YZ kararı
Model uzlaşısı ve Glicko-2 puanı Tauson C yönünde. Tam analiz aşağıda.
Tahminler başlamadan kilitlenir sonuçlar sonra doğrulanır herkese açık isabet kaydı →
Model tahminimiz (Glicko-2)
PropickAI modeli · piyasa oranıyla karşılaştırma (marjsız)
2 Tauson C — 69%
Model tahmini: galibiyet Stephens S 30.9%, galibiyet Tauson C 69.1%. Model favorisi — Tauson C.
Bilgilendirici tahmin, bahis önerisi değildir.
Verilerimizden bağımsız yapay zeka ajanı değerlendirmesi (model, piyasa oranı, form, karşılıklı maçlar)
Analitik yapay zeka ajanı değerlendirmesi, bahis önerisi değildir.
Matematiksel model tahmini
Based on the collected premaç verileri, the favori looks like Stephens S.
Bilgi amaçlı
Oran kaynağı: uzlaşısı 4 bahis şirketleri (Fonbet, Kambi BetMGM, Kambi Unibet, Leon). Bu, oranlardan bahis şirketi marjı çıkarıldıktan sonraki adil olasılıktır — referans bilgi, bir tahmin veya bahis önerisi değildir.
Bilgi amaçlı
↓ oran düştü (bu sonuca para geldi), ↑ yükseldi (oran zayıfladı). Bilgi amaçlı, bahis önerisi değildir.
Piyasa uzlaşısı
Bahis şirketi marjı çıkarılmış uzlaşı olasılığı; sağdaki sayı mevcut en iyi orandır. Yalnızca bilgi amaçlı, bir bahis değildir.
Her mac icin 7 yapay zeka konsensusu, matematik modeli olasiliklari, value secimleri ve tam raporlar Tam erişim ile.
| Stephens S | Tauson C | |
|---|---|---|
| Galibiyet % | 55.4% | 55.4% |
| Sert % | 53.4% | 58.1% |
| Toprak % | 58.2% | 52% |
| Çim % | 55.8% | 41.7% |
| Belirleyici set % | 52.8% | 45.1% |
| Tie-break % | 60.2% | 46.2% |
| Unvanlar (toplam) | 9 | 3 |
| Son 10 | LLWWLWWLWL | LWWLWLLLWW |
Kaynak: scorego-app.com
| Stephens S | Tauson C | |
|---|---|---|
| Maç başına as | 6.44 | 1.36 |
| Maç başına çift hata | 3.97 | 1.86 |
| Maç başına break | 2.63 | 5 |
Kaynak:tennisstats.com (per-maç averages)
| Clara Tauson | Sloane Stephens | |
|---|---|---|
| 2026 yılı kazanma yüzdesi | 51.9% 14 / 27 Maçlar | 50.0% 10 / 20 Maçlar |
| Son 12 ay kazanma yüzdesi | 51.5% 17 / 33 Maçlar | 45.5% 10 / 22 Maçlar |
| Maç başına as | 6.81 | 1.35 |
| Bir maçta en çok as | 62 % | 35 % |
| Clara Tauson | Sloane Stephens | |
|---|---|---|
| 2026 yılı kazanma yüzdesi | 0.0% 0 / 3 Maçlar | 45.5% 5 / 11 Maçlar |
| Son 12 ay kazanma yüzdesi | 0.0% 0 / 3 Maçlar | 45.5% 5 / 11 Maçlar |
| Maç başına as | 2.33 | 1.36 |
| Bir maçta en çok as | 67 % | 45 % |
| Clara Tauson | Sloane Stephens | |
|---|---|---|
| 2026 yılı kazanma yüzdesi | 40.0% 2 / 5 Maçlar | — 0 / 0 Maçlar |
| Son 12 ay kazanma yüzdesi | 40.0% 2 / 5 Maçlar | — 0 / 0 Maçlar |
| Maç başına as | 7.00 | — |
| Bir maçta en çok as | 80 % | — |
Kaynak:tennisstats.com
| Clara Tauson | Sloane Stephens | |
|---|---|---|
| Karşılıklı maç galibiyetleri | 0 (0%) | 0 (0%) |
| set | 0 (0%) | 0 (0%) |
| Bu yılki galibiyetler | 44.4% 16 / 36 Maçlar | 48.4% 15 / 31 Maçlar |
| 12 aydaki galibiyetler | 44.2% 19 / 43 Maçlar | 45.5% 15 / 33 Maçlar |
| Güncel sıralama | 38 | 209 |
Kaynak: tennisstats.com
| Clara Tauson | Sloane Stephens | |
|---|---|---|
| Kazanç (kariyer) | $2,295,819 USD | $18,864,835 USD |
| Puan | 38 | 209 |
| Yaş | 23 | 33 |
| Boy | 1.82m | 1.70m |
| Weight | — | 61kg |
| Playing hand | Right-handed | Right-handed |
| Clara Tauson | Sloane Stephens | |
|---|---|---|
| Maç galibiyetleri | 44 % | 48 % |
| Maç galibiyetleri (3 set) | 46 % | 48 % |
| Set vermeden galibiyetler | 31 % | 32 % |
| Geriden gelip galibiyetler | 9 % | 20 % |
| En az 1 set kazandı | 69 % | 61 % |
| Set 1 galibiyeti | 50 % | 45 % |
| Set 2 galibiyeti | 51 % | 48 % |
| Set 3 galibiyeti | 36 % | 56 % |
Kaynak:tennisstats.com
Toplamlar ve proplar için sonuç yüzdeleri: her oyuncu için değerler ve bir maç-toplamı sütunu.
| Clara Tauson | Sloane Stephens | Maç toplamı | |
|---|---|---|---|
| Sette ortalama oyun | 10.11 | 9.16 | 9.64 |
| Üst 6.5 | 100 % | 97 % | 99 % |
| Üst 7.5 | 89 % | 87 % | 88 % |
| Üst 8.5 | 80 % | 65 % | 73 % |
| Üst 9.5 | 51 % | 39 % | 45 % |
| Üst 10.5 | 34 % | 13 % | 24 % |
| Üst 11.5 | 34 % | 13 % | 24 % |
| Clara Tauson | Sloane Stephens | Maç toplamı | |
|---|---|---|---|
| Maç başına as | 6.44 | 1.36 | 7.80 |
| Bir maçta en çok as | 65 % | 39 % | — |
| 1+ | 91 % | 79 % | 93 % |
| 2+ | 85 % | 36 % | 78 % |
| 3+ | 82 % | 21 % | 73 % |
| 4+ | 65 % | 0 % | 62 % |
| 5+ | 59 % | 0 % | 54 % |
| Clara Tauson | Sloane Stephens | Maç toplamı | |
|---|---|---|---|
| Maç başına break | 2.63 | 5 | 7.63 |
| Üst 0.5 | 97 % | 100 % | 100 % |
| Üst 1.5 | 97 % | 100 % | 100 % |
| Üst 2.5 | 59 % | 100 % | 100 % |
| Üst 3.5 | 50 % | 100 % | 99 % |
| Üst 4.5 | 12 % | 0 % | 77 % |
| Üst 5.5 | 9 % | 0 % | 58 % |
| Clara Tauson | Sloane Stephens | Maç toplamı | |
|---|---|---|---|
| Maç başına tie-break | 0.31 | 0.1 | 0.21 |
| Üst 0.5 | 29 % | 10 % | 19 % |
| Üst 1.5 | 3 % | 0 % | 1 % |
| Alt 0.5 | 71 % | 90 % | 19 % |
| Alt 1.5 | 97 % | 100 % | 1 % |
| Clara Tauson | Sloane Stephens | Maç toplamı | |
|---|---|---|---|
| Maç başına çift hata | 3.97 | 1.86 | 5.83 |
| Üst 0.5 (1+) | 91 % | 86 % | 100 % |
| Üst 1.5 (2+) | 88 % | 57 % | 97 % |
| Üst 2.5 (3+) | 74 % | 29 % | 90 % |
| Üst 3.5 (4+) | 56 % | 11 % | 81 % |
| Üst 4.5 (5+) | 38 % | 4 % | 72 % |
| Üst 5.5 (6+) | 18 % | 0 % | 64 % |
| Clara Tauson | Sloane Stephens | Maç toplamı | |
|---|---|---|---|
| Net Puanlar Won Per Maç | 8.6 | 7.69 | 16.29 |
| Üst 4.5 (5+) | 80 % | 88 % | 84 % |
| Üst 5.5 (6+) | 80 % | 75 % | 78 % |
| Üst 6.5 (7+) | 80 % | 50 % | 65 % |
| Üst 7.5 (8+) | 60 % | 50 % | 55 % |
| Üst 8.5 (9+) | 20 % | 38 % | 29 % |
| Üst 9.5 (10+) | 20 % | 13 % | 17 % |
Kaynak:tennisstats.com
Stephens S, Tauson C ile karşı karşıya geliyor tarihinde 31 Ağustos 2026 — US Open, New York, USA.
Son form (G-B-M): Stephens S 2-0-3, Tauson C 3-0-2. PropickAI'nin Glicko-2 modeli ev sahibine 31% galibiyet ihtimali veriyor. Aşağıda: takımların formu, karşılaşma geçmişi, bahis oranları ve PropickAI'nin tam yapay zeka analizi.
Ucretsiz oyna: 10.000 $ sanal parayla baslarsin. Bu maca oranlarimizla bahis yap, karini takip et ve global siralamada yuksel. Gercek para yok, kayit yok.
Veritabanı her iki katılımcının son maçlarını dikkate alır.
We mark in green only güçlü signals where the model passed our publication filter. The other rows are for audit and training.
Tenis matematiksel modeli. Beraberliksiz tenis: temel sinyal oyuncu puanından, zeminden, formdan, servis/karşılamadan ve turnuva yorgunluğundan gelir. Canlı mantıkta set durumu ve kimin servis attığı, genel sayı skorundan daha önemlidir.
Glicko-2 bir takım gücü puanıdır: oranı, geçmişi ve istikrarı tartar, ancak bir garanti değildir.
Model = Glicko + Elo strength prior (heuristic, historical calibration devam ediyor). Glicko30.9% · +Elo prior (weight0.28).
Beraberliksiz tenis: temel sinyal oyuncu puanından, zeminden, formdan, servis/karşılamadan ve turnuva yorgunluğundan gelir. Canlı mantıkta set durumu ve kimin servis attığı, genel sayı skorundan daha önemlidir.
Bahis notları orandan, piyasadan ve matematiksel modelimizden oluşturulur: yalnızca model ve piyasa hemfikir olduğunda bir sinyali izleyin.
| Sonuç | Fonbet |
|---|---|
| 1.90 52.6% | |
| 1.45 69.0% | |
| 1.42 70.4% | |
| 1.90 52.6% | |
| 2.00 50.0% | |
| 2.02 49.5% | |
| 2.08 48.1% | |
| 2.45 40.8% | |
| 2.90 34.5% | |
| 3.55 28.2% | |
| 1.80 55.6% | |
| 2.50 40.0% | |
| 2.65 37.7% | |
| 2.05 48.8% | |
| 12.00 8.3% | |
| 10.50 9.5% | |
| 8.50 11.8% | |
| 1.18 84.8% |
| Sonuç | Fonbet |
|---|---|
| 1.15 87.0% | |
| 1.01 99.0% | |
| 11.00 9.1% | |
| 4.70 21.3% |
| Sonuç | Fonbet |
|---|---|
| Üst 16.5 | 1.18 84.8% |
| Üst 17.5 | 8.50 11.8% |
| Üst 18.5 | 10.50 9.5% |
| Üst 19.5 | 12.00 8.3% |
| Üst 20.5 | 3.05 32.8% |
| Üst 21.5 | 1.77 56.5% |
| Üst 22.5 | 1.98 50.5% |
| Üst 23.5 | 2.25 44.4% |
| Üst 24.5 | 1.95 51.3% |
| Üst 25.5 | 2.00 50.0% |
| Alt 16.5 | 4.20 23.8% |
| Alt 17.5 | 1.04 96.2% |
| Alt 18.5 | 1.01 99.0% |
| Alt 19.5 | 1.01 99.0% |
| Alt 20.5 | 1.33 75.2% |
| Alt 21.5 | 2.05 48.8% |
| Alt 22.5 | 1.83 54.6% |
| Alt 23.5 | 1.57 63.7% |
| Sonuç | Fonbet |
|---|---|
| Üst 2.5 | 11.00 9.1% |
| Alt 2.5 | 1.01 99.0% |
| Bahis sitesi | 1 | 2 |
|---|---|---|
| Pari | 3.2 | 1.35 |
| Winline | 3.15 | 1.36 |
| Fonbet | 3.2 | 1.35 |
| Betcity | 3.3 | 1.33 |
Stephens S
Tauson C
The Stephens S - Tauson C analiz — sonuçlar, olasılıklar, riskler ve geçmiş — ücretsiz kayıttan sonra kullanılabilir.
PropickAI modeline göre Stephens S favori — yaklaşık %69 kazanma olasılığı.
7 yapay zeka modelinin uzlaşısı ve Glicko-2 puanı Stephens S yönünde. Tam olasılıklar ve bahis oranları bu sayfada.
Stephens S - Tauson C için birden fazla bahis şirketinden canlı oranlar bu sayfada listelenir ve piyasayla birlikte güncellenir.
31 Ağustos 2026.