 1 (+4.5)

Tam yapay zeka analizinin kilidini ac

Her mac icin 7 yapay zeka konsensusu, matematik modeli olasiliklari, value secimleri ve tam raporlar Tam erişim ile.

Tam erişim al →
Maç merkezi
Başlangıç 07.08.2026 02:15 UTC
Market 1 15.6% @ 5.80 / 2 84.4% @ 1.07
🏦 Sanal kasa $10,000
$10,000Sanal bakiye

Ucretsiz oyna: 10.000 $ sanal parayla baslarsin. Bu maca oranlarimizla bahis yap, karini takip et ve global siralamada yuksel. Gercek para yok, kayit yok.

Maç merkezi

Fuerza Regia - Dorados

Form 1/1 son maçlar
Post-maç / PropickAI database
Skor 57:87
Events 0
İstatistikler 0
Kadrolar 0
PropickAI kontrolü: matematiksel model ve Glicko-2

We mark in green only güçlü signals where the model passed our publication filter. The other rows are for audit and training.

Option Sinyal Tahmin / actual Puan
Glicko-2: base favori Audit internal check, not a public signal Data: oran, form away - 63.2% fact: away hit / ROI 7.0% / Brier 0.271 / LogLoss 0.459
Glicko-2: calibrated favori Audit internal check, not a public signal Data: oran, form away - 55.3% fact: away hit / ROI 7.0% / Brier 0.400 / LogLoss 0.593
Bahis özeti
1X2
2 1.07 Fonbet · yalnızca oran
1 5.80 Fonbet · yalnızca oran
Toplam
Üst 156.5 1.40 Fonbet · yalnızca oran
Üst 157.5 1.48 Fonbet · yalnızca oran

Bahis notları orandan, piyasadan ve matematiksel modelimizden oluşturulur: yalnızca model ve piyasa hemfikir olduğunda bir sinyali izleyin.

Bahis şirketi oranı

Maç marketleri

Fonbet'te aç →
bahis şirketi oranı ve marketleri

Handikap

Sonuç Fonbet
2.10 47.6%
1.45 69.0%
1.55 64.5%
1.65 60.6%
1.75 57.1%
1.50 66.7%
1.60 62.5%
1.48 67.6%
1.33 75.2%
1.52 65.8%
1.35 74.1%
1.35 74.1%
1.37 73.0%
1.38 72.5%
1.40 71.4%
1.45 69.0%
1.48 67.6%
1.60 62.5%

Toplam

Sonuç Fonbet
Üst 156.5 1.40 71.4%
Üst 157.5 1.48 67.6%
Üst 158.5 1.55 64.5%
Üst 159.5 1.40 71.4%
Üst 160.5 1.50 66.7%
Üst 161.5 1.52 65.8%
Üst 162.5 1.70 58.8%
Üst 163.5 1.65 60.6%
Üst 164.5 1.70 58.8%
Üst 165.5 1.70 58.8%
Üst 166.5 1.55 64.5%
Üst 167.5 1.52 65.8%
Üst 168.5 1.38 72.5%
Üst 169.5 1.40 71.4%
Üst 170.5 1.38 72.5%
Üst 171.5 1.48 67.6%
Üst 172.5 1.32 75.8%
Üst 173.5 1.40 71.4%

Sonuç (1X2)

Sonuç Fonbet
5.80 17.2%
1.07 93.5%
Maç merkezi
Fuerza Regia
L
31.07 02:30 UTC LNBP
Fuerza Regia 61:68 Panteras de AguaskalentesPanteras de Aguaskalentes
0 Galibiyetler
1 Mağlubiyetler
61.0 Atılan
68.0 Yenilen
0% Kazanma yüzdesi
Dorados
W
01.08 02:00 UTC LNBP
Dorados 49:41 Diablos RokhosDiablos Rokhos
1 Galibiyetler
0 Mağlubiyetler
49.0 Atılan
41.0 Yenilen
100% Kazanma yüzdesi

Sıkça sorulan sorular

PropickAI Fuerza Regia - Dorados için ne tahmin ediyor?

7 yapay zeka modelinin uzlaşısı ve Glicko-2 puanı Dorados yönünde. Tam olasılıklar ve bahis oranları bu sayfada.

Fuerza Regia - Dorados maçı için bahis oranları nedir?

Fuerza Regia - Dorados için birden fazla bahis şirketinden canlı oranlar bu sayfada listelenir ve piyasayla birlikte güncellenir.

Fuerza Regia - Dorados ne zaman başlıyor?

7 Ağustos 2026.