Maç panosu
Yapay zeka futbol tahminleri: accurate maç analysis for today
The page gathers the upcoming maçlar of the selected sport, model olasılıklar, oranlar, results and AI breakdowns in a single maç center.
Canlı kazanma olasılığı (piyasa kaynaklı) — ne sıklıkla kazandığı, kâr tahmini değil.
Sabah
Selangor FA
Minerul Lupeni
Uta Arad
Sassuolo
Frosinone
Orenburg
Andrey Khodanovich, Danila Vedernikov
FK Rubin Kazan
Artur Nigmatullin, Konstantin NizhegorodovTüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 39.2% / 28.2% / 32.6%
xG: 1.28 : 1.31
Market 1/X/2: 38.6% / 28.6% / 32.8%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 4 · total 0
Veri bütünlüğü: 54%
Missing: tournament_context, lineup_availability, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 3-1-0
Deplasman: W-D-L 1-4-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:FC Orenburg: Galibiyet 2.55 FC Orenburg: Beraberlik 3.15 Rubin Galibiyet: 2.70 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 2.02 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 1.70 Takım total golov FC Orenburg Üst 1.5: 2.50 Takım total golov FC Orenburg Alt 1.5: 1.47 Takım total golov Ru…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:2026-09-02T16:15:00+03:00 | oblachno Sezon Kupa Russia 2026/2027 | Gazovik Orenburg, Russia | Orenburg 31.9% / X 51.9% / Rubin 16.1% | H: Andrey Khodanovich, Danila Vedernikov, Danila Khotulev | A: Artur Nigmatullin, Konstantin Nizhegorodov, Anderson Arroyo
Vukovar 1991
Dinamo Zagreb 2
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 54.9% / 25.7% / 19.4%
xG: - : -
Market 1/X/2: 54.6% / 26.1% / 19.3%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 32%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum: Stadion Gradski vrt
City: Osijek
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 maçlar)","traceId":"00-0de306a08380c945730d4bc9ab3dc45a-1a4b4d6a98b6e6fb-00"}
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: Stadion Gradski vrt | P1 100% / X 0% / P2 0%
Botosani
Korvinul
A. Neac?a, F. IacobTüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 52.5% / 20.5% / 27.0%
xG: - : -
Market 1/X/2: 41.3% / 26.7% / 32.0%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 1 · total 0
Veri bütünlüğü: 21%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet: —
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 57.1% / X 28.6% / P2 14.3% | A: A. Neac?a, F. Iacob, F. Ilie
Marek
Nesebar
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 53.2% / 26.5% / 20.3%
xG: 1.51 : 0.87
Market 1/X/2: 53.7% / 26.8% / 19.6%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 42%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum: Albena Stadyum
City: Dupnitsa
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 4-3-0
Deplasman: W-D-L 4-2-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Marek: Galibiyet 1.60 Marek: Beraberlik 3.48 Nesebar Galibiyet: 5.00 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 2.07 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 1.66 Takım total golov Marek Üst 1.5: 1.87 Takım total golov Marek Alt 1.5: 1.81 Takım total golov Nesebar Üst 0.5: 1.66…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: Albena Stadyum | P1 75% / X 25% / P2 0%
Rilski Sportlist
Sportist Svoge
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 50.3% / 27.3% / 22.4%
xG: - : -
Market 1/X/2: 51.3% / 27.6% / 21.1%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 39%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 1-3-0
Deplasman: W-D-L 3-3-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 maçlar)","traceId":"00-b04cd5c1ff4f3dedf9415de7beefb8c3-4beb1ff0930cc8ce-00"}
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Chernomorets 1919
Ludogorets 2 Razgrad
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 55.8% / 25.3% / 18.9%
xG: 1.43 : 0.87
Market 1/X/2: 56.7% / 25.4% / 17.9%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 5 · total 0
Veri bütünlüğü: 42%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum: efbet Arena
City: Burgas
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 3-3-0
Deplasman: W-D-L 5-2-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Chernomorets 1919 Burgas: Galibiyet 1.64 Chernomorets 1919 Burgas: Beraberlik 3.35 Ludogorets II Galibiyet: 4.35 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 1.90 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 1.72 Takım total golov Chernomorets 1919 Burgas Üst 1.5: 1.79 Takım total golov Chernomoret…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: efbet Arena | P1 50% / X 25% / P2 25%
Khrisupoli
AEK
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 7.1% / 10.4% / 82.5%
xG: - : -
Market 1/X/2: 4.4% / 9.7% / 86.0%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 21%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet: —
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 100% / X 0% / P2 0%
Marko
Kifisia
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 23.5% / 28.1% / 48.5%
xG: - : -
Market 1/X/2: 22.9% / 28.5% / 48.6%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 42%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 1-2-0
Deplasman: W-D-L 3-4-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 maçlar)","traceId":"00-581ea05813b23ad0ce26273347328a74-4750997f0a3ca282-00"}
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 10% / X 90% / P2 0%
El Gouna Fc
Arab Kontraktors
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 36.1% / 33.8% / 30.1%
xG: - : -
Market 1/X/2: 35.3% / 34.5% / 30.2%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 18%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet: —
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Khaled Bichara Stadyum Sezon Premier Lig 2026/2027 El-Guna | P1 50% / X 50% / P2 0%
Andrychow
Slask 2 Wroclaw
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 23.7% / 22.9% / 53.4%
xG: - : -
Market 1/X/2: 22.3% / 22.9% / 54.8%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 13%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet: —
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Gurnik Zabzhe II
Club Olimpia
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 11.3% / 17.1% / 71.6%
xG: - : -
Market 1/X/2: 9.0% / 16.8% / 74.3%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 5 · total 0
Veri bütünlüğü: 16%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet: —
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 100% / X 0% / P2 0%
Polkovitse
Polonia Varşova
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 20.9% / 21.7% / 57.4%
xG: - : -
Market 1/X/2: 19.8% / 21.6% / 58.6%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 18%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet: —
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 50% / X 50% / P2 0%
Dinamo Kiev U19
LNZ Cherkascy U19
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 22.5% / 62.3% / 15.2%
xG: - : -
Market 1/X/2: 20.4% / 64.9% / 14.7%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 2 · total 0
Veri bütünlüğü: 18%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet: —
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:NTB Koncha-Zaspa Sezon Natsionalnaya liga U19 2026/2027 Dynamo Kiev U19 | P1 100% / X 0% / P2 0%
FC Nomme United
Parnu Vaprus
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 41.2% / 25.4% / 33.4%
xG: - : -
Market 1/X/2: 41.6% / 25.7% / 32.7%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 5 · total 0
Veri bütünlüğü: 37%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 7-0-0
Deplasman: W-D-L 8-0-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Nõmme United: Galibiyet 2.35 Nõmme United: Beraberlik 3.65 Vaprus Galibiyet: 2.57 Obschiy Toplam golov Üst 3.5: 2.05 Obschiy Toplam golov Alt 3.5: 1.68 Takım total golov Nõmme United Üst 1.5: 1.78 Takım total golov Nõmme United Alt 1.5: 1.92 Takım total gol…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 50% / X 33.3% / P2 16.7%
Nevesinje
Drina Zvornik
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 32.2% / 29.8% / 38.0%
xG: - : -
Market 1/X/2: 31.4% / 30.3% / 38.3%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 32%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 5-2-0
Deplasman: W-D-L 2-4-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Velež Nevesinje: Galibiyet Velež Nevesinje: Beraberlik Drina Zvornik Galibiyet: Obschiy Toplam golov Üst : Obschiy Toplam golov Alt : Takım total golov Velež Nevesinje Üst : Takım total golov Velež Nevesinje Alt : Takım total golov Drina Zvornik Üst : In…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Romanija Pale
Omarska
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 56.9% / 23.2% / 19.8%
xG: - : -
Market 1/X/2: 59.0% / 23.5% / 17.5%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 5 · total 0
Veri bütünlüğü: 37%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 2-1-0
Deplasman: W-D-L 5-2-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:FK Romanija Pale: Galibiyet 1.50 FK Romanija Pale: Beraberlik 3.80 Omarska Galibiyet: 5.20 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 1.68 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 1.98 Takım total golov FK Romanija Pale Üst 1.5: 1.55 Takım total golov FK Romanija Pale Alt 1.5: 2.12 Individ…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Slavija Sarajevo
Sutjeska Foca
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 65.5% / 21.6% / 12.8%
xG: 1.56 : 0.87
Market 1/X/2: 66.4% / 21.6% / 12.0%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 5 · total 0
Veri bütünlüğü: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 2-3-0
Deplasman: W-D-L 3-1-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Slavija: Galibiyet 1.47 Slavija: Beraberlik 4.10 Sutjeska Foča Galibiyet: 6.04 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 1.73 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 2.00 Takım total golov Slavija Üst 1.5: 1.61 Takım total golov Slavija Alt 1.5: 2.13 Takım total golov Sutjeska F…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 50% / X 50% / P2 0%
Samtredia
FC Iberia 1999
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 19.1% / 22.9% / 58.0%
xG: - : -
Market 1/X/2: 16.3% / 23.2% / 60.5%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 37%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 5-2-0
Deplasman: W-D-L 7-1-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 maçlar)","traceId":"00-75fa25e2498bc6aed1d637a57ed7a39c-c50ecb18aefaeadf-00"}
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Kakha Kaladzis Sapekhburto Tsentri Sezon Kupa Gruzii 2026 Samtredia | P1 100% / X 0% / P2 0%
Zob Akhan
Paykan Fc
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 51.6% / 20.0% / 28.4%
xG: - : -
Market 1/X/2: 31.4% / 33.9% / 34.7%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 1 · total 0
Veri bütünlüğü: 18%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet: —
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 16.7% / X 66.7% / P2 16.7%
Malavan Bandar
Nassaji
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 44.2% / 32.8% / 23.0%
xG: 1.12 : 0.93
Market 1/X/2: 44.1% / 33.4% / 22.5%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 2 · total 0
Veri bütünlüğü: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 3-3-0
Deplasman: W-D-L 0-4-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Malavan: Galibiyet 2.05 Malavan: Beraberlik 2.65 Nassaji Mazandaran Galibiyet: 4.20 Obschiy Toplam golov Üst 1.5: 1.93 Obschiy Toplam golov Alt 1.5: 1.80 Takım total golov Malavan Üst 0.5: 1.44 Takım total golov Malavan Alt 0.5: 2.45 Takım total golov Nassa…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 83.3% / X 16.7% / P2 0%
Svaty Jur
Dunajska Luzna
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 12.3% / 15.8% / 71.9%
xG: - : -
Market 1/X/2: 10.1% / 15.4% / 74.5%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 5 · total 0
Veri bütünlüğü: 32%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 5-0-0
Deplasman: W-D-L 4-1-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Svätý Jur: Galibiyet Svätý Jur: Beraberlik Dunajská Lužná Galibiyet: Obschiy Toplam golov Üst : Obschiy Toplam golov Alt : Takım total golov Svätý Jur Üst : Takım total golov Svätý Jur Alt : Takım total golov Dunajská Lužná Üst : Takım total gol…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Brezno
Zvolen
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 9.0% / 14.6% / 76.4%
xG: - : -
Market 1/X/2: 7.0% / 14.2% / 78.8%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 34%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 6-0-0
Deplasman: W-D-L 4-2-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Brezno: Galibiyet Brezno: Beraberlik Lokomotíva Zvolen Galibiyet: Obschiy Toplam golov Üst : Obschiy Toplam golov Alt : Takım total golov Brezno Üst : Takım total golov Brezno Alt : Takım total golov Lokomotíva Zvolen Üst : Takım total golov Lok…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Stadio Comunale Alfredo Viviani, Potenza Sezon Kupa Italy - Seriya C 2026/2027 Sorrento | P1 66.7% / X 33.3% / P2 0%
Kysucke Nove Mesto
Chadtsa
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 32.8% / 24.4% / 42.8%
xG: - : -
Market 1/X/2: 32.7% / 24.7% / 42.7%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 18%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet: —
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 33.3% / X 66.7% / P2 0%
Krasno
Trencin
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 4.5% / 8.0% / 87.4%
xG: - : -
Market 1/X/2: 2.1% / 7.2% / 90.7%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 2 · total 0
Veri bütünlüğü: 32%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 2-5-0
Deplasman: W-D-L 8-0-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Tatran Krásno: Galibiyet Tatran Krásno: Beraberlik AS Trencin Galibiyet: Obschiy Toplam golov Üst : Obschiy Toplam golov Alt : Takım total golov Tatran Krásno Üst : Takım total golov Tatran Krásno Alt : Takım total golov AS Trencin Üst : Individualnyy t…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Lokomotiva Koshitse
Slavia Kosice
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 45.5% / 23.9% / 30.7%
xG: - : -
Market 1/X/2: 46.0% / 24.1% / 30.0%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 34%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 5-2-0
Deplasman: W-D-L 5-3-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Lokomotíva Košice: Galibiyet Lokomotíva Košice: Beraberlik Slávia TU Košice Galibiyet: Obschiy Toplam golov Üst : Obschiy Toplam golov Alt : Takım total golov Lokomotíva Košice Üst : Takım total golov Lokomotíva Košice Alt : Takım total golov Slávia TU Koši…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 33.3% / X 66.7% / P2 0%
Blansko
Polanka nad Odrou
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 49.7% / 23.9% / 26.4%
xG: 1.46 : 1.27
Market 1/X/2: 50.6% / 24.0% / 25.4%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum: Stadion na Udolni
City: Blansko
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 1-3-0
Deplasman: W-D-L 1-1-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Blansko: Galibiyet 1.87 Blansko: Beraberlik 3.64 Polanka nad Odrou Galibiyet: 3.30 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 1.57 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 2.23 Takım total golov Blansko Üst 1.5: 1.73 Takım total golov Blansko Alt 1.5: 1.97 Takım total golov Polank…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: Stadion na Udolni | P1 100% / X 0% / P2 0%
Zbrojovka Brno 2
Vsetin
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 63.6% / 19.1% / 17.3%
xG: 2.22 : 0.88
Market 1/X/2: 65.4% / 18.9% / 15.7%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 37%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 5-1-0
Deplasman: W-D-L 1-1-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Zbrojovka Brno II: Galibiyet 1.37 Zbrojovka Brno II: Beraberlik 4.50 Vsetín Galibiyet: 6.20 Obschiy Toplam golov Üst 3.5: 2.14 Obschiy Toplam golov Alt 3.5: 1.62 Takım total golov Zbrojovka Brno II Üst 2.5: 2.20 Takım total golov Zbrojovka Brno II Alt 2.5: 1.57 Indi…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Hodonin
Sigma 2 Olomouc
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 31.4% / 23.7% / 44.9%
xG: 0.98 : 1.93
Market 1/X/2: 31.8% / 24.0% / 44.1%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 37%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 2-3-0
Deplasman: W-D-L 8-0-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Hodonín: Galibiyet 4.30 Hodonín: Beraberlik 4.10 Sigma Olomouc II Galibiyet: 1.57 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 1.59 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 2.19 Takım total golov Hodonín Üst 1.5: 3.04 Takım total golov Hodonín Alt 1.5: 1.31 Takım total golov Sigma O…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Karvina (B)
Frydek-Mistek
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 27.6% / 25.7% / 46.8%
xG: 1.13 : 1.42
Market 1/X/2: 26.6% / 25.9% / 47.5%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum: Stadion Kovona
City: Karvina
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 4-3-0
Deplasman: W-D-L 3-5-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Karviná II: Galibiyet 3.50 Karviná II: Beraberlik 3.60 Frýdek-Místek Galibiyet: 1.82 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 1.66 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 2.07 Takım total golov Karviná II Üst 1.5: 2.64 Takım total golov Karviná II Alt 1.5: 1.40 Takım total golo…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: Stadion Kovona | P1 100% / X 0% / P2 0%
Agram Zagreb (Zh)
FK Minsk (Zh)
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 29.7% / 19.5% / 50.8%
xG: - : -
Market 1/X/2: 36.8% / 22.4% / 40.8%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 1 · total 0
Veri bütünlüğü: 32%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 maçlar)","traceId":"00-04c9561efe9a34514f5ca8952ec1f13f-ae8e77389f725e11-00"}
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Analitik
Why are Yapay zeka futbol tahminleri more accurate than ordinary tipsters?
PropickAI analyzes football maçlar as a set of connected factors: team form, schedule, injuries, head-to-head records, the oranlar market, totals, handicaps and home-field strength. AI does not replace sporting logic, it helps you quickly compare stats and sonuç olasılıklar. The page collects football tahminler for today so the user sees not only the projected result but also the model arguments.