ÜcretsizMaç önizlemesi

Simone Kay — Allison Wang

Tenis 25.05.2026 16:00 UTC

Form, seri ve maç istatistiklerinin yapay zeka analizi — tam tahmin, olasılıklar ve value aşağıda.

Tam erişim Ucretsiz tahminden daha fazlasi Ucretsiz tahminin ve olasilik asagida. Tam erişim, tam 7 yapay zeka konsensusu, her value secimi, matematik modeli olasiliklari ve her mac icin tam raporlar ekler.
Tam erişim al →
ITF W15 Lakewood, CA Women
ITF W15 Lakewood, CA Women Italy
25.05.2026 16:00 UTC Qualifications
Bitti

ITF W15 Lakewood, CA Women

Italy

Simone Kay vs Allison Wang — Tenis tahmini

Italy Tenis
0 : 2
Bitti

Simone Kay, Allison Wang ile karşı karşıya geliyor tarihinde 25 Mayıs 2026 — ITF W15 Lakewood, CA Kadınlar, Italy.

Aşağıda: takımların formu, karşılaşma geçmişi, bahis oranları ve PropickAI'nin tam yapay zeka analizi.

Matematiksel model tahmini

Yapay zeka maç tahmini Simone Kay - Allison Wang 25 Mayıs 2026

Tenis matematiksel modeli

Özet, maç öncesi bağlamımızdan oluşturulur: oran, form, dizilişler ve Glicko.

Tam yapay zeka analizinin kilidini ac

Her mac icin 7 yapay zeka konsensusu, matematik modeli olasiliklari, value secimleri ve tam raporlar Tam erişim ile.

Tam erişim al →
Tenis ITF W15 Lakewood, CA Women
ITF W15 Lakewood, CA Kadınlar 25.05.2026 16:00 UTC Bitti
25.05.2026 16:00 UTC Bitti
Simone Kay
Simone Kay USA
Allison Wang
Allison Wang USA
0:2
Ön izleme

Sporcular hakkında

USA Ülke USA
- Puan -
- Yaş -
- Boy (cm) -
- Kilo (kg) -
- El -
- Seri başı -
- Kapsam -
0 H2H 0
Maç merkezi
Başlangıç 25.05.2026 16:00 UTC
Maç merkezi

Simone Kay - Allison Wang

ITF W15 Lakewood, CA Kadınlar

Sıkça sorulan sorular

PropickAI Simone Kay - Allison Wang için ne tahmin ediyor?

7 yapay zeka modelinin uzlaşısı ve Glicko-2 puanı Simone Kay yönünde. Tam olasılıklar ve bahis oranları bu sayfada.

Simone Kay - Allison Wang maçı için bahis oranları nedir?

Simone Kay - Allison Wang için birden fazla bahis şirketinden canlı oranlar bu sayfada listelenir ve piyasayla birlikte güncellenir.

Simone Kay - Allison Wang ne zaman başlıyor?

25 Mayıs 2026.