Liga ACB
Murcia vs Bàsquet Girona — Basketbol tahmini
Murcia, Bàsquet Girona ile karşılaşıyor tarihinde 9 Mayıs 2026 — Liga ACB, Spain.
Son form (G-B-M): Murcia 2-0-1, Bàsquet Girona 1-0-2. Ayrıntılı istatistikler, önceki maçlar, bahis çizgisi ve PropickAI sinir ağının kararı için okumaya devam edin.
Maç kazananı — Murcia
Bu seçimin, sonuçlanmış geçmişimizde ne sıklıkla kazandığı — kâr tahmini değildir.
Bunu nasıl hesapladıkModel, uzlaşı ve piyasa dökümü
Matematiksel model tahmini
Yapay zeka maç tahmini Murcia - Bàsquet Girona 9 Mayıs 2026
Basketbol matematiksel modeliÖzet, maç öncesi bağlamımızdan oluşturulur: oran, form, dizilişler ve Glicko.
- Galibiyet oranlar (Fonbet): 1 1.01 / 2 14.00
Bilgi amaçlı
Adil olasılık (marjsız)
Bahis şirketi marjı hariç olasılık — bilgi amaçlı, bahis önerisi değildir.
Oran kaynağı: uzlaşısı 18 bahis şirketleri (10Bet, 1xBet, Betsson, Bwin, CashPoint, CloudBet). Bu, oranlardan bahis şirketi marjı çıkarıldıktan sonraki adil olasılıktır — referans bilgi, bir tahmin veya bahis önerisi değildir.
Tam yapay zeka analizinin kilidini ac
Her mac icin 7 yapay zeka konsensusu, matematik modeli olasiliklari, value secimleri ve tam raporlar Tam erişim ile.
Ucretsiz oyna: 10.000 $ sanal parayla baslarsin. Bu maca oranlarimizla bahis yap, karini takip et ve global siralamada yuksel. Gercek para yok, kayit yok.
Murcia - Bàsquet Girona
Bahis notları orandan, piyasadan ve matematiksel modelimizden oluşturulur: yalnızca model ve piyasa hemfikir olduğunda bir sinyali izleyin.
Maç marketleri
Handikap
| Sonuç | 10Bet | 1xBet |
|---|---|---|
| — | 1.95 51.4% | |
| — | 1.92 52.1% | |
| — | 1.92 52.1% | |
| — | 1.92 52.1% | |
| 1.85 54.1% | — | |
| 1.95 51.3% | — | |
| 1.83 54.6% | — | |
| — | 1.86 53.9% | |
| — | 1.88 53.2% | |
| — | 1.88 53.2% | |
| — | 1.88 53.2% | |
| — | 1.92 52.1% | |
| — | 1.98 50.5% | |
| 1.95 51.3% | 1.96 51.2% | |
| 1.85 54.1% | — | |
| — | 1.83 54.8% | |
| 1.83 54.6% | — |
Toplam
| Sonuç | 10Bet | 1xBet |
|---|---|---|
| Üst 163.5 | — | 2.01 49.8% |
| Üst 164.5 | — | 1.87 53.5% |
| Üst 170.5 | — | 1.85 54.1% |
| Üst 171.5 | — | 1.95 51.4% |
| Üst 172.5 | — | 1.92 52.1% |
| Üst 174.5 | — | 1.85 54.1% |
| Üst 175.5 | — | 1.93 51.8% |
| Üst 176 | 1.91 52.4% | — |
| Üst 176.5 | 1.91 52.4% | 1.92 52.1% |
| Üst 177 | 1.93 51.8% | — |
| Üst 178.5 | 1.91 52.4% | — |
| Üst 179 | 1.91 52.4% | — |
| Alt 176 | 1.90 52.6% | — |
| Alt 176.5 | 1.90 52.6% | — |
| Alt 177 | 1.85 54.1% | — |
| Alt 178.5 | 1.90 52.6% | — |
| Alt 179 | 1.90 52.6% | — |
Sonuç (1X2)
| Sonuç | 10Bet | 1xBet | 888Sport | Bet365 | Betfair | Betsson | Bwin | CashPoint | CloudBet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 81.8% | 1.26 79.1% | 1.01 99.5% | 1.00 99.6% | 1.00 99.6% | 1.04 96.2% | 1.01 99.0% | 1.01 99.0% | 1.02 98.2% | |
| 4.20 23.8% | 3.99 25.1% | 13.00 7.7% | 18.00 5.6% | 21.00 4.8% | 16.00 6.3% | 17.00 5.9% | 12.48 8.0% | 16.03 6.2% |
Murcia
Real Madrid
Morabank Andorra
Bàsquet Girona
Valencia Basket
Tam karşılıklı maç geçmişi: Murcia - Bàsquet Girona
Maç geçmişi
Tam maç tahminini açın
The Murcia - Bàsquet Girona analiz — sonuçlar, olasılıklar, riskler ve geçmiş — ücretsiz kayıttan sonra kullanılabilir.
- 7 modelin tam yapay zeka uzlaşısı
- Kazanma olasılıkları ve değer işaretleri
- Maç geçmişi ve form
Sıkça sorulan sorular
PropickAI Murcia - Bàsquet Girona için ne tahmin ediyor?
7 yapay zeka modelinin uzlaşısı ve Glicko-2 puanı Murcia yönünde. Tam olasılıklar ve bahis oranları bu sayfada.
Murcia - Bàsquet Girona maçı için bahis oranları nedir?
Murcia - Bàsquet Girona için birden fazla bahis şirketinden canlı oranlar bu sayfada listelenir ve piyasayla birlikte güncellenir.
Murcia - Bàsquet Girona ne zaman başlıyor?
9 Mayıs 2026.