YZ kararı
Model uzlaşısı ve Glicko-2 puanı Jovic I yönünde. Tam analiz aşağıda.
Tahminler başlamadan kilitlenir sonuçlar sonra doğrulanır herkese açık isabet kaydı →
Model tahminimiz (Glicko-2)
PropickAI modeli · piyasa oranıyla karşılaştırma (marjsız)
1 Jovic I — 74%
Model tahmini: galibiyet Jovic I 73.8%, galibiyet Frech M 26.2%. Model favorisi — Jovic I.
Bilgilendirici tahmin, bahis önerisi değildir.
Maç kazananı — Jovic I
Bu seçimin, sonuçlanmış geçmişimizde ne sıklıkla kazandığı — kâr tahmini değildir.
Verilerimizden bağımsız yapay zeka ajanı değerlendirmesi (model, piyasa oranı, form, karşılıklı maçlar)
Analitik yapay zeka ajanı değerlendirmesi, bahis önerisi değildir.
Matematiksel model tahmini
Özet, maç öncesi bağlamımızdan oluşturulur: oran, form, dizilişler ve Glicko.
Bilgi amaçlı
Oran kaynağı: uzlaşısı 4 bahis şirketleri (Fonbet, Kambi BetMGM, Kambi Unibet, Leon). Bu, oranlardan bahis şirketi marjı çıkarıldıktan sonraki adil olasılıktır — referans bilgi, bir tahmin veya bahis önerisi değildir.
Bilgi amaçlı
↓ oran düştü (bu sonuca para geldi), ↑ yükseldi (oran zayıfladı). Bilgi amaçlı, bahis önerisi değildir.
Piyasa uzlaşısı
Bahis şirketi marjı çıkarılmış uzlaşı olasılığı; sağdaki sayı mevcut en iyi orandır. Yalnızca bilgi amaçlı, bir bahis değildir.
Her mac icin 7 yapay zeka konsensusu, matematik modeli olasiliklari, value secimleri ve tam raporlar Tam erişim ile.
| Jovic I | Frech M | |
|---|---|---|
| Galibiyet % | 70.4% | 47.2% |
| Sert % | 67% | 49.5% |
| Toprak % | 70.7% | 45.5% |
| Çim % | 82.4% | 39.5% |
| Belirleyici set % | 60.4% | 49.2% |
| Tie-break % | 47.1% | 45% |
| Unvanlar (toplam) | 6 | 1 |
| Son 10 | LWLWLWWWLW | LWWLWLWLLL |
Kaynak: scorego-app.com
| Jovic I | Frech M | |
|---|---|---|
| Maç başına as | 2.30 | 3.22 |
| Maç başına çift hata | 2.33 | 2.41 |
| Maç başına break | 2.34 | 4.97 |
Kaynak:tennisstats.com (per-maç averages)
| Iva Jovic | Magdalena Frech | |
|---|---|---|
| 2026 yılı kazanma yüzdesi | 65.4% 17 / 26 Maçlar | 53.9% 14 / 26 Maçlar |
| Son 12 ay kazanma yüzdesi | 63.6% 28 / 44 Maçlar | 52.9% 18 / 34 Maçlar |
| Maç başına as | 2.23 | 3.31 |
| Bir maçta en çok as | 35 % | 46 % |
| Iva Jovic | Magdalena Frech | |
|---|---|---|
| 2026 yılı kazanma yüzdesi | 61.5% 8 / 13 Maçlar | 28.6% 2 / 7 Maçlar |
| Son 12 ay kazanma yüzdesi | 61.5% 8 / 13 Maçlar | 28.6% 2 / 7 Maçlar |
| Maç başına as | 2.83 | 2.00 |
| Bir maçta en çok as | 42 % | 43 % |
| Iva Jovic | Magdalena Frech | |
|---|---|---|
| 2026 yılı kazanma yüzdesi | 75.0% 6 / 8 Maçlar | 25.0% 1 / 4 Maçlar |
| Son 12 ay kazanma yüzdesi | 75.0% 6 / 8 Maçlar | 25.0% 1 / 4 Maçlar |
| Maç başına as | 1.75 | 4.75 |
| Bir maçta en çok as | 25 % | 50 % |
Kaynak:tennisstats.com
| Iva Jovic | Magdalena Frech | |
|---|---|---|
| Karşılıklı maç galibiyetleri | 0 (0%) | 0 (0%) |
| set | 0 (0%) | 0 (0%) |
| Bu yılki galibiyetler | 66.0% 31 / 47 Maçlar | 44.7% 17 / 38 Maçlar |
| 12 aydaki galibiyetler | 64.6% 42 / 65 Maçlar | 46.8% 22 / 47 Maçlar |
| Güncel sıralama | 14 | 37 |
Kaynak: tennisstats.com
| Iva Jovic | Magdalena Frech | |
|---|---|---|
| Kazanç (kariyer) | $20,187 USD | $2,945,916 USD |
| Puan | 14 | 37 |
| Yaş | — | 28 |
| Boy | — | 1.71m |
| Weight | — | 58kg |
| Iva Jovic | Magdalena Frech | |
|---|---|---|
| Maç galibiyetleri | 66 % | 45 % |
| Maç galibiyetleri (3 set) | 66 % | 46 % |
| Set vermeden galibiyetler | 51 % | 32 % |
| Geriden gelip galibiyetler | 11 % | 5 % |
| En az 1 set kazandı | 83 % | 68 % |
| Set 1 galibiyeti | 72 % | 55 % |
| Set 2 galibiyeti | 62 % | 45 % |
| Set 3 galibiyeti | 47 % | 36 % |
Kaynak:tennisstats.com
Toplamlar ve proplar için sonuç yüzdeleri: her oyuncu için değerler ve bir maç-toplamı sütunu.
| Iva Jovic | Magdalena Frech | Maç toplamı | |
|---|---|---|---|
| Sette ortalama oyun | 9.45 | 9.79 | 9.62 |
| Üst 6.5 | 94 % | 95 % | 95 % |
| Üst 7.5 | 85 % | 86 % | 86 % |
| Üst 8.5 | 68 % | 70 % | 69 % |
| Üst 9.5 | 47 % | 51 % | 49 % |
| Üst 10.5 | 19 % | 27 % | 23 % |
| Üst 11.5 | 19 % | 27 % | 23 % |
| Iva Jovic | Magdalena Frech | Maç toplamı | |
|---|---|---|---|
| Maç başına as | 2.30 | 3.22 | 5.52 |
| Bir maçta en çok as | 35 % | 46 % | — |
| 1+ | 89 % | 86 % | 94 % |
| 2+ | 63 % | 65 % | 94 % |
| 3+ | 43 % | 57 % | 83 % |
| 4+ | 17 % | 41 % | 70 % |
| 5+ | 11 % | 24 % | 56 % |
| Iva Jovic | Magdalena Frech | Maç toplamı | |
|---|---|---|---|
| Maç başına break | 2.34 | 4.97 | 7.31 |
| Üst 0.5 | 57 % | 97 % | 100 % |
| Üst 1.5 | 57 % | 95 % | 100 % |
| Üst 2.5 | 22 % | 92 % | 99 % |
| Üst 3.5 | 20 % | 84 % | 76 % |
| Üst 4.5 | 17 % | 43 % | 75 % |
| Üst 5.5 | 7 % | 41 % | 53 % |
| Iva Jovic | Magdalena Frech | Maç toplamı | |
|---|---|---|---|
| Maç başına tie-break | 0.28 | 0.35 | 0.31 |
| Üst 0.5 | 21 % | 30 % | 26 % |
| Üst 1.5 | 6 % | 5 % | 6 % |
| Alt 0.5 | 79 % | 70 % | 26 % |
| Alt 1.5 | 94 % | 95 % | 6 % |
| Iva Jovic | Magdalena Frech | Maç toplamı | |
|---|---|---|---|
| Maç başına çift hata | 2.33 | 2.41 | 4.74 |
| Üst 0.5 (1+) | 91 % | 89 % | 99 % |
| Üst 1.5 (2+) | 67 % | 59 % | 93 % |
| Üst 2.5 (3+) | 30 % | 41 % | 91 % |
| Üst 3.5 (4+) | 22 % | 30 % | 81 % |
| Üst 4.5 (5+) | 9 % | 14 % | 67 % |
| Üst 5.5 (6+) | 4 % | 8 % | 49 % |
| Iva Jovic | Magdalena Frech | Maç toplamı | |
|---|---|---|---|
| Net Puanlar Won Per Maç | 7.5 | 7.8 | 15.3 |
| Üst 4.5 (5+) | 91 % | 60 % | 76 % |
| Üst 5.5 (6+) | 82 % | 60 % | 71 % |
| Üst 6.5 (7+) | 64 % | 60 % | 62 % |
| Üst 7.5 (8+) | 55 % | 60 % | 58 % |
| Üst 8.5 (9+) | 45 % | 60 % | 53 % |
| Üst 9.5 (10+) | 36 % | 20 % | 28 % |
Kaynak:tennisstats.com
Jovic I, Frech M ile güç ölçüşüyor tarihinde 1 Eylül 2026 — US Open, New York, USA, Uluslararası.
Son form (G-B-M): Jovic I 2-0-3, Frech M 3-0-2. Aşağıda: takımların formu, karşılaşma geçmişi, bahis oranları ve PropickAI'nin tam yapay zeka analizi.
Playoff beraberlik
Playoff beraberlik: gismo. Bilgi amaçlı.
Ucretsiz oyna: 10.000 $ sanal parayla baslarsin. Bu maca oranlarimizla bahis yap, karini takip et ve global siralamada yuksel. Gercek para yok, kayit yok.
Veritabanı her iki katılımcının son maçlarını dikkate alır.
Tenis matematiksel modeli. Beraberliksiz tenis: temel sinyal oyuncu puanından, zeminden, formdan, servis/karşılamadan ve turnuva yorgunluğundan gelir. Canlı mantıkta set durumu ve kimin servis attığı, genel sayı skorundan daha önemlidir.
Glicko-2 bir takım gücü puanıdır: oranı, geçmişi ve istikrarı tartar, ancak bir garanti değildir.
Model = Glicko + Elo strength prior (heuristic, historical calibration devam ediyor). Glicko73.8% · +Elo prior (weight0.46).
Beraberliksiz tenis: temel sinyal oyuncu puanından, zeminden, formdan, servis/karşılamadan ve turnuva yorgunluğundan gelir. Canlı mantıkta set durumu ve kimin servis attığı, genel sayı skorundan daha önemlidir.
Bahis notları orandan, piyasadan ve matematiksel modelimizden oluşturulur: yalnızca model ve piyasa hemfikir olduğunda bir sinyali izleyin.
| Sonuç | Fonbet | Leon |
|---|---|---|
| 1.25 80.0% | — | |
| 1.28 78.1% | — | |
| 1.32 75.8% | — | |
| 1.40 71.4% | — | |
| 1.52 65.8% | — | |
| 1.80 55.6% | 1.93 51.8% | |
| 2.25 44.4% | — | |
| 3.10 32.3% | — | |
| 3.60 27.8% | — | |
| — | 1.85 54.1% | |
| 3.35 29.9% | — | |
| 3.05 32.8% | — | |
| 2.75 36.4% | — | |
| 2.35 42.6% | — | |
| 1.95 51.3% | — | |
| 1.58 63.3% | — | |
| 1.32 75.8% | — |
| Sonuç | Fonbet |
|---|---|
| 1.11 90.1% | |
| 1.75 57.1% | |
| 2.02 49.5% | |
| 5.60 17.9% |
| Sonuç | Fonbet | Kambi BetMGM |
|---|---|---|
| Üst 0.5 | — | 3.50 28.6% |
| Üst 10.5 | — | 4.00 25.0% |
| Üst 17.5 | 1.30 76.9% | — |
| Üst 18.5 | 1.48 67.6% | — |
| Üst 19.5 | 1.68 59.5% | — |
| Üst 20.5 | 1.95 51.3% | — |
| Üst 21.5 | 2.13 47.0% | — |
| Üst 22.5 | 2.45 40.8% | — |
| Üst 23.5 | 2.70 37.0% | — |
| Üst 24.5 | 2.90 34.5% | — |
| Alt 17.5 | 3.20 31.3% | — |
| Alt 18.5 | 2.50 40.0% | — |
| Alt 19.5 | 2.05 48.8% | — |
| Alt 20.5 | 1.85 54.1% | — |
| Alt 21.5 | 1.63 61.4% | — |
| Alt 22.5 | 1.50 66.7% | — |
| Alt 23.5 | 1.40 71.4% | — |
| Alt 24.5 | 1.35 74.1% | — |
| Sonuç | Fonbet |
|---|---|
| Üst 2.5 | 2.80 35.7% |
| Alt 2.5 | 1.40 71.4% |
Jovic I
Frech M
The Jovic I - Frech M analiz — sonuçlar, olasılıklar, riskler ve geçmiş — ücretsiz kayıttan sonra kullanılabilir.
7 yapay zeka modelinin uzlaşısı ve Glicko-2 puanı Jovic I yönünde. Tam olasılıklar ve bahis oranları bu sayfada.
Jovic I - Frech M için birden fazla bahis şirketinden canlı oranlar bu sayfada listelenir ve piyasayla birlikte güncellenir.
1 Eylül 2026.