ÜcretsizMaç önizlemesi

Boyer T — Perot, Raphael

Tenis 09.06.2026 06:35 UTC
Favori Boyer T en iyi oran 1.30

Form, seri ve maç istatistiklerinin yapay zeka analizi — tam tahmin, olasılıklar ve value aşağıda.

Tam erişim Ucretsiz tahminden daha fazlasi Ucretsiz tahminin ve olasilik asagida. Tam erişim, tam 7 yapay zeka konsensusu, her value secimi, matematik modeli olasiliklari ve her mac icin tam raporlar ekler.
Tam erişim al →
ATP. Estoril. Clay. Qualification
ATP. Estoril. Clay. Qualification
09.06.2026 06:35 UTC
Bitti

ATP. Estoril. Clay. Qualification

Boyer T vs Perot, Raphael — Tenis tahmini

Tenis
Boyer T
Boyer T
2 : 0
Bitti
Perot, Raphael
Perot, Raphael

Boyer T, Perot, Raphael ile karşı karşıya geliyor tarihinde 9 Haziran 2026 — ATP. Estoril. Toprak. Eleme.

Tam analiz — form, karşılıklı maçlar, oranlar ve PropickAI'nin yapay zeka tahmini — bu sayfada devam ediyor.

🎯 Güvenli seçim güçlü

Maç kazananı Boyer T

Model güveni 79% ~87% geçmişimizde

Bu seçimin, sonuçlanmış geçmişimizde ne sıklıkla kazandığı — kâr tahmini değildir.

Matematiksel model tahmini

Yapay zeka maç tahmini Boyer T - Perot, Raphael 9 Haziran 2026

Tenis matematiksel modeli

Özet, maç öncesi bağlamımızdan oluşturulur: oran, form, dizilişler ve Glicko.

Oran favorisi Fonbet: Boyer T. Aşağıdaki Glicko ve matematiksel modelle çapraz kontrol yaparız.
  • Galibiyet oranlar (Fonbet): 1 1.01 / 2 3.90

Bilgi amaçlı

Adil olasılık (marjsız)

Bahis şirketi marjı hariç olasılık — bilgi amaçlı, bahis önerisi değildir.
Kazanan bahis şirketi marjı 7.1% 6 bahis şirketleri · best price +1.6%
1 72.8%
2 27.2%

Oran kaynağı: uzlaşısı 6 bahis şirketleri (Baltbet, Bet365, Betcity, Bettery, Fonbet, Leon). Bu, oranlardan bahis şirketi marjı çıkarıldıktan sonraki adil olasılıktır — referans bilgi, bir tahmin veya bahis önerisi değildir.

Karşılıklı maç ve form istatistikleri

Karşılıklı maçlar ve form

Takım formu

Boyer T
5-5WWLLWWLWLL
set for 1.2set against 1.3
Perot, Raphael
5-5WLWWLWWLLL
set for 1.0set against 1.0

Spor istatistiklerine göre karşılıklı maçlar ve son form — bilgi amaçlı.

Tam yapay zeka analizinin kilidini ac

Her mac icin 7 yapay zeka konsensusu, matematik modeli olasiliklari, value secimleri ve tam raporlar Tam erişim ile.

Tam erişim al →
Maç merkezi
Başlangıç 09.06.2026 06:35 UTC
Market 1 79.4% @ 1.01 / 2 20.6% @ 3.90
🏦 Sanal kasa $10,000
$10,000Sanal bakiye

Ucretsiz oyna: 10.000 $ sanal parayla baslarsin. Bu maca oranlarimizla bahis yap, karini takip et ve global siralamada yuksel. Gercek para yok, kayit yok.

Maç merkezi

Boyer T - Perot, Raphael

Bahis özeti
1X2
2 3.46 piyasa uzlaşısı · yalnızca oran
1 1.01 Fonbet · yalnızca oran
Toplam
Üst 16.5 1.58 Fonbet · yalnızca oran
Üst 17.5 1.30 Fonbet · yalnızca oran

Bahis notları orandan, piyasadan ve matematiksel modelimizden oluşturulur: yalnızca model ve piyasa hemfikir olduğunda bir sinyali izleyin.

Bahis şirketi oranı

Maç marketleri

Fonbet'te aç →
bahis şirketi oranı ve marketleri

Handikap

Sonuç Fonbet
1.40 71.4%
1.55 64.5%
1.28 78.1%
1.04 96.2%
1.09 91.7%
3.20 31.3%
2.25 44.4%
2.75 36.4%
2.25 44.4%
3.35 29.9%
8.00 12.5%
5.70 17.5%
1.30 76.9%
1.58 63.3%

Toplam

Sonuç Fonbet
Üst 16.5 1.58 63.3%
Üst 17.5 1.30 76.9%
Üst 18.5 5.50 18.2%
Üst 19.5 6.60 15.2%
Üst 20.5 2.08 48.1%
Üst 21.5 2.55 39.2%
Üst 22.5 1.80 55.6%
Üst 23.5 2.10 47.6%
Üst 24.5 2.15 46.5%
Alt 16.5 2.25 44.4%
Alt 17.5 3.20 31.3%
Alt 18.5 1.10 90.9%
Alt 19.5 1.06 94.3%
Alt 20.5 1.67 59.9%
Alt 21.5 1.45 69.0%
Alt 22.5 1.90 52.6%
Alt 23.5 1.65 60.6%
Alt 24.5 1.63 61.4%

Sonuç (1X2)

Sonuç Baltbet Bet365 Betcity Bettery Fonbet Leon
1.30 76.9% 1.28 78.1% 1.23 81.3% 1.30 76.9% 1.01 99.0% 1.28 78.1%
3.27 30.6% 3.50 28.6% 3.90 25.6% 3.30 30.3% 16.00 6.3% 3.35 29.9%

Sıkça sorulan sorular

PropickAI Boyer T - Perot, Raphael için ne tahmin ediyor?

7 yapay zeka modelinin uzlaşısı ve Glicko-2 puanı Boyer T yönünde. Tam olasılıklar ve bahis oranları bu sayfada.

Boyer T - Perot, Raphael maçı için bahis oranları nedir?

Boyer T - Perot, Raphael için birden fazla bahis şirketinden canlı oranlar bu sayfada listelenir ve piyasayla birlikte güncellenir.

Boyer T - Perot, Raphael ne zaman başlıyor?

9 Haziran 2026.