YZ kararı

YZ seçimi BV Lints kazanma olasılığı ~65% güven Yüksek en iyi oran 1.42

Model uzlaşısı ve Glicko-2 puanı BV Lints yönünde. Tam analiz aşağıda.

Tahminler başlamadan kilitlenir sonuçlar sonra doğrulanır herkese açık isabet kaydı →
Tam erişim Ucretsiz tahminden daha fazlasi Ucretsiz tahminin ve olasilik asagida. Tam erişim, tam 7 yapay zeka konsensusu, her value secimi, matematik modeli olasiliklari ve her mac icin tam raporlar ekler.
Tam erişim al →
2. Liga
2. Liga
✓ Maç öncesi hazır Maç öncesi veriler Oran Form H2H Tahmin
28.08.2026 16:30 UTC
Bitti

2. Liga

Kapfenberg vs BV Lints — Futbol tahmini

Futbol
Stadyum Frants Fekete
Hakem Isa Simsek Sezon Second Lig 2026/2027 Kapfenberg
Kapfenberg
Kapfenberg
2 : 1
Bitti
BV Lints
BV Lints

Kapfenberg, BV Lints ile güç ölçüşüyor tarihinde 28 Ağustos 2026 — 2. Liga.

Son form (G-B-M): Kapfenberg 1-0-4, BV Lints 5-0-0. PropickAI'nin Glicko-2 modeli ev sahibine 16% galibiyet ihtimali veriyor. Takım istatistikleri, karşılaşma geçmişi, oranlar ve PropickAI'nin yapay zeka seçimi için kaydırın.

🎯 PropickAI tahmini
Yüksek güven

Model tahminimiz (Glicko-2)

PropickAI modeli · piyasa oranıyla karşılaştırma (marjsız)

2 BV Lints65%

1 · Kapfenberg15.8%
piyasa 15%
X · beraberlik18.9%
piyasa 19%
2 · BV Lints ✓ Tahmin65.4%
piyasa 66%

Model tahmini: galibiyet Kapfenberg 15.8%, beraberlik 18.9%, galibiyet BV Lints 65.4%. Model favorisi — BV Lints.

Bilgilendirici tahmin, bahis önerisi değildir.

🎯 Güvenli seçim banko

Çifte şans BV Lints veya beraberlik 1.10

Model güveni 85% ~91% geçmişimizde

Bu seçimin, sonuçlanmış geçmişimizde ne sıklıkla kazandığı — kâr tahmini değildir.

Bunu nasıl hesapladıkModel, uzlaşı ve piyasa dökümü

Matematiksel model tahmini

Yapay zeka maç tahmini Kapfenberg - BV Lints 28 Ağustos 2026

Futbol matematiksel modeli

Based on the collected premaç verileri, the favori looks like BV Lints.

Oran favorisi piyasa uzlaşısı: BV Lints. Aşağıdaki Glicko ve matematiksel modelle çapraz kontrol yaparız.
  • 1X2 oranlar (piyasa uzlaşısı): 1 6.50 / X 5.20 / 2 1.42
  • Glicko: Kapfenberg 15.8% / X 18.9% / BV Lints 65.4%

Bilgi amaçlı

Adil olasılık (marjsız)

Bahis şirketi marjı hariç olasılık — bilgi amaçlı, bahis önerisi değildir.
1X2 sonuç bahis şirketi marjı 8.1% 3 bahis şirketleri · best price +1.4%
1 15.1%
X 18.8%
2 ✓ Tahmin 66.2%

Oran kaynağı: uzlaşısı 3 bahis şirketleri (Baltbet, Betcity, Leon). Bu, oranlardan bahis şirketi marjı çıkarıldıktan sonraki adil olasılıktır — referans bilgi, bir tahmin veya bahis önerisi değildir.

Bilgi amaçlı

Model O/U (market-implied)

Toplam 3.50 3 bahis şirketleri
Üst 3.50 44.1%
Alt 3.50 55.9%

Market-implied olasılık from the frozen pre-kickoff consensus oran — reference, not a tahmin or a betting recommendation.

%

Piyasa uzlaşısı

Markete göre tahmin

Maç sonucu
Kapfenberg
15%
6.50
Beraberlik
19%
5.20
BV Lints
66%
1.42
Toplam
Üst 3.5
43%
2.25
Alt 3.5
57%
1.67

Bahis şirketi marjı çıkarılmış uzlaşı olasılığı; sağdaki sayı mevcut en iyi orandır. Yalnızca bilgi amaçlı, bir bahis değildir.

Model tahmini • nb-bet.com

Skor tahmini

Kapfenberg 1 : 2 BV Lints
16.86
X5.20
21.36

Skor tahmini ve oranlar (1X2): üçüncü taraf model servisi nb-bet.com. Bilgi amaçlı — bir PropickAI tahmini değildir. Kaynak

Tam yapay zeka analizinin kilidini ac

Her mac icin 7 yapay zeka konsensusu, matematik modeli olasiliklari, value secimleri ve tam raporlar Tam erişim ile.

Tam erişim al →
Katılımcı görüşleri
4 tahminler Bir sonuç seçin
1 100% 4
X 0% 0
2 0% 0
Maç merkezi
Stadyum Frants Fekete
Başlangıç 28.08.2026 16:30 UTC
Market 1 14.6% @ 6.50 / X 18.3% @ 5.20 / 2 67.0% @ 1.42
Hakem Isa Simsek Sezon Second Lig 2026/2027 Kapfenberg
Hava +24°C mestami grozy
🥊 İnsanlar ve makineler
👥 Topluluk Kapfenberg 100%
📐 Matematiksel model BV Lints 65%
💹 Market BV Lints 66%
Her tahmin başlamadan önce kilitlenir · herkese açık kayıt
🏦 Sanal kasa $10,000
$10,000Sanal bakiye

Ucretsiz oyna: 10.000 $ sanal parayla baslarsin. Bu maca oranlarimizla bahis yap, karini takip et ve global siralamada yuksel. Gercek para yok, kayit yok.

Maç merkezi

Kapfenberg - BV Lints

Kadrolar 10/11 muhtemel ilk 11
Form 5/5 son maçlar
H2H 8 karşılıklı maçlar
Market 3 model / bahis şirketleri
Post-maç / SStats
Skor 2:1
Events 0
İstatistikler 0
Kadrolar 0
PropickAI kontrolü: matematiksel model ve Glicko-2

We mark in green only güçlü signals where the model passed our publication filter. The other rows are for audit and training.

Option Sinyal Tahmin / actual Puan
Glicko-2: base favori Audit internal check, not a public signal Data: oran, form, table away - 65.4% fact: home missed / ROI -100.0% / Brier 1.173 / LogLoss 1.848
Glicko-2: calibrated favori Audit internal check, not a public signal Data: oran, form, table away - 65.4% fact: home missed / ROI -100.0% / Brier 1.173 / LogLoss 1.848
Glicko-2: public filter Audit internal check, not a public signal Data: oran, form, table away - 65.4% fact: home missed / ROI -100.0% / Brier 1.173 / LogLoss 1.848
Glicko-2: precision filter Audit internal check, not a public signal Data: oran, form, table away - 65.4% fact: home missed / ROI -100.0% / Brier 1.173 / LogLoss 1.848
Piyasa ve Glicko

Futbol matematiksel modeli. Futbol modeli piyasayı, Glicko-2’yi, Poisson/xG’yi, ev sahibi avantajını ve tempoyu karşılaştırır. Beraberlik maç riski olarak sayılır ancak ayrı bir sinyal olarak sunulmaz. Bir sonuçtaki yeşil değer, tahmin garantisi değil matematiksel bir avantaj anlamına gelir.

Sonuç Oran Glicko Sinyal
Kapfenberg 15.1% 15.8%
Beraberlik 18.8% 18.9% beraberlik riski
BV Lints 66.2% 65.4% piyasa ve model hemfikir
1X2: 3 Bookies

Glicko-2 bir takım gücü puanıdır: oranı, geçmişi ve istikrarı tartar, ancak bir garanti değildir.

Futbol matematiksel modeli
P1 / X / P2 15.8% / 18.9% / 65.4% sonuç olasılıkları; beraberlik değer olarak vurgulanmaz
Puan 1,532 / 1,938 Kapfenberg / BV Lints
RD 195 / 215 puan belirsizliği
r +/- 2RD 1,142-1,922 / 1,509-2,368 güç aralığı

Futbol modeli piyasayı, Glicko-2’yi, Poisson/xG’yi, ev sahibi avantajını ve tempoyu karşılaştırır. Beraberlik maç riski olarak sayılır ancak ayrı bir sinyal olarak sunulmaz. Bir sonuçtaki yeşil değer, tahmin garantisi değil matematiksel bir avantaj anlamına gelir.

Bahis özeti
1X2
2 1.40 piyasa uzlaşısı · değer yok · model 65.4%
X 5.03 piyasa uzlaşısı · beraberlik sinyal değil risk olarak sayılır
1 6.17 piyasa uzlaşısı · değer yok · model 15.8%
Çifte şans
12 1.14 piyasa uzlaşısı · değer yok · model 81.1%
1X 2.76 piyasa uzlaşısı · değer yok · model 34.6%
X2 1.10 piyasa uzlaşısı · değer yok · model 84.2%
Karşılıklı gol
Hayır 2.01 piyasa uzlaşısı · yalnızca oran
Evet 1.78 piyasa uzlaşısı · yalnızca oran

Bahis notları orandan, piyasadan ve matematiksel modelimizden oluşturulur: yalnızca model ve piyasa hemfikir olduğunda bir sinyali izleyin.

Bahis şirketi oranı

Maç marketleri

bahis şirketi oranı ve marketleri

Karşılıklı gol

Sonuç Leon
no 2.01 49.8%
evet 1.78 56.2%

Çifte şans

Sonuç Baltbet Betcity
12 1.13 88.5% 1.14 87.7%
1x 2.67 37.5% 2.85 35.1%
x2 1.08 92.6% 1.11 90.1%

İlk yarı kazananı

Sonuç Leon
6.30 15.9%
X 2.62 38.2%
1.86 53.8%

İlk yarı gol alt/üst

Sonuç Leon
Üst 0.5 1.23 81.3%
Üst 1.5 2.11 47.4%
Alt 0.5 3.75 26.7%
Alt 1.5 1.65 60.6%
Maç merkezi
4-4-2 3-5-2
12 V. Colic
14 M. Pranjkovic
17 P. Weissenbacher
23 M. Bagrationi
37 M. Hofer
5 M. Mišković
24 R. Žlibanović
30 B. Heuser
10 A. Šokčević
16 A. Marinović
1 V. Oelz
2 F. Strauss
15 M. Maranda
17 A. Pasic
5 N. Grimbs
6 J. Mayer
8 K. Conte
28 Dominik Frizer
47 Dario Krayker
7 E. Weinhauer
11 R. Vucic
Kapfenberg
Formation 4-4-2
Probable starting lineup
12 VCV. Colic V. Colic
14 MP M. Pranjkovic
17 PW P. Weissenbacher
23 MBM. Bagrationi M. Bagrationi
37 MH M. Hofer
5 MMM. Mišković M. Mišković
24 R. Žlibanović R. Žlibanović
30 BH B. Heuser
10 A. Šokčević
16 AMA. Marinović A. Marinović
Head coach Mikhael Lindl
BV Lints
Formation 3-5-2
Probable starting lineup
1 VOV. Oelz V. Oelz
2 FSF. Strauss F. Strauss
15 MMM. Maranda M. Maranda
17 APA. Pasic A. Pasic
5 NG N. Grimbs
6 JMJ. Mayer J. Mayer
8 KCK. Conte K. Conte
28 DFDominik Frizer Dominik Frizer
47 DKDario Krayker Dario Krayker
7 EWE. Weinhauer E. Weinhauer
11 RVR. Vucic R. Vucic
Head coach Mikhael Kellner
Kapfenberg

Hayır home-team absences found in the premaç verileri.

BV Lints

Hayır away-team absences found in the premaç verileri.

Diziliş 4-4-2 / 3-5-2
SStats Market - Form - H2H - Bahis siteleri
Maç merkezi
Kapfenberg Takım formu BV Lints
10 Maçlar 10
18 Gol 25
1.8 Per maç 2.5
3 Galibiyetler 7
0 Beraberlikler 3
7 Mağlubiyetler 0

Form ve karşılıklı maçlar

H2H 1-0-2, avg 3.67 gls
2026-08-28 · Kapfenberg 2:1 BV Lints
2023-03-04 · Kapfenberg 0:2 BV Lints
2022-10-22 · Kapfenberg 2:4 BV Lints
Kaynak: ruscore

Oranlar · 4 bahis şirketleri

En iyi oran: 1 7.7 (Betcity) · X 5.2 (Pari) · 2 1.32 (Winline)
Bahis sitesi1X2
Pari 7.2 5.2 1.28
Winline 7.2 5.2 1.32
Fonbet 7.2 5.2 1.28
Betcity 7.7 5.2 1.32
Kaynak: ruscore · oran comparison

Maç stats

39% Ball possession 61%
8 Vsego udarov 19
3 Shots on target 8
1 Shots off target 8
22 Udary ot vorot 1
4 Blokirovannye udary 3
3 Shtrafnye 10
4 Corners 7
0 Ofsaytlar 0
15 Auty 27
8 Saves 2
10 Fauller 3
3 Cards total 1
3 Sarı kartlar 1
0 Kırmızı kartlar 0
0 Second yellows 0
1 Travmy 0
4 Oyuncu değişikliğis 5
Kaynak: ruscore
Kapfenberg
L L L L W
21.08, 11:30
Austriya Zaltsburg 3:2 Kapfenberg
15.08, 11:30
Kapfenberg 0:1 Vakker Insbruk
08.08, 10:30
Bregents 3:2 Kapfenberg
31.07, 11:30
Kapfenberg 0:4 Lifering
25.07, 12:00
Traybakh 1:4 Kapfenberg
1 Galibiyetler
0 Beraberlikler
4 Mağlubiyetler
1.4 Atılan
2.6 Yenilen
3 Puanlar
BV Lints
W W W W W
23.08, 03:30
BV Lints 5:1 Foytsberg
14.08, 13:30
Sankt-Pelten 0:1 BV Lints
07.08, 13:30
BV Lints 3:0 Vakker Insbruk
31.07, 11:30
Austriya II 0:3 BV Lints
24.07, 12:30
Union Gurten 1:3 BV Lints
5 Galibiyetler
0 Beraberlikler
0 Mağlubiyetler
1.8 Atılan
1.6 Yenilen
15 Puanlar
Maç merkezi

Tam karşılıklı maç geçmişi: Kapfenberg - BV Lints

Kapfenberg
8 toplam maç
BV Lints
Kapfenberg: 4 (50%)
Beraberlikler:2 (25%)
BV Lints: 2 (25%)
En farklı galibiyet Kapfenberg 3:0 (12.03.21, 10:30) en büyük skor farkı
En çok gollü maç 6 gol (2:4, 22.10.22, 07:30) bir maçta en çok gol
En çok gollü beraberlik 2:2 (20.11.21, 06:30) en çok gollü beraberlik

Genel istatistikler

14 Gol atılan 10
10 Gol yenilen 14

Maç geçmişi

Maç
Kapfenberg
2:0
BV Lints
Maç
Kapfenberg
2:4
BV Lints
Maç
Kapfenberg
0:0
BV Lints
Maç
Kapfenberg
2:2
BV Lints
Maç
Kapfenberg
3:0
BV Lints
Maç
Kapfenberg
2:0
BV Lints
Maç
Kapfenberg
2:4
BV Lints
Maç
Kapfenberg
1:0
BV Lints
Maç merkezi
Turnuva bağlamı: sıralama, puan, form, eşleşme tablosu ve karşılıklı maç geçmişi.
Takım 1 Kapfenberg
Data 0 / 0 / 0 Karşılaştırmalar / Puan durumu / Eşleşmeler
Takım 2 BV Lints
Geçmişteki maçlar 24
Biggest beraberlik 2:2
En çok gollü maç 2:4
Second Lig 22 / 8 / 7 / 7 / 30 / 32
Kupa Avstrii 1 / 1 / 0 / 0 / 2 / 0
Tovarischeskiy (kluby) 1 / 1 / 0 / 0 / 1 / 0

Sıkça sorulan sorular

Kapfenberg - BV Lints maçında favori kim?

PropickAI modeline göre BV Lints favori — yaklaşık %65 kazanma olasılığı.

PropickAI Kapfenberg - BV Lints için ne tahmin ediyor?

7 yapay zeka modelinin uzlaşısı ve Glicko-2 puanı BV Lints yönünde. Tam olasılıklar ve bahis oranları bu sayfada.

Kapfenberg - BV Lints maçı için bahis oranları nedir?

Kapfenberg - BV Lints için birden fazla bahis şirketinden canlı oranlar bu sayfada listelenir ve piyasayla birlikte güncellenir.

Kapfenberg - BV Lints ne zaman başlıyor?

28 Ağustos 2026.