YZ kararı
Model uzlaşısı ve Glicko-2 puanı Mashtakov N yönünde. Tam analiz aşağıda.
Tahminler başlamadan kilitlenir sonuçlar sonra doğrulanır herkese açık isabet kaydı →
Model tahminimiz (Glicko-2)
PropickAI modeli · piyasa oranıyla karşılaştırma (marjsız)
1 Mashtakov N — 64%
Model tahmini: galibiyet Mashtakov N 64.4%, galibiyet Opitz J 35.6%. Model favorisi — Mashtakov N.
Bilgilendirici tahmin, bahis önerisi değildir.
Matematiksel model tahmini
Based on the collected premaç verileri, the favori looks like Mashtakov N.
Bilgi amaçlı
Oran kaynağı: uzlaşısı 3 bahis şirketleri (Fonbet, Kambi BetMGM, Kambi Unibet). Bu, oranlardan bahis şirketi marjı çıkarıldıktan sonraki adil olasılıktır — referans bilgi, bir tahmin veya bahis önerisi değildir.
Bilgi amaçlı
↓ oran düştü (bu sonuca para geldi), ↑ yükseldi (oran zayıfladı). Bilgi amaçlı, bahis önerisi değildir.
Piyasa uzlaşısı
Bahis şirketi marjı çıkarılmış uzlaşı olasılığı; sağdaki sayı mevcut en iyi orandır. Yalnızca bilgi amaçlı, bir bahis değildir.
Her mac icin 7 yapay zeka konsensusu, matematik modeli olasiliklari, value secimleri ve tam raporlar Tam erişim ile.
| Mashtakov N | Opitz J | |
|---|---|---|
| Galibiyet % | 59.3% | 55.7% |
| Sert % | 65.2% | 64.2% |
| Toprak % | 58.5% | 39.4% |
| Çim % | 0% | 0% |
| Belirleyici set % | 50.9% | 55.6% |
| Tie-break % | 66.7% | 56.8% |
| Unvanlar (toplam) | 4 | 0 |
| Son 10 | WLWWWWWWWW | WLWLLLWLWW |
Kaynak: scorego-app.com
| Mashtakov N | Opitz J | |
|---|---|---|
| Maç başına as | 8.60 | 2.75 |
| Maç başına çift hata | 5 | 2.25 |
| Maç başına break | 13 | 9 |
Kaynak:tennisstats.com (per-maç averages)
| Jannik Opitz | Nikita Mashtakov | |
|---|---|---|
| 2026 yılı kazanma yüzdesi | 40.0% 2 / 5 Maçlar | 50.0% 4 / 8 Maçlar |
| Son 12 ay kazanma yüzdesi | 54.6% 6 / 11 Maçlar | 50.0% 4 / 8 Maçlar |
| Jannik Opitz | Nikita Mashtakov | |
|---|---|---|
| 2026 yılı kazanma yüzdesi | 50.0% 6 / 12 Maçlar | 70.4% 19 / 27 Maçlar |
| Son 12 ay kazanma yüzdesi | 46.2% 6 / 13 Maçlar | 65.6% 21 / 32 Maçlar |
| Jannik Opitz | Nikita Mashtakov | |
|---|---|---|
| 2026 yılı kazanma yüzdesi | — 0 / 0 Maçlar | — 0 / 0 Maçlar |
| Son 12 ay kazanma yüzdesi | — 0 / 0 Maçlar | — 0 / 0 Maçlar |
Kaynak:tennisstats.com
| Jannik Opitz | Nikita Mashtakov | |
|---|---|---|
| Karşılıklı maç galibiyetleri | 0 (0%) | 0 (0%) |
| set | 0 (0%) | 0 (0%) |
| Bu yılki galibiyetler | 47.1% 8 / 17 Maçlar | 65.7% 23 / 35 Maçlar |
| 12 aydaki galibiyetler | 52.0% 13 / 25 Maçlar | 62.5% 25 / 40 Maçlar |
| Güncel sıralama | 838 | 576 |
Kaynak: tennisstats.com
| Jannik Opitz | Nikita Mashtakov | |
|---|---|---|
| Kazanç (kariyer) | $12,454 USD | $37,478 USD |
| Puan | 838 | 576 |
| Yaş | 28 | 27 |
| Boy | 1.93m | 1.75m |
| Weight | 95kg | 77kg |
| Playing hand | Left-handed | Right-handed |
| Jannik Opitz | Nikita Mashtakov | |
|---|---|---|
| Maç galibiyetleri | 47 % | 66 % |
| Maç galibiyetleri (3 set) | 47 % | 66 % |
| Set vermeden galibiyetler | 29 % | 46 % |
| Geriden gelip galibiyetler | 10 % | 20 % |
| En az 1 set kazandı | 47 % | 69 % |
| Set 1 galibiyeti | 41 % | 60 % |
| Set 2 galibiyeti | 35 % | 54 % |
| Set 3 galibiyeti | 100 % | 88 % |
Kaynak:tennisstats.com
Toplamlar ve proplar için sonuç yüzdeleri: her oyuncu için değerler ve bir maç-toplamı sütunu.
| Jannik Opitz | Nikita Mashtakov | Maç toplamı | |
|---|---|---|---|
| Sette ortalama oyun | 9.88 | 9.37 | 9.63 |
| Üst 6.5 | 100 % | 91 % | 96 % |
| Üst 7.5 | 94 % | 86 % | 90 % |
| Üst 8.5 | 82 % | 54 % | 68 % |
| Üst 9.5 | 41 % | 40 % | 41 % |
| Üst 10.5 | 29 % | 26 % | 28 % |
| Üst 11.5 | 29 % | 26 % | 28 % |
| Jannik Opitz | Nikita Mashtakov | Maç toplamı | |
|---|---|---|---|
| Maç başına as | 8.60 | 2.75 | 11.35 |
| Bir maçta en çok as | 80 % | 25 % | — |
| 1+ | 100 % | 100 % | 100 % |
| 2+ | 100 % | 50 % | 100 % |
| 3+ | 80 % | 25 % | 90 % |
| 4+ | 80 % | 25 % | 90 % |
| 5+ | 80 % | 25 % | 78 % |
| Jannik Opitz | Nikita Mashtakov | Maç toplamı | |
|---|---|---|---|
| Maç başına break | 13 | 9 | 22 |
| Üst 0.5 | 100 % | 100 % | 100 % |
| Üst 1.5 | 100 % | 100 % | 100 % |
| Üst 2.5 | 100 % | 100 % | 100 % |
| Üst 3.5 | 100 % | 100 % | 100 % |
| Üst 4.5 | 100 % | 100 % | 100 % |
| Üst 5.5 | 100 % | 100 % | 100 % |
| Jannik Opitz | Nikita Mashtakov | Maç toplamı | |
|---|---|---|---|
| Maç başına tie-break | 0.24 | 0.37 | 0.3 |
| Üst 0.5 | 24 % | 31 % | 27 % |
| Üst 1.5 | 0 % | 6 % | 3 % |
| Alt 0.5 | 76 % | 69 % | 27 % |
| Alt 1.5 | 100 % | 94 % | 3 % |
| Jannik Opitz | Nikita Mashtakov | Maç toplamı | |
|---|---|---|---|
| Maç başına çift hata | 5 | 2.25 | 7.25 |
| Üst 0.5 (1+) | 100 % | 100 % | 100 % |
| Üst 1.5 (2+) | 100 % | 50 % | 100 % |
| Üst 2.5 (3+) | 80 % | 50 % | 88 % |
| Üst 3.5 (4+) | 80 % | 25 % | 75 % |
| Üst 4.5 (5+) | 40 % | 0 % | 53 % |
| Üst 5.5 (6+) | 20 % | 0 % | 53 % |
Kaynak:tennisstats.com
Mashtakov N, Opitz J ağırlıyor tarihinde 31 Ağustos 2026 — Plovdiv 3, Bulgaria, Uluslararası.
Son form (G-B-M): Mashtakov N 4-0-1, Opitz J 2-0-3. PropickAI'nin Glicko-2 modeli ev sahibine 64% galibiyet ihtimali veriyor. Aşağıda: takımların formu, karşılaşma geçmişi, bahis oranları ve PropickAI'nin tam yapay zeka analizi.
Ucretsiz oyna: 10.000 $ sanal parayla baslarsin. Bu maca oranlarimizla bahis yap, karini takip et ve global siralamada yuksel. Gercek para yok, kayit yok.
Veritabanı her iki katılımcının son maçlarını dikkate alır.
We mark in green only güçlü signals where the model passed our publication filter. The other rows are for audit and training.
Tenis matematiksel modeli. Beraberliksiz tenis: temel sinyal oyuncu puanından, zeminden, formdan, servis/karşılamadan ve turnuva yorgunluğundan gelir. Canlı mantıkta set durumu ve kimin servis attığı, genel sayı skorundan daha önemlidir.
Glicko-2 bir takım gücü puanıdır: oranı, geçmişi ve istikrarı tartar, ancak bir garanti değildir.
Model = Glicko + Elo strength prior (heuristic, historical calibration devam ediyor). Glicko64.4% · +Elo prior (weight0.50).
Beraberliksiz tenis: temel sinyal oyuncu puanından, zeminden, formdan, servis/karşılamadan ve turnuva yorgunluğundan gelir. Canlı mantıkta set durumu ve kimin servis attığı, genel sayı skorundan daha önemlidir.
Bahis notları orandan, piyasadan ve matematiksel modelimizden oluşturulur: yalnızca model ve piyasa hemfikir olduğunda bir sinyali izleyin.
| Sonuç | Fonbet |
|---|---|
| 1.80 55.6% | |
| 1.90 52.6% |
| Sonuç | Fonbet |
|---|---|
| 1.20 83.3% | |
| 2.15 46.5% | |
| 1.70 58.8% | |
| 4.50 22.2% |
| Sonuç | Fonbet |
|---|---|
| Üst 19.5 | 1.55 64.5% |
| Üst 20.5 | 1.75 57.1% |
| Üst 21.5 | 2.00 50.0% |
| Üst 22.5 | 2.20 45.5% |
| Alt 19.5 | 2.25 44.4% |
| Alt 20.5 | 1.95 51.3% |
| Alt 21.5 | 1.80 55.6% |
| Alt 22.5 | 1.60 62.5% |
| Sonuç | Fonbet |
|---|---|
| Üst 2.5 | 2.55 39.2% |
| Alt 2.5 | 1.52 65.8% |
Mashtakov N
Opitz J
The Mashtakov N - Opitz J analiz — sonuçlar, olasılıklar, riskler ve geçmiş — ücretsiz kayıttan sonra kullanılabilir.
PropickAI modeline göre Mashtakov N favori — yaklaşık %64 kazanma olasılığı.
7 yapay zeka modelinin uzlaşısı ve Glicko-2 puanı Mashtakov N yönünde. Tam olasılıklar ve bahis oranları bu sayfada.
Mashtakov N - Opitz J için birden fazla bahis şirketinden canlı oranlar bu sayfada listelenir ve piyasayla birlikte güncellenir.
31 Ağustos 2026.