YZ kararı
Model uzlaşısı ve Glicko-2 puanı Vallejo A D yönünde. Tam analiz aşağıda.
Tahminler başlamadan kilitlenir sonuçlar sonra doğrulanır herkese açık isabet kaydı →
Model tahminimiz (Glicko-2)
1 Vallejo A D — 54%
Model tahmini: galibiyet Vallejo A D 54.5%, galibiyet Monfils G 45.5%. Model favorisi — Vallejo A D.
Bilgilendirici tahmin, bahis önerisi değildir.
Verilerimizden bağımsız yapay zeka ajanı değerlendirmesi (model, piyasa oranı, form, karşılıklı maçlar)
Analitik yapay zeka ajanı değerlendirmesi, bahis önerisi değildir.
Matematiksel model tahmini
Özet, maç öncesi bağlamımızdan oluşturulur: oran, form, dizilişler ve Glicko.
Bilgi amaçlı
Oran kaynağı: uzlaşısı 4 bahis şirketleri (Kambi BetMGM, Kambi Unibet, Leon, Pinnacle). Bu, oranlardan bahis şirketi marjı çıkarıldıktan sonraki adil olasılıktır — referans bilgi, bir tahmin veya bahis önerisi değildir.
Piyasa uzlaşısı
Bahis şirketi marjı çıkarılmış uzlaşı olasılığı; sağdaki sayı mevcut en iyi orandır. Yalnızca bilgi amaçlı, bir bahis değildir.
Her mac icin 7 yapay zeka konsensusu, matematik modeli olasiliklari, value secimleri ve tam raporlar Tam erişim ile.
| Vallejo A D | Monfils G | |
|---|---|---|
| Galibiyet % | 60.3% | 61.6% |
| Sert % | 56.2% | 64.1% |
| Toprak % | 62.3% | 57.1% |
| Çim % | 0% | 56% |
| Belirleyici set % | 57.6% | 54.2% |
| Tie-break % | 40% | 57.9% |
| Unvanlar (toplam) | 9 | 13 |
| Son 10 | LWLWWLLLWW | LLWLLLWLWL |
Kaynak: scorego-app.com
| Vallejo A D | Monfils G | |
|---|---|---|
| Maç başına as | 7.82 | 3.06 |
| Maç başına çift hata | 4.73 | 2.68 |
| Maç başına break | 3.05 | 2.63 |
Kaynak:tennisstats.com (per-maç averages)
| Gael Monfils | Adolfo Daniel Vallejo | |
|---|---|---|
| 2026 yılı kazanma yüzdesi | 37.5% 3 / 8 Maçlar | 55.6% 5 / 9 Maçlar |
| Son 12 ay kazanma yüzdesi | 30.0% 3 / 10 Maçlar | 55.6% 5 / 9 Maçlar |
| Gael Monfils | Adolfo Daniel Vallejo | |
|---|---|---|
| 2026 yılı kazanma yüzdesi | 33.3% 1 / 3 Maçlar | 73.2% 30 / 41 Maçlar |
| Son 12 ay kazanma yüzdesi | 33.3% 1 / 3 Maçlar | 77.6% 59 / 76 Maçlar |
| Gael Monfils | Adolfo Daniel Vallejo | |
|---|---|---|
| 2026 yılı kazanma yüzdesi | — 0 / 0 Maçlar | 0.0% 0 / 1 Maçlar |
| Son 12 ay kazanma yüzdesi | — 0 / 0 Maçlar | 0.0% 0 / 1 Maçlar |
Kaynak:tennisstats.com
| Gael Monfils | Adolfo Daniel Vallejo | |
|---|---|---|
| Karşılıklı maç galibiyetleri | 0 (0%) | 0 (0%) |
| set | 0 (0%) | 0 (0%) |
| Bu yılki galibiyetler | 30.8% 4 / 13 Maçlar | 65.5% 38 / 58 Maçlar |
| 12 aydaki galibiyetler | 26.7% 4 / 15 Maçlar | 71.3% 67 / 94 Maçlar |
| Güncel sıralama | 307 | 61 |
Kaynak: tennisstats.com
| Gael Monfils | Adolfo Daniel Vallejo | |
|---|---|---|
| Kazanç (kariyer) | $23,030,757 USD | $94,521 USD |
| Puan | 307 | 61 |
| Yaş | 39 | 22 |
| Boy | 1.93m | 1.83m |
| Weight | 85kg | 75kg |
| Playing hand | Right-handed | Right-handed |
| Gael Monfils | Adolfo Daniel Vallejo | |
|---|---|---|
| Maç galibiyetleri | 31 % | 66 % |
| Maç galibiyetleri (3 set) | 36 % | 69 % |
| Maç galibiyetleri (5 set) | 0 % | 50 % |
| Set vermeden galibiyetler | 23 % | 47 % |
| Geriden gelip galibiyetler | 10 % | 21 % |
| En az 1 set kazandı | 77 % | 81 % |
| Set 1 galibiyeti | 54 % | 66 % |
| Set 2 galibiyeti | 38 % | 60 % |
Kaynak:tennisstats.com
Toplamlar ve proplar için sonuç yüzdeleri: her oyuncu için değerler ve bir maç-toplamı sütunu.
| Gael Monfils | Adolfo Daniel Vallejo | Maç toplamı | |
|---|---|---|---|
| Sette ortalama oyun | 10.23 | 9.57 | 9.9 |
| Üst 6.5 | 100 % | 100 % | 100 % |
| Üst 7.5 | 100 % | 90 % | 95 % |
| Üst 8.5 | 91 % | 71 % | 81 % |
| Üst 9.5 | 55 % | 45 % | 50 % |
| Üst 10.5 | 27 % | 18 % | 23 % |
| Üst 11.5 | 27 % | 18 % | 23 % |
| Gael Monfils | Adolfo Daniel Vallejo | Maç toplamı | |
|---|---|---|---|
| Maç başına as | 7.82 | 3.06 | 10.88 |
| Bir maçta en çok as | 64 % | 52 % | — |
| 1+ | 100 % | 92 % | 99 % |
| 2+ | 100 % | 72 % | 96 % |
| 3+ | 91 % | 50 % | 89 % |
| 4+ | 82 % | 34 % | 86 % |
| 5+ | 82 % | 22 % | 79 % |
| Gael Monfils | Adolfo Daniel Vallejo | Maç toplamı | |
|---|---|---|---|
| Maç başına break | 3.05 | 2.63 | 5.68 |
| Üst 0.5 | 18 % | 100 % | 100 % |
| Üst 1.5 | 18 % | 54 % | 100 % |
| Üst 2.5 | 9 % | 54 % | 100 % |
| Üst 3.5 | 9 % | 54 % | 78 % |
| Üst 4.5 | 0 % | 10 % | 55 % |
| Üst 5.5 | 0 % | 8 % | 45 % |
| Gael Monfils | Adolfo Daniel Vallejo | Maç toplamı | |
|---|---|---|---|
| Maç başına tie-break | 0.36 | 0.2 | 0.28 |
| Üst 0.5 | 36 % | 18 % | 27 % |
| Üst 1.5 | 0 % | 2 % | 1 % |
| Alt 0.5 | 64 % | 82 % | 27 % |
| Alt 1.5 | 100 % | 98 % | 1 % |
| Gael Monfils | Adolfo Daniel Vallejo | Maç toplamı | |
|---|---|---|---|
| Maç başına çift hata | 4.73 | 2.68 | 7.41 |
| Üst 0.5 (1+) | 100 % | 92 % | 99 % |
| Üst 1.5 (2+) | 82 % | 72 % | 97 % |
| Üst 2.5 (3+) | 73 % | 40 % | 92 % |
| Üst 3.5 (4+) | 64 % | 32 % | 82 % |
| Üst 4.5 (5+) | 64 % | 18 % | 65 % |
| Üst 5.5 (6+) | 55 % | 8 % | 61 % |
| Gael Monfils | Adolfo Daniel Vallejo | Maç toplamı | |
|---|---|---|---|
| Net Puanlar Won Per Maç | 8.18 | 6.78 | 14.96 |
| Üst 4.5 (5+) | 82 % | 72 % | 77 % |
| Üst 5.5 (6+) | 73 % | 67 % | 70 % |
| Üst 6.5 (7+) | 73 % | 50 % | 62 % |
| Üst 7.5 (8+) | 45 % | 42 % | 44 % |
| Üst 8.5 (9+) | 27 % | 36 % | 32 % |
| Üst 9.5 (10+) | 9 % | 22 % | 16 % |
Kaynak:tennisstats.com
Vallejo A D, Monfils G ağırlıyor tarihinde 1 Eylül 2026 — US Open, New York, USA.
Takım istatistikleri, karşılaşma geçmişi, oranlar ve PropickAI'nin yapay zeka seçimi için kaydırın.
Ucretsiz oyna: 10.000 $ sanal parayla baslarsin. Bu maca oranlarimizla bahis yap, karini takip et ve global siralamada yuksel. Gercek para yok, kayit yok.
Veritabanı her iki katılımcının son maçlarını dikkate alır.
Tenis matematiksel modeli. Beraberliksiz tenis: temel sinyal oyuncu puanından, zeminden, formdan, servis/karşılamadan ve turnuva yorgunluğundan gelir. Canlı mantıkta set durumu ve kimin servis attığı, genel sayı skorundan daha önemlidir.
Glicko-2 bir takım gücü puanıdır: oranı, geçmişi ve istikrarı tartar, ancak bir garanti değildir.
Model = Glicko + Elo strength prior (heuristic, historical calibration devam ediyor). Glicko54.5% · +Elo prior (weight0.55).
Beraberliksiz tenis: temel sinyal oyuncu puanından, zeminden, formdan, servis/karşılamadan ve turnuva yorgunluğundan gelir. Canlı mantıkta set durumu ve kimin servis attığı, genel sayı skorundan daha önemlidir.
Bahis notları orandan, piyasadan ve matematiksel modelimizden oluşturulur: yalnızca model ve piyasa hemfikir olduğunda bir sinyali izleyin.
| Sonuç | Leon |
|---|---|
| 1.84 54.4% | |
| 1.91 52.4% | |
| 1.87 53.5% | |
| 1.93 51.8% | |
| 1.87 53.5% | |
| 1.90 52.6% |
| Sonuç | Kambi BetMGM |
|---|---|
| Üst 0.5 | 1.82 55.0% |
| Üst 3.5 | 1.50 66.7% |
| Üst 5.5 | 1.76 56.8% |
| Üst 6.5 | 1.01 99.0% |
| Üst 7.5 | 1.06 94.3% |
| Üst 8.5 | 1.25 80.0% |
| Üst 9.5 | 1.75 57.1% |
| Üst 10.5 | 3.20 31.3% |
| Üst 12.5 | 4.70 21.3% |
| Üst 23.5 | 1.94 51.6% |
| Üst 36.5 | 1.66 60.2% |
| Üst 37.5 | 1.75 57.1% |
| Üst 38.5 | 1.86 53.8% |
| Üst 39.5 | 2.00 50.0% |
| Üst 40.5 | 2.16 46.3% |
| Alt 0.5 | 1.90 52.6% |
| Alt 10.5 | 1.32 75.8% |
| Alt 12.5 | 1.17 85.5% |
| Sonuç | Kambi BetMGM | Kambi Unibet | Leon | Pinnacle |
|---|---|---|---|---|
| 1.74 57.5% | 1.74 57.5% | 1.74 57.5% | 1.78 56.2% | |
| 2.08 48.1% | 2.08 48.1% | 2.06 48.5% | 2.14 46.7% |
| Bahis sitesi | 1 | 2 |
|---|---|---|
| Pari | 1.7 | 2.15 |
| Winline | 1.74 | 2.07 |
| Fonbet | 1.7 | 2.15 |
| Betcity | 1.75 | 2.08 |
Vallejo A D
Van de Zandskhyulp B. 🇳🇱
Pol T. 🇺🇸
Vashero V. (Mnk)
Shan Ts. 🇨🇳
Feldbaush K. 🇨🇭
Monfils G
Khidzhikata R. 🇦🇺
Tien L. 🇺🇸
Maychrzak K. 🇵🇱
The Vallejo A D - Monfils G analiz — sonuçlar, olasılıklar, riskler ve geçmiş — ücretsiz kayıttan sonra kullanılabilir.
7 yapay zeka modelinin uzlaşısı ve Glicko-2 puanı Vallejo A D yönünde. Tam olasılıklar ve bahis oranları bu sayfada.
Vallejo A D - Monfils G için birden fazla bahis şirketinden canlı oranlar bu sayfada listelenir ve piyasayla birlikte güncellenir.
1 Eylül 2026.