YZ kararı
Model uzlaşısı ve Glicko-2 puanı Rublev A yönünde. Tam analiz aşağıda.
Tahminler başlamadan kilitlenir sonuçlar sonra doğrulanır herkese açık isabet kaydı →
Model tahminimiz (Glicko-2)
PropickAI modeli · piyasa oranıyla karşılaştırma (marjsız)
2 Rublev A — 81%
Model tahmini: galibiyet Virtanen O 19.0%, galibiyet Rublev A 81.0%. Model favorisi — Rublev A.
Bilgilendirici tahmin, bahis önerisi değildir.
Maç kazananı — Rublev A
Bu seçimin, sonuçlanmış geçmişimizde ne sıklıkla kazandığı — kâr tahmini değildir.
Matematiksel model tahmini
Based on the collected premaç verileri, the favori looks like Rublev A.
Bilgi amaçlı
Oran kaynağı: uzlaşısı 7 bahis şirketleri (Baltbet, Betcity, Fonbet, Kambi BetMGM, Kambi Unibet, Leon). Bu, oranlardan bahis şirketi marjı çıkarıldıktan sonraki adil olasılıktır — referans bilgi, bir tahmin veya bahis önerisi değildir.
Bilgi amaçlı
↓ oran düştü (bu sonuca para geldi), ↑ yükseldi (oran zayıfladı). Bilgi amaçlı, bahis önerisi değildir.
Piyasa uzlaşısı
Bahis şirketi marjı çıkarılmış uzlaşı olasılığı; sağdaki sayı mevcut en iyi orandır. Yalnızca bilgi amaçlı, bir bahis değildir.
Her mac icin 7 yapay zeka konsensusu, matematik modeli olasiliklari, value secimleri ve tam raporlar Tam erişim ile.
| Virtanen O | Rublev A | |
|---|---|---|
| Galibiyet % | 56.8% | 64% |
| Sert % | 62% | 63.5% |
| Toprak % | 38.2% | 65.8% |
| Çim % | 70.5% | 62.2% |
| Belirleyici set % | 49.5% | 60.1% |
| Tie-break % | 54.4% | 49.8% |
| Unvanlar (toplam) | 8 | 18 |
| Son 10 | LWWLLWLWLW | LWLLWWWWWL |
Kaynak: scorego-app.com
| Virtanen O | Rublev A | |
|---|---|---|
| Maç başına as | 6.57 | 9.84 |
| Maç başına çift hata | 2.51 | 3.67 |
| Maç başına break | 1.56 | 1.99 |
Kaynak:tennisstats.com (per-maç averages)
| Andrey Rublev | Otto Virtanen | |
|---|---|---|
| 2026 yılı kazanma yüzdesi | 56.3% 9 / 16 Maçlar | 64.7% 11 / 17 Maçlar |
| Son 12 ay kazanma yüzdesi | 50.0% 13 / 26 Maçlar | 67.7% 23 / 34 Maçlar |
| Andrey Rublev | Otto Virtanen | |
|---|---|---|
| 2026 yılı kazanma yüzdesi | 72.2% 13 / 18 Maçlar | 41.2% 7 / 17 Maçlar |
| Son 12 ay kazanma yüzdesi | 72.2% 13 / 18 Maçlar | 41.2% 7 / 17 Maçlar |
| Andrey Rublev | Otto Virtanen | |
|---|---|---|
| 2026 yılı kazanma yüzdesi | 0.0% 0 / 1 Maçlar | 70.0% 7 / 10 Maçlar |
| Son 12 ay kazanma yüzdesi | 0.0% 0 / 1 Maçlar | 70.0% 7 / 10 Maçlar |
Kaynak:tennisstats.com
| Andrey Rublev | Otto Virtanen | |
|---|---|---|
| Karşılıklı maç galibiyetleri | 0 (0%) | 0 (0%) |
| set | 0 (0%) | 0 (0%) |
| Bu yılki galibiyetler | 62.8% 27 / 43 Maçlar | 59.2% 29 / 49 Maçlar |
| 12 aydaki galibiyetler | 59.3% 32 / 54 Maçlar | 62.1% 41 / 66 Maçlar |
| Güncel sıralama | 24 | 109 |
Kaynak: tennisstats.com
| Andrey Rublev | Otto Virtanen | |
|---|---|---|
| Kazanç (kariyer) | $30,450,868 USD | $851,855 USD |
| Puan | 24 | 109 |
| Yaş | 28 | 25 |
| Boy | 1.88m | 1.93m |
| Weight | 75kg | 82kg |
| Playing hand | Right-handed | Right-handed |
| Andrey Rublev | Otto Virtanen | |
|---|---|---|
| Maç galibiyetleri | 63 % | 59 % |
| Maç galibiyetleri (3 set) | 63 % | 57 % |
| Maç galibiyetleri (5 set) | 71 % | 100 % |
| Set vermeden galibiyetler | 40 % | 37 % |
| Geriden gelip galibiyetler | 16 % | 23 % |
| En az 1 set kazandı | 79 % | 82 % |
| Set 1 galibiyeti | 65 % | 65 % |
| Set 2 galibiyeti | 53 % | 52 % |
Kaynak:tennisstats.com
Toplamlar ve proplar için sonuç yüzdeleri: her oyuncu için değerler ve bir maç-toplamı sütunu.
| Andrey Rublev | Otto Virtanen | Maç toplamı | |
|---|---|---|---|
| Sette ortalama oyun | 9.81 | 10.41 | 10.11 |
| Üst 6.5 | 100 % | 100 % | 100 % |
| Üst 7.5 | 94 % | 98 % | 96 % |
| Üst 8.5 | 80 % | 77 % | 79 % |
| Üst 9.5 | 51 % | 64 % | 58 % |
| Üst 10.5 | 23 % | 36 % | 30 % |
| Üst 11.5 | 23 % | 36 % | 30 % |
| Andrey Rublev | Otto Virtanen | Maç toplamı | |
|---|---|---|---|
| Maç başına as | 6.57 | 9.84 | 16.41 |
| Bir maçta en çok as | 57 % | 88 % | — |
| 1+ | 100 % | 98 % | 99 % |
| 2+ | 83 % | 98 % | 96 % |
| 3+ | 77 % | 98 % | 95 % |
| 4+ | 77 % | 95 % | 94 % |
| 5+ | 63 % | 88 % | 91 % |
| Andrey Rublev | Otto Virtanen | Maç toplamı | |
|---|---|---|---|
| Maç başına break | 1.56 | 1.99 | 3.55 |
| Üst 0.5 | 43 % | 98 % | 100 % |
| Üst 1.5 | 40 % | 95 % | 71 % |
| Üst 2.5 | 31 % | 9 % | 64 % |
| Üst 3.5 | 26 % | 5 % | 39 % |
| Üst 4.5 | 6 % | 2 % | 35 % |
| Üst 5.5 | 0 % | 0 % | 15 % |
| Andrey Rublev | Otto Virtanen | Maç toplamı | |
|---|---|---|---|
| Maç başına tie-break | 0.4 | 0.75 | 0.58 |
| Üst 0.5 | 34 % | 55 % | 44 % |
| Üst 1.5 | 6 % | 18 % | 12 % |
| Alt 0.5 | 66 % | 45 % | 44 % |
| Alt 1.5 | 94 % | 82 % | 12 % |
| Andrey Rublev | Otto Virtanen | Maç toplamı | |
|---|---|---|---|
| Maç başına çift hata | 2.51 | 3.67 | 6.18 |
| Üst 0.5 (1+) | 89 % | 98 % | 100 % |
| Üst 1.5 (2+) | 66 % | 86 % | 95 % |
| Üst 2.5 (3+) | 34 % | 67 % | 83 % |
| Üst 3.5 (4+) | 20 % | 47 % | 68 % |
| Üst 4.5 (5+) | 11 % | 33 % | 62 % |
| Üst 5.5 (6+) | 9 % | 14 % | 47 % |
| Andrey Rublev | Otto Virtanen | Maç toplamı | |
|---|---|---|---|
| Net Puanlar Won Per Maç | 5.79 | 7.24 | 13.03 |
| Üst 4.5 (5+) | 66 % | 70 % | 68 % |
| Üst 5.5 (6+) | 52 % | 67 % | 60 % |
| Üst 6.5 (7+) | 48 % | 59 % | 54 % |
| Üst 7.5 (8+) | 34 % | 52 % | 43 % |
| Üst 8.5 (9+) | 31 % | 30 % | 31 % |
| Üst 9.5 (10+) | 28 % | 30 % | 29 % |
Kaynak:tennisstats.com
Virtanen O, Rublev A ile karşılaşıyor tarihinde 31 Ağustos 2026 — US Open, New York, USA, Uluslararası.
Son form (G-B-M): Virtanen O 2-1-2, Rublev A 2-0-3. PropickAI'nin Glicko-2 modeli ev sahibine 19% galibiyet ihtimali veriyor. Ayrıntılı istatistikler, önceki maçlar, bahis çizgisi ve PropickAI sinir ağının kararı için okumaya devam edin.
Playoff beraberlik
Playoff beraberlik: gismo. Bilgi amaçlı.
Ucretsiz oyna: 10.000 $ sanal parayla baslarsin. Bu maca oranlarimizla bahis yap, karini takip et ve global siralamada yuksel. Gercek para yok, kayit yok.
Veritabanı her iki katılımcının son maçlarını dikkate alır.
We mark in green only güçlü signals where the model passed our publication filter. The other rows are for audit and training.
Tenis matematiksel modeli. Beraberliksiz tenis: temel sinyal oyuncu puanından, zeminden, formdan, servis/karşılamadan ve turnuva yorgunluğundan gelir. Canlı mantıkta set durumu ve kimin servis attığı, genel sayı skorundan daha önemlidir.
Glicko-2 bir takım gücü puanıdır: oranı, geçmişi ve istikrarı tartar, ancak bir garanti değildir.
Model = Glicko + Elo strength prior (heuristic, historical calibration devam ediyor). Glicko19.0% · +Elo prior (weight0.21).
Beraberliksiz tenis: temel sinyal oyuncu puanından, zeminden, formdan, servis/karşılamadan ve turnuva yorgunluğundan gelir. Canlı mantıkta set durumu ve kimin servis attığı, genel sayı skorundan daha önemlidir.
Bahis notları orandan, piyasadan ve matematiksel modelimizden oluşturulur: yalnızca model ve piyasa hemfikir olduğunda bir sinyali izleyin.
| Sonuç | Baltbet | Betcity | Fonbet |
|---|---|---|---|
| 2.07 48.3% | 2.12 47.2% | — | |
| 1.76 56.8% | 1.76 56.8% | — | |
| — | — | 1.80 55.6% | |
| — | — | 1.65 60.6% | |
| — | — | 4.30 23.3% | |
| — | — | 2.50 40.0% | |
| — | — | 1.58 63.3% | |
| — | — | 1.78 56.2% | |
| — | — | 1.52 65.8% | |
| — | — | 1.72 58.1% | |
| — | — | 1.15 87.0% | |
| — | — | 1.70 58.8% | |
| 1.74 57.5% | 1.72 58.1% | — | |
| 2.05 48.8% | 2.07 48.3% | — |
| Sonuç | Fonbet |
|---|---|
| 2.00 50.0% | |
| 1.63 61.4% | |
| 4.20 23.8% | |
| 10.00 10.0% | |
| 1.18 84.8% | |
| 1.03 97.1% | |
| 1.77 56.5% | |
| 2.20 45.5% |
| Sonuç | Baltbet | Betcity | Fonbet |
|---|---|---|---|
| Üst 32.5 | — | — | 1.70 58.8% |
| Üst 33.5 | — | — | 1.88 53.2% |
| Üst 34.5 | — | — | 1.92 52.1% |
| Üst 35.5 | 1.84 54.4% | 1.90 52.6% | 1.95 51.3% |
| Üst 36.5 | 1.95 51.3% | 1.94 51.6% | 1.75 57.1% |
| Üst 37.5 | — | — | 1.85 54.1% |
| Üst 38.5 | — | — | 1.80 55.6% |
| Üst 39.5 | — | — | 1.95 51.3% |
| Üst 40.5 | — | — | 2.02 49.5% |
| Üst 43.5 | — | — | 1.67 59.9% |
| Alt 35.5 | 1.95 51.3% | 1.90 52.6% | — |
| Alt 36.5 | 1.84 54.4% | 1.87 53.5% | — |
| Sonuç | Fonbet |
|---|---|
| Üst 3.5 | 1.75 57.1% |
| Üst 4.5 | 1.18 84.8% |
| Alt 3.5 | 2.03 49.3% |
| Alt 4.5 | 4.20 23.8% |
Virtanen O
Rublev A
The Virtanen O - Rublev A analiz — sonuçlar, olasılıklar, riskler ve geçmiş — ücretsiz kayıttan sonra kullanılabilir.
PropickAI modeline göre Rublev A favori — yaklaşık %81 kazanma olasılığı.
7 yapay zeka modelinin uzlaşısı ve Glicko-2 puanı Rublev A yönünde. Tam olasılıklar ve bahis oranları bu sayfada.
Virtanen O - Rublev A için birden fazla bahis şirketinden canlı oranlar bu sayfada listelenir ve piyasayla birlikte güncellenir.
31 Ağustos 2026.