YZ kararı

YZ seçimi Slovan Usti-nad-Labem kazanma olasılığı ~44% en iyi oran 1.77

Model uzlaşısı ve Glicko-2 puanı Slovan Usti-nad-Labem yönünde. Tam analiz aşağıda.

Tahminler başlamadan kilitlenir sonuçlar sonra doğrulanır herkese açık isabet kaydı →
Tam erişim Ucretsiz tahminden daha fazlasi Ucretsiz tahminin ve olasilik asagida. Tam erişim, tam 7 yapay zeka konsensusu, her value secimi, matematik modeli olasiliklari ve her mac icin tam raporlar ekler.
Tam erişim al →
Kulüpler Hazırlık Maçları
Kulüpler Hazırlık Maçları Uluslararası
✓ Maç öncesi hazır Maç öncesi veriler Oran Form H2H Tahmin
30.08.2026 14:00 UTC
Bitti

Kulüpler Hazırlık Maçları

Slovan Usti-nad-Labem vs Chemnitz Chrashers — Hokey tahmini

Uluslararası Hokey
Slovan Usti-nad-Labem
Slovan Usti-nad-Labem
5 : 5
Bitti
Chemnitz Chrashers
Chemnitz Chrashers

Slovan Usti-nad-Labem, Chemnitz Chrashers ile karşılaşıyor tarihinde 30 Ağustos 2026 — Kulüpler Hazırlık Maçları, Uluslararası.

PropickAI'nin Glicko-2 modeli ev sahibine 44% galibiyet ihtimali veriyor. Tam analiz — form, karşılıklı maçlar, oranlar ve PropickAI'nin yapay zeka tahmini — bu sayfada devam ediyor.

🎯 PropickAI tahmini

Model tahminimiz (Glicko-2)

1 Slovan Usti-nad-Labem44%

1 · Slovan Usti-nad-Labem43.6%
2 · Chemnitz Chrashers43.2%

Model tahmini: galibiyet Slovan Usti-nad-Labem 43.6%, galibiyet Chemnitz Chrashers 43.2%. Model favorisi — Slovan Usti-nad-Labem.

Bilgilendirici tahmin, bahis önerisi değildir.

Bunu nasıl hesapladıkModel, uzlaşı ve piyasa dökümü

Matematiksel model tahmini

Yapay zeka maç tahmini Slovan Usti-nad-Labem - Chemnitz Chrashers 30 Ağustos 2026

Hokey matematiksel modeli

Based on the collected premaç verileri, the favori looks like Slovan Usti-nad-Labem.

Oran favorisi Fonbet: Slovan Usti-nad-Labem. Aşağıdaki Glicko ve matematiksel modelle çapraz kontrol yaparız.
  • 1X2 oranlar (Fonbet): 1 1.77 / X 4.70 / 2 3.15
  • Glicko: Slovan Usti-nad-Labem 43.6% / X 13.3% / Chemnitz Chrashers 43.2%

Bilgi amaçlı

Adil olasılık (marjsız)

Bahis şirketi marjı hariç olasılık — bilgi amaçlı, bahis önerisi değildir.
1X2 sonuç bahis şirketi marjı 9.5%
1 51.6%
X 19.4%
2 29.0%

Oran kaynağı: Fonbet oran. Bu, oranlardan bahis şirketi marjı çıkarıldıktan sonraki adil olasılıktır — referans bilgi, bir tahmin veya bahis önerisi değildir.

Bilgi amaçlı

Oran hareketi

Oranların açılıştan mevcut orana nasıl değiştiği — bilgi amaçlı, bahis önerisi değildir.
1X2 1 1.85 ↓ 1.78
1X2 X 4.00 ↑ 4.70
1X2 2 3.32 ↓ 3.15

↓ oran düştü (bu sonuca para geldi), ↑ yükseldi (oran zayıfladı). Bilgi amaçlı, bahis önerisi değildir.

Tam yapay zeka analizinin kilidini ac

Her mac icin 7 yapay zeka konsensusu, matematik modeli olasiliklari, value secimleri ve tam raporlar Tam erişim ile.

Tam erişim al →
Maç merkezi
Başlangıç 30.08.2026 14:00 UTC
Market 1 51.6% @ 1.77 / X 19.4% @ 4.70 / 2 29.0% @ 3.15
🥊 İnsanlar ve makineler
📐 Matematiksel model Slovan Usti-nad-Labem 44%
💹 Market Slovan Usti-nad-Labem 52%
Her tahmin başlamadan önce kilitlenir · herkese açık kayıt
🏦 Sanal kasa $10,000
$10,000Sanal bakiye

Ucretsiz oyna: 10.000 $ sanal parayla baslarsin. Bu maca oranlarimizla bahis yap, karini takip et ve global siralamada yuksel. Gercek para yok, kayit yok.

Maç merkezi

Slovan Usti-nad-Labem - Chemnitz Chrashers

Market 3 model / bahis şirketleri
Post-maç / PropickAI database
Skor 5:5
Events 0
İstatistikler 0
Kadrolar 0
PropickAI kontrolü: matematiksel model ve Glicko-2

We mark in green only güçlü signals where the model passed our publication filter. The other rows are for audit and training.

Option Sinyal Tahmin / actual Puan
Glicko-2: base favori Audit internal check, not a public signal Data: oran home - 43.6% fact: beraberlik missed / ROI -100.0% / Brier 1.129 / LogLoss 2.020
Glicko-2: calibrated favori Audit internal check, not a public signal Data: oran home - 36.2% fact: beraberlik missed / ROI -100.0% / Brier 0.784 / LogLoss 1.283
Piyasa ve Glicko

Hokey matematiksel modeli. The hockey model separates regulation and moneyline: it accounts for Glicko-2, goaltender, shots, OT/SO and the total. We do not overweight goal differential, because empty-net and overtime can distort team strength.

Sonuç Oran Glicko Sinyal
Slovan Usti-nad-Labem 51.5% 43.6% piyasa ve model hemfikir
Beraberlik 19.5% 13.3%
Chemnitz Chrashers 29.1% 43.2%
1X2: 1 Bookies

Glicko-2 bir takım gücü puanıdır: oranı, geçmişi ve istikrarı tartar, ancak bir garanti değildir.

Hokey matematiksel modeli
P1 / X / P2 43.6% / 13.3% / 43.2% olasılıklar
Puan 1,500 / 1,500 Slovan Usti-nad-Labem / Chemnitz Chrashers
RD 350 / 350 puan belirsizliği
r +/- 2RD 800-2,200 / 800-2,200 güç aralığı

The hockey model separates regulation and moneyline: it accounts for Glicko-2, goaltender, shots, OT/SO and the total. We do not overweight goal differential, because empty-net and overtime can distort team strength.

Bahis özeti
1X2
2 3.15 Fonbet · değer yok · model 43.2%
X 4.70 Fonbet · değer yok · model 13.3%
1 1.77 Fonbet · değer yok · model 43.6%
Handikap
2 -1 1.70 Fonbet · yalnızca oran
2 +1 3.70 Fonbet · yalnızca oran
2 0 2.55 Fonbet · yalnızca oran
1 -1 2.02 Fonbet · yalnızca oran
Toplam
Üst 4.5 1.16 Fonbet · yalnızca oran
Üst 5 1.19 Fonbet · yalnızca oran

Bahis notları orandan, piyasadan ve matematiksel modelimizden oluşturulur: yalnızca model ve piyasa hemfikir olduğunda bir sinyali izleyin.

Bahis şirketi oranı

Maç marketleri

Fonbet'te aç →
bahis şirketi oranı ve marketleri

Handikap

Sonuç Fonbet
1.23 81.3%
1.13 88.5%
2.02 49.5%
2.13 47.0%
2.60 38.5%
2.90 34.5%
4.50 22.2%
5.10 19.6%
1.45 69.0%
3.70 27.0%
5.20 19.2%
1.70 58.8%
1.64 61.0%
1.45 69.0%
1.35 74.1%
1.16 86.2%
1.13 88.5%
2.55 39.2%

Toplam

Sonuç Fonbet
Üst 4.5 1.16 86.2%
Üst 5 1.19 84.0%
Üst 5.5 1.35 74.1%
Üst 6 1.45 69.0%
Üst 6.5 1.70 58.8%
Üst 7 1.95 51.3%
Üst 7.5 2.25 44.4%
Üst 8 2.85 35.1%
Üst 8.5 3.25 30.8%
Üst 9 4.30 23.3%
Üst 9.5 4.70 21.3%
Alt 4.5 4.60 21.7%
Alt 5 4.10 24.4%
Alt 5.5 2.95 33.9%
Alt 6 2.55 39.2%
Alt 6.5 2.02 49.5%
Alt 7 1.75 57.1%
Alt 7.5 1.57 63.7%

Sonuç (1X2)

Sonuç Fonbet
1.77 56.5%
X 4.70 21.3%
3.15 31.8%

Sıkça sorulan sorular

Slovan Usti-nad-Labem - Chemnitz Chrashers maçında favori kim?

PropickAI modeline göre Slovan Usti-nad-Labem favori — yaklaşık %44 kazanma olasılığı.

PropickAI Slovan Usti-nad-Labem - Chemnitz Chrashers için ne tahmin ediyor?

7 yapay zeka modelinin uzlaşısı ve Glicko-2 puanı Slovan Usti-nad-Labem yönünde. Tam olasılıklar ve bahis oranları bu sayfada.

Slovan Usti-nad-Labem - Chemnitz Chrashers maçı için bahis oranları nedir?

Slovan Usti-nad-Labem - Chemnitz Chrashers için birden fazla bahis şirketinden canlı oranlar bu sayfada listelenir ve piyasayla birlikte güncellenir.

Slovan Usti-nad-Labem - Chemnitz Chrashers ne zaman başlıyor?

30 Ağustos 2026.