ÜcretsizMaç önizlemesi

Van Assche L — Droguet T

Tenis 15.07.2026 18:31 UTC
Favori Droguet T en iyi oran 1.67

Form, seri ve maç istatistiklerinin yapay zeka analizi — tam tahmin, olasılıklar ve value aşağıda.

Tam erişim Ucretsiz tahminden daha fazlasi Ucretsiz tahminin ve olasilik asagida. Tam erişim, tam 7 yapay zeka konsensusu, her value secimi, matematik modeli olasiliklari ve her mac icin tam raporlar ekler.
Tam erişim al →
ATP. Umag
ATP. Umag Uluslararası
15.07.2026 18:31 UTC
Bitti

ATP. Umag

Van Assche L vs Droguet T — Tenis tahmini

Uluslararası Tenis
Van Assche L
Van Assche L
1 : 2
1:6 6:1 5:7
Bitti
Droguet T
Droguet T

Van Assche L, Droguet T ile güç ölçüşüyor tarihinde 15 Temmuz 2026 — ATP. Umag, Uluslararası.

Aşağıda: takımların formu, karşılaşma geçmişi, bahis oranları ve PropickAI'nin tam yapay zeka analizi.

🎯 Güvenli seçim güçlü

Maç kazananı Droguet T

Model güveni 84% ~87% geçmişimizde

Bu seçimin, sonuçlanmış geçmişimizde ne sıklıkla kazandığı — kâr tahmini değildir.

Yapay zeka ajanı tahmini

Verilerimizden bağımsız yapay zeka ajanı değerlendirmesi (model, piyasa oranı, form, karşılıklı maçlar)

2Droguet T (odds1.75) Skor 1:2 güven 52% ✓ sonuç correct · exact skor
  • Van Ash L: forma P (0-1)
  • Droge T: forma VV (2-0)
  • liniya na pik P2 1.90→1.75 (ukorotilas — dengi na pik)
  • Modelin tercihi Droge T: olasılık 52% vs 57% oran üzerinde (oranlar 1.75)
  • oran üzerinde avantaj yok (-5 pp) — yalnızca bilgi amaçlı.

Analitik yapay zeka ajanı değerlendirmesi, bahis önerisi değildir.

Matematiksel model tahmini

Yapay zeka maç tahmini Van Assche L - Droguet T 15 Temmuz 2026

Tenis matematiksel modeli

Özet, maç öncesi bağlamımızdan oluşturulur: oran, form, dizilişler ve Glicko.

Oran favorisi Fonbet: Droguet T. Aşağıdaki Glicko ve matematiksel modelle çapraz kontrol yaparız.
  • Galibiyet oranlar (Fonbet): 1 5.70 / 2 1.12

Bilgi amaçlı

Adil olasılık (marjsız)

Bahis şirketi marjı hariç olasılık — bilgi amaçlı, bahis önerisi değildir.
Kazanan bahis şirketi marjı 6.3% 4 bahis şirketleri · best price +1.8%
1 42.6%
2 57.4%

Oran kaynağı: uzlaşısı 4 bahis şirketleri (Baltbet, Betcity, Fonbet, Leon). Bu, oranlardan bahis şirketi marjı çıkarıldıktan sonraki adil olasılıktır — referans bilgi, bir tahmin veya bahis önerisi değildir.

AI

Model uzlaşısı

Yapay zekaya göre önde gelen sonuç: 1

Main sonuç
Agreement 1/1
Confidence 62.0%

Modeli dayut edinyy signal. Takie matchi my pomechaem kak bolee silnye.

Karşılıklı maç ve form istatistikleri

Karşılıklı maçlar ve form

Takım formu

Van Assche L
8-2WWLWWLWWWW
set for 1.7set against 0.7
Droguet T
6-4LWLWWWLWWL
set for 1.4set against 1.1

Spor istatistiklerine göre karşılıklı maçlar ve son form — bilgi amaçlı.

AI genel bakış

AI tahminler

Yapay zeka analizi:3/7 hazır · Hâlâ hazırlanıyor:DeepSeek, ChatGPT, Claude, Qwen

Google AI updated03.08.2026 17:09 UTC
1 40%
2 60% ✓ favori
Score1:2 Toplam oyun: Üst 22.5 Bahis:Galibiyet Droge (2)
Kimi updated15.07.2026 18:33 UTC
1 42%
2 58% ✓ favori
Score1:2 Toplam oyun: Alt 22.5 Bahis:2 (Droge T)
GLM 5.2 updated15.07.2026 18:34 UTC
1 40%
2 60% ✓ favori
Score2:1 Toplam oyun: Üst 22.5 Bahis:Galibiyet Van Asha (1)

AI consensus:2

AI 1 2 Skor Toplam oyun Bet
Google AI 40% 60% 1:2 Üst 22.5 Galibiyet Droge (2)
Kimi 42% 58% 1:2 Alt 22.5
GLM 5.2 40% 60% 2:1 Üst 22.5 Galibiyet Van Asha (1)

Tam yapay zeka analizinin kilidini ac

Her mac icin 7 yapay zeka konsensusu, matematik modeli olasiliklari, value secimleri ve tam raporlar Tam erişim ile.

Tam erişim al →
Maç merkezi
Başlangıç 15.07.2026 18:31 UTC
Market 1 16.4% @ 5.70 / 2 83.6% @ 1.12
🏦 Sanal kasa $10,000
$10,000Sanal bakiye

Ucretsiz oyna: 10.000 $ sanal parayla baslarsin. Bu maca oranlarimizla bahis yap, karini takip et ve global siralamada yuksel. Gercek para yok, kayit yok.

Maç merkezi

Van Assche L - Droguet T

Post-maç / PropickAI database
Skor 1:2
Events 0
İstatistikler 0
Set Van Assche L Droguet T Sonuç
Set 0 1 6 1:6
Set 1 6 1 6:1
Set 2 5 7 5:7
Bahis özeti
1X2
2 1.12 Fonbet · yalnızca oran
1 5.70 Fonbet · yalnızca oran
Handikap
2 -0.5 1.10 Fonbet · yalnızca oran
2 +0.5 1.68 Fonbet · yalnızca oran
2 0 1.80 piyasa uzlaşısı · yalnızca oran
1 -0.5 5.30 Fonbet · yalnızca oran
Toplam
Üst 16.5 1.40 Fonbet · yalnızca oran
Üst 17.5 1.65 Fonbet · yalnızca oran

Bahis notları orandan, piyasadan ve matematiksel modelimizden oluşturulur: yalnızca model ve piyasa hemfikir olduğunda bir sinyali izleyin.

Bahis şirketi oranı

Maç marketleri

Fonbet'te aç →
bahis şirketi oranı ve marketleri

Handikap

Sonuç Baltbet Betcity Fonbet
1.89 52.9%
1.95 51.3% 1.98 50.5%
1.84 54.4%
2.00 50.0%
1.68 59.5%
1.35 74.1%
2.30 43.5%
1.85 54.1% 1.10 90.9%
1.80 55.6% 1.82 55.0% 1.10 90.9%
1.96 51.0% 1.16 86.2%
1.25 80.0%
1.25 80.0%
1.80 55.6%

Toplam

Sonuç Baltbet Betcity Fonbet
Üst 16.5 1.40 71.4%
Üst 17.5 1.65 60.6%
Üst 18.5 2.08 48.1%
Üst 19.5 1.75 57.1%
Üst 20.5 2.07 48.3%
Üst 21.5 1.25 80.0%
Üst 22.5 1.93 51.8% 1.90 52.6% 1.25 80.0%
Üst 23.5 1.16 86.2%
Üst 24.5 2.85 35.1%
Üst 25.5 3.00 33.3%
Üst 26.5 2.95 33.9%
Üst 27.5 2.95 33.9%
Alt 16.5 2.70 37.0%
Alt 17.5 2.10 47.6%
Alt 22.5 1.81 55.3% 1.90 52.6%

Sonuç (1X2)

Sonuç Baltbet Betcity Fonbet Leon
2.20 45.5% 2.22 45.1% 5.70 17.5% 2.18 45.9%
1.62 61.7% 1.66 60.2% 1.12 89.3% 1.67 59.9%

Sıkça sorulan sorular

PropickAI Van Assche L - Droguet T için ne tahmin ediyor?

7 yapay zeka modelinin uzlaşısı ve Glicko-2 puanı Droguet T yönünde. Tam olasılıklar ve bahis oranları bu sayfada.

Van Assche L - Droguet T maçı için bahis oranları nedir?

Van Assche L - Droguet T için birden fazla bahis şirketinden canlı oranlar bu sayfada listelenir ve piyasayla birlikte güncellenir.

Van Assche L - Droguet T ne zaman başlıyor?

15 Temmuz 2026.