Maç panosu
Yapay zeka futbol tahminleri: accurate maç analysis for today
The page gathers the upcoming maçlar of the selected sport, model olasılıklar, oranlar, results and AI breakdowns in a single maç center.
Canlı kazanma olasılığı (piyasa kaynaklı) — ne sıklıkla kazandığı, kâr tahmini değil.
Colchagua
Brujas Salamanca
Barranquilla FC
Boca Juniors de Cali
Aimore
Gramadense
CS 2 de Mayo
Sportiva Luqueno
Defence Force
Sando
Montevideo City Torque
Danubio
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 44.1% / 28.9% / 27.0%
xG: - : -
Market 1/X/2: 43.6% / 29.3% / 27.1%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 6-2-0
Deplasman: W-D-L 3-1-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 maçlar)","traceId":"00-cbe3fe172db2af4fb761fec3a184f781-f08558c161e11122-00"}
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 100% / X 0% / P2 0%
Atletico Mineiro
Cruzeiro EC MG
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 37.1% / 31.8% / 31.1%
xG: 1.26 : 1.25
Market 1/X/2: 36.3% / 32.3% / 31.5%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 17 · total 0
Veri bütünlüğü: 45%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 4-2-0
Deplasman: W-D-L 6-3-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Atletico-MG: Galibiyet 2.38 Atletico-MG: Beraberlik 3.10 Cruzeiro Galibiyet: 3.10 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 2.20 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 1.65 Takım total golov Atletico-MG Üst 1.5: 2.62 Takım total golov Atletico-MG Alt 1.5: 1.44 Takım total golov…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 65% / X 20% / P2 15%
LDU Quito
Mushuc Runa
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 53.3% / 25.8% / 20.9%
xG: 1.56 : 0.81
Market 1/X/2: 54.2% / 25.7% / 20.2%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 18 · total 0
Veri bütünlüğü: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem: Y. Zambrano
Stadyum: Estadio Rodrigo Paz Delgado
City: Quito
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 4-2-0
Deplasman: W-D-L 4-3-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:LDU de Quito: Galibiyet 1.70 LDU de Quito: Beraberlik 3.50 Mushuc Runa SC Galibiyet: 4.50 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 1.95 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 1.85 Takım total golov LDU de Quito Üst 1.5: 1.73 Takım total golov LDU de Quito Alt 1.5: 2.00 Individualnyy t…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Estadio Rodrigo Paz Delgado, Quito Sezon Seriya A 2026 LDU Kito | P1 84.6% / X 7.7% / P2 7.7%
Fortaleza FC
Once Caldas
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 28.1% / 28.6% / 43.2%
xG: - : -
Market 1/X/2: 27.2% / 28.9% / 44.0%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 5 · total 0
Veri bütünlüğü: 37%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 3-3-0
Deplasman: W-D-L 3-5-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Fortaleza FC: Galibiyet Fortaleza FC: Beraberlik Once Caldas Galibiyet: Obschiy Toplam golov Üst : Obschiy Toplam golov Alt : Takım total golov Fortaleza FC Üst : Takım total golov Fortaleza FC Alt : Takım total golov Once Caldas Üst : Individualnyy tot…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: Estadio Metropolitano de Techo, Bogota | P1 16.7% / X 50% / P2 33.3%
New Zealand U19
Taiti U19
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 49.1% / 24.8% / 26.1%
xG: - : -
Market 1/X/2: 49.4% / 24.9% / 25.7%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 2 · total 0
Veri bütünlüğü: 13%
Missing: recent_form, h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet: —
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
FC Kharkiv U19
Shakhter Donetsk U19
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 49.9% / 25.3% / 24.8%
xG: - : -
Market 1/X/2: 51.6% / 25.7% / 22.7%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 2 · total 0
Veri bütünlüğü: 26%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 maçlar)","traceId":"00-b9d546b72a249d1b180f4ad3c40de71c-8846f69d891c23db-00"}
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Gintra Universitetas (w)
Shturm (Zh)
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 29.8% / 23.8% / 46.4%
xG: - : -
Market 1/X/2: 29.5% / 23.9% / 46.6%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 21%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet: —
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Vanraure Hachinohe FC
Tochigi City FC
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 31.7% / 28.1% / 40.2%
xG: - : -
Market 1/X/2: 31.9% / 28.5% / 39.6%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 4 · total 0
Veri bütünlüğü: 26%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum: Prifoods Stadyum
City: Hachinohe
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 maçlar)","traceId":"00-9d25a069262bd22dee6b307abf5cef8c-25733d8e62213581-00"}
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: Prifoods Stadyum
SC Sagamihara
Jubilo I
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 34.6% / 28.3% / 37.1%
xG: - : -
Market 1/X/2: 32.9% / 28.9% / 38.2%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 5 · total 0
Veri bütünlüğü: 29%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum: Sagamihara Gion Stadyum
City: Sagamihara
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 maçlar)","traceId":"00-1447486a5747de9bf6b500fb60813d2c-c61396cc599b05ad-00"}
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: Sagamihara Gion Stadyum | P1 50% / X 50% / P2 0%
Giravanz Kitakyushu
Iwaki FC
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 28.6% / 27.6% / 43.8%
xG: - : -
Market 1/X/2: 27.9% / 27.9% / 44.2%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 18%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet: —
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 50% / X 50% / P2 0%
FC Gifu
Tokusima
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 39.9% / 27.5% / 32.7%
xG: - : -
Market 1/X/2: 38.5% / 28.0% / 33.6%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 18%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet: —
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 100% / X 0% / P2 0%
Kagoshima United
Sapporo
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 46.3% / 26.5% / 27.2%
xG: - : -
Market 1/X/2: 45.2% / 27.0% / 27.8%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 5 · total 0
Veri bütünlüğü: 29%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum: Shiranami Stadyum
City: Kagoshima
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 maçlar)","traceId":"00-ac71afaff1bf2555c906a965952708f1-91a00890cfb86640-00"}
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: Shiranami Stadyum | P1 50% / X 50% / P2 0%
Kanazava
FC Imabari
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 32.4% / 25.0% / 42.6%
xG: - : -
Market 1/X/2: 31.5% / 25.2% / 43.3%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 18%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet: —
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 100% / X 0% / P2 0%
Kumamoto
Oita Trinata
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 29.1% / 27.3% / 43.6%
xG: - : -
Market 1/X/2: 28.2% / 27.5% / 44.3%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 29%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum: Egao Kenko Stadyum
City: Kumamoto
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 maçlar)","traceId":"00-1ad46410ee4b6ea94c7e3932fc2615d5-3e7e651aec1562d8-00"}
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: Egao Kenko Stadyum | P1 100% / X 0% / P2 0%
Kusatsu
Albirex Niigata
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 15.7% / 18.1% / 66.2%
xG: - : -
Market 1/X/2: 14.6% / 17.9% / 67.5%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 16%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet: —
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Nara
Tosu
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 20.2% / 21.7% / 58.1%
xG: - : -
Market 1/X/2: 19.0% / 21.6% / 59.4%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 5 · total 0
Veri bütünlüğü: 29%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 maçlar)","traceId":"00-797b217823b5352ad067dcb03f9053b4-66f74629c507afc8-00"}
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 50% / X 50% / P2 0%
Marconi Stallions
NWS Spirit
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 52.8% / 25.1% / 22.1%
xG: - : -
Market 1/X/2: 52.5% / 25.3% / 22.2%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 15 · total 0
Veri bütünlüğü: 37%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum: Marconi Stadyum
City: Sydney
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 5-1-0
Deplasman: W-D-L 5-2-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Marconi Stallions: Galibiyet 1.66 Marconi Stallions: Beraberlik 3.55 NWS Spirit Galibiyet: 4.20 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 1.67 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 1.98 Takım total golov Marconi Stallions Üst 1.5: 1.64 Takım total golov Marconi Stallions Alt 1.5: 1.98 …
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: Marconi Stadyum
Sutherland Sharks
Manly United
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 36.6% / 27.2% / 36.2%
xG: - : -
Market 1/X/2: 36.3% / 27.5% / 36.3%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 13 · total 0
Veri bütünlüğü: 42%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 5-2-0
Deplasman: W-D-L 6-3-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Sutherland Sharks: Galibiyet 2.63 Sutherland Sharks: Beraberlik 3.30 Manly United Galibiyet: 2.28 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 1.67 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 1.98 Takım total golov Sutherland Sharks Üst 1.5: 2.17 Takım total golov Sutherland Sharks Alt 1.5: 1.5…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Seymour Shaw Park Sezon NPL Novyy Yuzhnyy Uels 2026 Sazerlend Sharks | P1 50% / X 50% / P2 0%
Changnyeong (w)
Mungyeong Sangmu (w)
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 32.8% / 27.4% / 39.8%
xG: - : -
Market 1/X/2: 32.1% / 27.6% / 40.3%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 37%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 1-4-0
Deplasman: W-D-L 4-1-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Changnyeong W: Galibiyet Changnyeong W: Beraberlik Boeun Sangmu W Galibiyet: Obschiy Toplam golov Üst : Obschiy Toplam golov Alt : Takım total golov Changnyeong W Üst : Takım total golov Changnyeong W Alt : Takım total golov Boeun Sangmu W Üst : Individu…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Hwacheon KSPO (w)
Suwon Facilities (w)
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 23.2% / 29.8% / 46.9%
xG: - : -
Market 1/X/2: 22.7% / 30.3% / 47.0%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 37%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 4-5-0
Deplasman: W-D-L 8-2-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Hwacheon KSPO W: Galibiyet Hwacheon KSPO W: Beraberlik Suwon FMC W Galibiyet: Obschiy Toplam golov Üst : Obschiy Toplam golov Alt : Takım total golov Hwacheon KSPO W Üst : Takım total golov Hwacheon KSPO W Alt : Takım total golov Suwon FMC W Üst : Indivi…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
V-Varen Nagasaki
Gamba
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 26.3% / 26.5% / 47.2%
xG: 0.90 : 1.51
Market 1/X/2: 26.3% / 26.9% / 46.8%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 5 · total 0
Veri bütünlüğü: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 4-1-0
Deplasman: W-D-L 4-3-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:V-varen Nagasaki: Galibiyet 3.60 V-varen Nagasaki: Beraberlik 3.40 Gamba Osaka Galibiyet: 2.05 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 1.85 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 1.95 Takım total golov V-varen Nagasaki Üst 1.5: 2.75 Takım total golov V-varen Nagasaki Alt 1.5: 1.40 Ind…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Transcosmos Stadyum Nagasaki Sezon J1 Liga 2026/2027 V-Varen Nagasaki | P1 100% / X 0% / P2 0%
Marinos
Kioto
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 43.6% / 26.6% / 29.7%
xG: - : -
Market 1/X/2: 43.4% / 26.9% / 29.7%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 2 · total 0
Veri bütünlüğü: 18%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet: —
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:2026-09-02T13:00:00+03:00 | mestami dozhd Sezon J1 Liga 2026/2027 Iokogama F. Marinos | Nissan Iokogama, Japan | P1 100% / X 0% / P2 0%
Machida Zelvia
Frontale
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 49.0% / 26.0% / 25.0%
xG: 1.43 : 0.99
Market 1/X/2: 48.9% / 26.3% / 24.8%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 5-5-0
Deplasman: W-D-L 3-4-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Machida Zelvia: Galibiyet 1.91 Machida Zelvia: Beraberlik 3.40 Kawasaki Frontale Galibiyet: 4.20 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 1.85 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 1.95 Takım total golov Machida Zelvia Üst 1.5: 1.83 Takım total golov Machida Zelvia Alt 1.5: 1.83 Indiv…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Machida GION Stadyum Sezon J1 Liga 2026/2027 Matida Zelviya | P1 100% / X 0% / P2 0%
Mito Hollyhock
Kashima
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 22.9% / 26.5% / 50.7%
xG: 0.93 : 1.51
Market 1/X/2: 22.5% / 26.8% / 50.7%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 5 · total 0
Veri bütünlüğü: 37%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 1-2-0
Deplasman: W-D-L 8-1-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Mito Hollyhock: Galibiyet 4.20 Mito Hollyhock: Beraberlik 3.50 Kashima Galibiyet: 1.85 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 2.00 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 1.80 Takım total golov Mito Hollyhock Üst 0.5: 1.50 Takım total golov Mito Hollyhock Alt 0.5: 2.50 Individualnyy …
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Gamba Osaka
Kashiwa
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 33.1% / 26.4% / 40.5%
xG: 1.08 : 1.46
Market 1/X/2: 32.7% / 26.6% / 40.7%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum: Yodoko Sakura Stadyum
City: Osaka
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 6-2-0
Deplasman: W-D-L 8-0-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Cerezo Osaka: Galibiyet 3.20 Cerezo Osaka: Beraberlik 3.50 Kashiwa Reysol Galibiyet: 2.15 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 1.80 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 2.00 Takım total golov Cerezo Osaka Üst 1.5: 2.62 Takım total golov Cerezo Osaka Alt 1.5: 1.44 Individualnyy t…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Yodoko Sakura Stadyum Sezon J1 Liga 2026/2027 Sereso Osaka | P1 37.5% / X 12.5% / P2 50%
Shimizu
Tokyo
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 27.7% / 27.8% / 44.5%
xG: 0.91 : 1.41
Market 1/X/2: 26.9% / 28.2% / 44.9%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum: IAI Stadyum Nihondaira
City: Shizuoka
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 1-3-0
Deplasman: W-D-L 3-3-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Shimizu S-pulse: Galibiyet 4.00 Shimizu S-pulse: Beraberlik 3.30 FC Tokyo Galibiyet: 1.95 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 2.00 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 1.80 Takım total golov Shimizu S-pulse Üst 0.5: 1.44 Takım total golov Shimizu S-pulse Alt 0.5: 2.62 Individual…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:IAI Stadyum Nihondaira Sezon J1 Liga 2026/2027 Simidzu S-Pals | P1 12.5% / X 12.5% / P2 75%
Tokyo Verdy
Kobe
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 24.0% / 29.6% / 46.4%
xG: 0.89 : 1.38
Market 1/X/2: 23.3% / 30.1% / 46.6%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 5 · total 0
Veri bütünlüğü: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 1-4-0
Deplasman: W-D-L 5-2-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Tokyo Verdy: Galibiyet 4.00 Tokyo Verdy: Beraberlik 3.10 Vissel Kobe Galibiyet: 2.05 Obschiy Toplam golov Üst 1.5: 1.50 Obschiy Toplam golov Alt 1.5: 2.50 Takım total golov Tokyo Verdy Üst 0.5: 1.62 Takım total golov Tokyo Verdy Alt 0.5: 2.20 Takım total go…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:2026-09-02T13:00:00+03:00 | mestami dozhd Sezon J1 Liga 2026/2027 Tokyo Verdi | Adzinomoto Tokyo, Japan | P1 28.6% / X 71.4% / P2 0%
Fukuoka
Urawa
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 40.0% / 28.9% / 31.1%
xG: 1.14 : 1.12
Market 1/X/2: 39.4% / 29.3% / 31.2%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum: Best Denki Stadyum
City: Fukuoka
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 2-4-0
Deplasman: W-D-L 3-2-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Avispa Fukuoka: Galibiyet 2.45 Avispa Fukuoka: Beraberlik 3.00 Urawa Galibiyet: 3.10 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 2.30 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 1.60 Takım total golov Avispa Fukuoka Üst 1.5: 2.62 Takım total golov Avispa Fukuoka Alt 1.5: 1.44 Individualnyy to…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Best Denki Stadyum Sezon J1 Liga 2026/2027 Avispa Fukuoka | P1 75% / X 12.5% / P2 12.5%
Hiroshima
Nagoya
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 62.4% / 21.6% / 16.0%
xG: 1.81 : 0.77
Market 1/X/2: 62.3% / 21.8% / 15.9%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 5 · total 0
Veri bütünlüğü: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum: Edion Peace Wing Hiroshima
City: Hiroshima
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 7-3-0
Deplasman: W-D-L 4-2-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Sanfrecce Hiroshima: Galibiyet 1.53 Sanfrecce Hiroshima: Beraberlik 4.20 Nagoya Grampus Galibiyet: 6.00 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 1.57 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 2.35 Takım total golov Sanfrecce Hiroshima Üst 1.5: 1.50 Takım total golov Sanfrecce Hiroshima mensh…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:EDION Stadyum Japan Sezon J1 Liga 2026/2027 Sanfrechche Khirosima | P1 85.7% / X 14.3% / P2 0%
Jef United Ichihara Chiba
Okayama
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 24.0% / 19.6% / 56.4%
xG: 0.90 : 1.58
Market 1/X/2: 23.7% / 25.7% / 50.7%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 1 · total 0
Veri bütünlüğü: 37%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum: Fukuda Denshi Arena
City: Chiba
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 1-1-0
Deplasman: W-D-L 4-2-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:JEF United Chiba: Galibiyet 4.00 JEF United Chiba: Beraberlik 3.60 Fagiano Okayama Galibiyet: 1.85 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 1.85 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 1.95 Takım total golov JEF United Chiba Üst 0.5: 1.44 Takım total golov JEF United Chiba Alt 0.5: 2.62…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: Fukuda Denshi Arena
Analitik
Why are Yapay zeka futbol tahminleri more accurate than ordinary tipsters?
PropickAI analyzes football maçlar as a set of connected factors: team form, schedule, injuries, head-to-head records, the oranlar market, totals, handicaps and home-field strength. AI does not replace sporting logic, it helps you quickly compare stats and sonuç olasılıklar. The page collects football tahminler for today so the user sees not only the projected result but also the model arguments.