YZ kararı
Model uzlaşısı ve Glicko-2 puanı Mertens E yönünde. Tam analiz aşağıda.
Tahminler başlamadan kilitlenir sonuçlar sonra doğrulanır herkese açık isabet kaydı →
Model tahminimiz (Glicko-2)
PropickAI modeli · piyasa oranıyla karşılaştırma (marjsız)
2 Mertens E — 58%
Model tahmini: galibiyet Bartunkova N 41.6%, galibiyet Mertens E 58.4%. Model favorisi — Mertens E.
Bilgilendirici tahmin, bahis önerisi değildir.
Maç kazananı — Mertens E
Bu seçimin, sonuçlanmış geçmişimizde ne sıklıkla kazandığı — kâr tahmini değildir.
Matematiksel model tahmini
Based on the collected premaç verileri, the favori looks like Mertens E.
Bilgi amaçlı
Oran kaynağı: uzlaşısı 7 bahis şirketleri (Baltbet, Betcity, Fonbet, Kambi BetMGM, Kambi Unibet, Leon). Bu, oranlardan bahis şirketi marjı çıkarıldıktan sonraki adil olasılıktır — referans bilgi, bir tahmin veya bahis önerisi değildir.
Bilgi amaçlı
↓ oran düştü (bu sonuca para geldi), ↑ yükseldi (oran zayıfladı). Bilgi amaçlı, bahis önerisi değildir.
Piyasa uzlaşısı
Bahis şirketi marjı çıkarılmış uzlaşı olasılığı; sağdaki sayı mevcut en iyi orandır. Yalnızca bilgi amaçlı, bir bahis değildir.
Her mac icin 7 yapay zeka konsensusu, matematik modeli olasiliklari, value secimleri ve tam raporlar Tam erişim ile.
| Bartunkova N | Mertens E | |
|---|---|---|
| Galibiyet % | 67.6% | 61.2% |
| Sert % | 64.9% | 61.6% |
| Toprak % | 69.8% | 63.9% |
| Çim % | 66.7% | 54.8% |
| Belirleyici set % | 58.1% | 52.7% |
| Tie-break % | 44.2% | 49.2% |
| Unvanlar (toplam) | 6 | 10 |
| Son 10 | WWLWLWWLWL | WLLWLWWWWL |
Kaynak: scorego-app.com
| Bartunkova N | Mertens E | |
|---|---|---|
| Maç başına as | 4.26 | 4.14 |
| Maç başına çift hata | 4.68 | 4.23 |
| Maç başına break | 3.31 | 4.47 |
Kaynak:tennisstats.com (per-maç averages)
| Nikola Bartunkova | Elise Mertens | |
|---|---|---|
| 2026 yılı kazanma yüzdesi | 64.3% 18 / 28 Maçlar | 61.1% 11 / 18 Maçlar |
| Son 12 ay kazanma yüzdesi | 63.4% 26 / 41 Maçlar | 54.2% 13 / 24 Maçlar |
| Maç başına as | 4.14 | 4.22 |
| Bir maçta en çok as | 68 % | 78 % |
| Nikola Bartunkova | Elise Mertens | |
|---|---|---|
| 2026 yılı kazanma yüzdesi | 50.0% 5 / 10 Maçlar | 55.6% 5 / 9 Maçlar |
| Son 12 ay kazanma yüzdesi | 50.0% 5 / 10 Maçlar | 55.6% 5 / 9 Maçlar |
| Maç başına as | 3.50 | 3.88 |
| Bir maçta en çok as | 40 % | 88 % |
| Nikola Bartunkova | Elise Mertens | |
|---|---|---|
| 2026 yılı kazanma yüzdesi | 66.7% 6 / 9 Maçlar | 66.7% 6 / 9 Maçlar |
| Son 12 ay kazanma yüzdesi | 66.7% 6 / 9 Maçlar | 66.7% 6 / 9 Maçlar |
| Maç başına as | 5.44 | 4.22 |
| Bir maçta en çok as | 67 % | 67 % |
Kaynak:tennisstats.com
| Nikola Bartunkova | Elise Mertens | |
|---|---|---|
| Karşılıklı maç galibiyetleri | 1 (50.0%) | 1 (50.0%) |
| set | 2 (50.0%) | 2 (50.0%) |
| Bu yılki galibiyetler | 62.0% 31 / 50 Maçlar | 60.5% 23 / 38 Maçlar |
| 12 aydaki galibiyetler | 61.9% 39 / 63 Maçlar | 56.8% 25 / 44 Maçlar |
| Güncel sıralama | 38 | 24 |
Kaynak: tennisstats.com
| Nikola Bartunkova | Elise Mertens | |
|---|---|---|
| Kazanç (kariyer) | $84,031 USD | $15,475,371 USD |
| Puan | 38 | 24 |
| Yaş | 20 | 30 |
| Boy | — | 1.79m |
| Playing hand | Right-handed | Right-handed |
| Nikola Bartunkova | Elise Mertens | |
|---|---|---|
| Maç galibiyetleri | 62 % | 61 % |
| Maç galibiyetleri (3 set) | 62 % | 61 % |
| Set vermeden galibiyetler | 32 % | 47 % |
| Geriden gelip galibiyetler | 21 % | 21 % |
| En az 1 set kazandı | 84 % | 71 % |
| Set 1 galibiyeti | 66 % | 58 % |
| Set 2 galibiyeti | 50 % | 61 % |
| Set 3 galibiyeti | 60 % | 56 % |
Kaynak:tennisstats.com
| Tarih | Turnuva | Sonuçlar |
|---|---|---|
| Jun 17 2026 | Berlin WTA (Çim) | Nikola Bartunkova 2 – 0 Elise Mertens |
| Jan 24 2026 | Australian Open WTA (Sert) | Nikola Bartunkova 0 – 2 Elise Mertens |
Kaynak:tennisstats.com
Toplamlar ve proplar için sonuç yüzdeleri: her oyuncu için değerler ve bir maç-toplamı sütunu.
| Nikola Bartunkova | Elise Mertens | Maç toplamı | |
|---|---|---|---|
| Sette ortalama oyun | 9.42 | 8.68 | 9.05 |
| Üst 6.5 | 98 % | 97 % | 98 % |
| Üst 7.5 | 83 % | 81 % | 82 % |
| Üst 8.5 | 72 % | 50 % | 61 % |
| Üst 9.5 | 49 % | 25 % | 37 % |
| Üst 10.5 | 19 % | 11 % | 15 % |
| Üst 11.5 | 19 % | 11 % | 15 % |
| Nikola Bartunkova | Elise Mertens | Maç toplamı | |
|---|---|---|---|
| Maç başına as | 4.26 | 4.14 | 8.40 |
| Bir maçta en çok as | 62 % | 77 % | — |
| 1+ | 94 % | 100 % | 100 % |
| 2+ | 85 % | 91 % | 97 % |
| 3+ | 68 % | 69 % | 89 % |
| 4+ | 53 % | 49 % | 76 % |
| 5+ | 47 % | 34 % | 63 % |
| Nikola Bartunkova | Elise Mertens | Maç toplamı | |
|---|---|---|---|
| Maç başına break | 3.31 | 4.47 | 7.78 |
| Üst 0.5 | 55 % | 97 % | 100 % |
| Üst 1.5 | 51 % | 97 % | 100 % |
| Üst 2.5 | 51 % | 94 % | 100 % |
| Üst 3.5 | 49 % | 94 % | 79 % |
| Üst 4.5 | 49 % | 57 % | 57 % |
| Üst 5.5 | 6 % | 49 % | 55 % |
| Nikola Bartunkova | Elise Mertens | Maç toplamı | |
|---|---|---|---|
| Maç başına tie-break | 0.32 | 0.11 | 0.22 |
| Üst 0.5 | 26 % | 11 % | 18 % |
| Üst 1.5 | 6 % | 0 % | 3 % |
| Alt 0.5 | 74 % | 89 % | 18 % |
| Alt 1.5 | 94 % | 100 % | 3 % |
| Nikola Bartunkova | Elise Mertens | Maç toplamı | |
|---|---|---|---|
| Maç başına çift hata | 4.68 | 4.23 | 8.91 |
| Üst 0.5 (1+) | 98 % | 100 % | 100 % |
| Üst 1.5 (2+) | 91 % | 91 % | 100 % |
| Üst 2.5 (3+) | 77 % | 74 % | 99 % |
| Üst 3.5 (4+) | 64 % | 57 % | 94 % |
| Üst 4.5 (5+) | 49 % | 43 % | 86 % |
| Üst 5.5 (6+) | 34 % | 23 % | 73 % |
| Nikola Bartunkova | Elise Mertens | Maç toplamı | |
|---|---|---|---|
| Net Puanlar Won Per Maç | 11.4 | 9.64 | 21.04 |
| Üst 4.5 (5+) | 100 % | 91 % | 96 % |
| Üst 5.5 (6+) | 100 % | 73 % | 87 % |
| Üst 6.5 (7+) | 100 % | 64 % | 82 % |
| Üst 7.5 (8+) | 90 % | 36 % | 63 % |
| Üst 8.5 (9+) | 90 % | 36 % | 63 % |
| Üst 9.5 (10+) | 90 % | 36 % | 63 % |
Kaynak:tennisstats.com
Bartunkova N, Mertens E ile karşılaşıyor tarihinde 29 Ağustos 2026 — Monterrey, Mexico, Uluslararası.
Son form (G-B-M): Bartunkova N 4-0-1, Mertens E 3-0-2. Bu takımlar son zamanlarda 2 kez karşılaştı — geçmiş aşağıda. PropickAI'nin Glicko-2 modeli ev sahibine 42% galibiyet ihtimali veriyor. Tam analiz — form, karşılıklı maçlar, oranlar ve PropickAI'nin yapay zeka tahmini — bu sayfada devam ediyor.
Play-by-play
Play-by-play: gismo. Bilgi amaçlı.
Playoff beraberlik
Playoff beraberlik: gismo. Bilgi amaçlı.
Ucretsiz oyna: 10.000 $ sanal parayla baslarsin. Bu maca oranlarimizla bahis yap, karini takip et ve global siralamada yuksel. Gercek para yok, kayit yok.
Veritabanı her iki katılımcının son maçlarını dikkate alır.
Tenis matematiksel modeli. Beraberliksiz tenis: temel sinyal oyuncu puanından, zeminden, formdan, servis/karşılamadan ve turnuva yorgunluğundan gelir. Canlı mantıkta set durumu ve kimin servis attığı, genel sayı skorundan daha önemlidir.
Glicko-2 bir takım gücü puanıdır: oranı, geçmişi ve istikrarı tartar, ancak bir garanti değildir.
Model = Glicko + Elo strength prior (heuristic, historical calibration devam ediyor). Glicko41.6% · +Elo prior (weight0.39).
Beraberliksiz tenis: temel sinyal oyuncu puanından, zeminden, formdan, servis/karşılamadan ve turnuva yorgunluğundan gelir. Canlı mantıkta set durumu ve kimin servis attığı, genel sayı skorundan daha önemlidir.
Bahis notları orandan, piyasadan ve matematiksel modelimizden oluşturulur: yalnızca model ve piyasa hemfikir olduğunda bir sinyali izleyin.
| Sonuç | Baltbet | Betcity | Fonbet |
|---|---|---|---|
| 1.82 55.0% | — | — | |
| 1.95 51.3% | 1.96 51.0% | — | |
| 1.80 55.6% | 1.84 54.4% | — | |
| — | 1.90 52.6% | — | |
| 1.92 52.1% | — | 1.12 89.3% | |
| 1.80 55.6% | 1.85 54.1% | 1.02 98.0% | |
| 1.95 51.3% | 1.96 51.0% | 1.83 54.6% | |
| — | — | 1.15 87.0% | |
| — | — | 1.55 64.5% | |
| — | — | 1.50 66.7% | |
| — | 1.90 52.6% | — |
| Sonuç | Fonbet |
|---|---|
| 1.03 97.1% | |
| 8.50 11.8% | |
| 1.04 96.2% | |
| 10.00 10.0% |
| Sonuç | Baltbet | Betcity | Fonbet |
|---|---|---|---|
| Üst 14.5 | — | — | 1.35 74.1% |
| Üst 15.5 | — | — | 1.27 78.7% |
| Üst 16.5 | — | — | 1.70 58.8% |
| Üst 17.5 | — | — | 1.75 57.1% |
| Üst 19.5 | — | — | 1.60 62.5% |
| Üst 20.5 | — | — | 1.93 51.8% |
| Üst 21.5 | — | — | 2.08 48.1% |
| Üst 22.5 | 1.92 52.1% | 1.93 51.8% | 1.95 51.3% |
| Üst 23.5 | — | — | 1.90 52.6% |
| Üst 24.5 | — | — | 2.00 50.0% |
| Üst 25.5 | — | — | 3.70 27.0% |
| Üst 26.5 | — | — | 5.30 18.9% |
| Üst 27.5 | — | — | 12.00 8.3% |
| Üst 29.5 | — | — | 5.20 19.2% |
| Alt 22.5 | 1.82 55.0% | 1.87 53.5% | — |
| Sonuç | Fonbet |
|---|---|
| Üst 2.5 | 1.04 96.2% |
| Alt 2.5 | 8.50 11.8% |
| Bahis sitesi | 1 | 2 |
|---|---|---|
| Pari | 2.2 | 1.68 |
| Winline | 2.15 | 1.7 |
| Fonbet | 2.2 | 1.68 |
| Betcity | 2.2 | 1.68 |
Bartunkova N
Mertens E
The Bartunkova N - Mertens E analiz — sonuçlar, olasılıklar, riskler ve geçmiş — ücretsiz kayıttan sonra kullanılabilir.
PropickAI modeline göre Mertens E favori — yaklaşık %58 kazanma olasılığı.
7 yapay zeka modelinin uzlaşısı ve Glicko-2 puanı Mertens E yönünde. Tam olasılıklar ve bahis oranları bu sayfada.
Bartunkova N - Mertens E için birden fazla bahis şirketinden canlı oranlar bu sayfada listelenir ve piyasayla birlikte güncellenir.
29 Ağustos 2026.