Maç panosu
Yapay zeka futbol tahminleri: accurate maç analysis for today
The page gathers the upcoming maçlar of the selected sport, model olasılıklar, oranlar, results and AI breakdowns in a single maç center.
Canlı kazanma olasılığı (piyasa kaynaklı) — ne sıklıkla kazandığı, kâr tahmini değil.
Arys
Ekibastuz
Palestine U20
Vietnam U20
Viking U19
Brann U19
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 44.1% / 23.0% / 32.9%
xG: - : -
Market 1/X/2: 43.4% / 23.2% / 33.4%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 5 · total 0
Veri bütünlüğü: 34%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 3-3-0
Deplasman: W-D-L 7-0-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Obolon' Kyiv U19: Galibiyet Obolon' Kyiv U19: Beraberlik Rukh Vynnyky U19 Galibiyet: Obschiy Toplam golov Üst : Obschiy Toplam golov Alt : Takım total golov Obolon' Kyiv U19 Üst : Takım total golov Obolon' Kyiv U19 Alt : Takım total golov Rukh Vynnyky U19 b…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 100% / X 0% / P2 0%
Al Hilal
Yassin Bunu, Mohammed Mahzari
Al Wahda FC (Uae)
Eduar Mendi, Mohammed BakorTüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 25.8% / 28.5% / 45.7%
xG: 1.15 : 1.22
Market 1/X/2: 24.5% / 28.8% / 46.7%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 5 · total 0
Veri bütünlüğü: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 2-2-0
Deplasman: W-D-L 3-6-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Al-Fayha: Galibiyet 2.60 Al-Fayha: Beraberlik 3.25 Al Kholood Galibiyet: 2.45 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 2.10 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 1.70 Takım total golov Al-Fayha Üst 1.5: 2.75 Takım total golov Al-Fayha Alt 1.5: 1.40 Takım total golov Al Kholoo…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:4-2-3-1 | peschanaya burya Zriteley 23,051 | Stadyum im. printsa Feysala bin Fakhda Er-Riyad, Saudi Arabia | P1 76.4% / X 18.2% / P2 5.5% | H: Yassin Bunu, Mohammed Mahzari, Ali Ladzhami | A: Eduar Mendi, Mohammed Bakor, Merikh Demiral
Astana 2
ARAZ NAKCHIVAN PFK
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 41.8% / 23.1% / 35.1%
xG: - : -
Market 1/X/2: 42.2% / 23.1% / 34.7%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 5 · total 0
Veri bütünlüğü: 42%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 3-1-0
Deplasman: W-D-L 3-3-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Astana II: Galibiyet Astana II: Beraberlik Taraz Galibiyet: Obschiy Toplam golov Üst : Obschiy Toplam golov Alt : Takım total golov Astana II Üst : Takım total golov Astana II Alt : Takım total golov Taraz Üst : Takım total golov Taraz Alt : …
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 23.1% / X 23.1% / P2 53.8%
Baku Sporting
Van Spor
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 32.3% / 27.7% / 40.0%
xG: - : -
Market 1/X/2: 31.6% / 28.0% / 40.4%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 5 · total 0
Veri bütünlüğü: 34%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 4-4-0
Deplasman: W-D-L 3-5-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Baku Sportinq: Galibiyet 2.38 Baku Sportinq: Beraberlik 3.20 Karvan Galibiyet: 2.75 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 2.20 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 1.62 Takım total golov Baku Sportinq Üst 1.5: 2.80 Takım total golov Baku Sportinq Alt 1.5: 1.36 Takım total…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Khankendi
Sabail
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 23.3% / 26.3% / 50.4%
xG: - : -
Market 1/X/2: 22.0% / 26.5% / 51.5%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 2 · total 0
Veri bütünlüğü: 16%
Missing: recent_form, h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet: —
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
MOIK
Sahdag
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 40.5% / 27.4% / 32.1%
xG: 1.30 : 1.17
Market 1/X/2: 40.3% / 27.7% / 32.0%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 37%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 3-3-0
Deplasman: W-D-L 5-4-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:MOIK: Galibiyet 2.26 MOIK: Beraberlik 3.18 Şahdağ Galibiyet: 2.81 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 2.00 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 1.71 Takım total golov MOIK Üst 1.5: 2.32 Takım total golov MOIK Alt 1.5: 1.51 Takım total golov Şahdağ Üst 1.5: 2.72 Indiv…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 25% / X 12.5% / P2 62.5%
Kataka
BUL
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 34.7% / 31.2% / 34.1%
xG: - : -
Market 1/X/2: 34.1% / 31.7% / 34.1%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 4 · total 0
Veri bütünlüğü: 26%
Missing: recent_form, h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 maçlar)","traceId":"00-2ec66135f40c4d4a298c3a0bd0f2b44b-743e043bd7e91d1d-00"}
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Al-Sekka
Maleyeit Kafr El Zayiat
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 31.7% / 35.5% / 32.8%
xG: - : -
Market 1/X/2: 31.6% / 36.3% / 32.2%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 5 · total 0
Veri bütünlüğü: 16%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet: —
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Dayrout
WE SC
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 24.8% / 32.2% / 43.0%
xG: - : -
Market 1/X/2: 24.1% / 32.8% / 43.1%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 1 · total 0
Veri bütünlüğü: 16%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet: —
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Kharas El-Khodud
El Entag El Harby
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 51.3% / 29.0% / 19.8%
xG: 1.53 : 0.86
Market 1/X/2: 51.1% / 29.4% / 19.5%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 6-3-0
Deplasman: W-D-L 2-6-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Haras El Hodood: Galibiyet 1.75 Haras El Hodood: Beraberlik 3.04 El Entag EL Harby Galibiyet: 4.70 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 2.41 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 1.45 Takım total golov Haras El Hodood Üst 1.5: 2.20 Takım total golov Haras El Hodood Alt 1.5: 1.58 I…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Harras El Hodood Stadyum, Alexandria Sezon Second Division A 2026/2027 Kharas El-Khodud | P1 100% / X 0% / P2 0%
El Mansoura
Kahraba Ismailia
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 26.2% / 31.1% / 42.7%
xG: 0.91 : 1.32
Market 1/X/2: 25.1% / 31.6% / 43.3%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 5 · total 0
Veri bütünlüğü: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 2-6-0
Deplasman: W-D-L 8-2-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:El Mansura: Galibiyet 3.58 El Mansura: Beraberlik 2.88 Kahraba Ismailia Galibiyet: 2.06 Obschiy Toplam golov Üst 1.5: 1.52 Obschiy Toplam golov Alt 1.5: 2.34 Takım total golov El Mansura Üst 0.5: 1.60 Takım total golov El Mansura Alt 0.5: 2.11 Takım total g…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 12.5% / X 12.5% / P2 75%
Afghanistan U20
Tajikistan U20
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 5.3% / 10.0% / 84.7%
xG: - : -
Market 1/X/2: 3.5% / 9.2% / 87.3%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 34%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 maçlar)","traceId":"00-09b448782ae7a87e4ec5773ca7e124a1-cce917d6a8891460-00"}
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Khalifa Sporlar City Stadyum, Isa Town Sezon Kupa Azii U20 2027 Afganistan U20 | P1 100% / X 0% / P2 0%
India U20
Uzbekistan U20
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 12.0% / 16.1% / 71.9%
xG: - : -
Market 1/X/2: 10.2% / 15.6% / 74.2%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 4 · total 0
Veri bütünlüğü: 32%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 maçlar)","traceId":"00-f6601375436fe120345101fae3104c82-97a9c7c5dcb87ed9-00"}
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 12.5% / X 87.5% / P2 0%
Kyrgyzstan U20
Van Spor
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 18.7% / 27.9% / 53.4%
xG: - : -
Market 1/X/2: 17.1% / 28.2% / 54.7%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 34%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 maçlar)","traceId":"00-c98e9fb4096b86d8c9372706ab44a2a6-5f0a8c30736f2d4e-00"}
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Dolen Omurzakov Stadyum, Bishkek Sezon Kupa Azii U20 2027 Kyrgyzstan U20 | P1 100% / X 0% / P2 0%
Isloch
Andrey Klimovich, Ilya Skrobotov
Bate
A. Skopets, Nikolay BochkoTüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 59.3% / 24.2% / 16.5%
xG: 1.72 : 0.80
Market 1/X/2: 59.1% / 24.5% / 16.4%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 10 · total 0
Veri bütünlüğü: 42%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum: SOK Olympijskij
City: Minsk
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 8-2-0
Deplasman: W-D-L 2-5-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:FC Isloch Minsk R.: Galibiyet 1.55 FC Isloch Minsk R.: Beraberlik 3.90 Bate Borisov Galibiyet: 5.45 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 1.87 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 1.83 Takım total golov FC Isloch Minsk R. Üst 1.5: 1.68 Takım total golov FC Isloch Minsk R. Alt 1.5:…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:2026-09-03T17:00:00+03:00 | 3-4-3 / 4-3 | mestami dozhd Sezon Premier Lig 2026 Isloch | SOK «Olimpiyskiy» Minsk, Belarus | P1 75% / X 11.1% / P2 13.9% | H: Andrey Klimovich, Ilya Skrobotov, Ivan Tikhomirov | A. Skopets, Nikolay Bochko, I. Mikhnyuk
Vihren Sandanski
Etar Veliko Tarnovo
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 58.1% / 21.8% / 20.1%
xG: 1.64 : 1.11
Market 1/X/2: 59.0% / 21.7% / 19.3%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 5 · total 0
Veri bütünlüğü: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 6-4-0
Deplasman: W-D-L 4-3-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Vihren: Galibiyet 1.69 Vihren: Beraberlik 3.74 Etar Veliko Tarnovo Galibiyet: 3.94 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 1.66 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 2.07 Takım total golov Vihren Üst 1.5: 1.69 Takım total golov Vihren Alt 1.5: 2.02 Takım total golov Etar Vel…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 80% / X 20% / P2 0%
PFC CSKA Sofia
Spartak Pleven
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 61.3% / 22.8% / 15.9%
xG: 1.79 : 0.80
Market 1/X/2: 62.3% / 22.7% / 15.0%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 5 · total 0
Veri bütünlüğü: 42%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum: Stadion Dragalevtsi
City: Sofia
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 5-3-0
Deplasman: W-D-L 4-1-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:CSKA Sofia II: Galibiyet 1.44 CSKA Sofia II: Beraberlik 4.00 Spartak Pleven Galibiyet: 5.95 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 1.80 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 1.89 Takım total golov CSKA Sofia II Üst 1.5: 1.62 Takım total golov CSKA Sofia II Alt 1.5: 2.14 Individualn…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: Stadion Dragalevtsi | P1 100% / X 0% / P2 0%
Lokomotiv Tbilisi
Tbilisi 2025
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 26.0% / 27.8% / 46.2%
xG: - : -
Market 1/X/2: 24.1% / 28.2% / 47.7%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 16%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet: —
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Iveriya Xashuri
Tbilisi
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 56.7% / 22.3% / 21.1%
xG: - : -
Market 1/X/2: 57.9% / 22.3% / 19.8%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 16%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet: —
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Nordia Jerusalem
Dimona
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 22.4% / 23.2% / 54.3%
xG: 0.86 : 1.57
Market 1/X/2: 21.5% / 23.3% / 55.3%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 37%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 0-3-0
Deplasman: W-D-L 6-0-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Nordia Jerusalem: Galibiyet 4.70 Nordia Jerusalem: Beraberlik 3.82 Dimona Galibiyet: 1.57 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 1.77 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 1.92 Takım total golov Nordia Jerusalem Üst 0.5: 1.57 Takım total golov Nordia Jerusalem Alt 0.5: 2.16 Individu…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 100% / X 0% / P2 0%
Makkabi Ironi Kiryat
Khapoel Makhane Ieguda
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 46.1% / 26.7% / 27.2%
xG: - : -
Market 1/X/2: 46.2% / 27.0% / 26.8%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 18%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet: —
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 100% / X 0% / P2 0%
Shimshon Tel-Aviv
Ironi Beyt Shemesh
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 40.3% / 27.9% / 31.8%
xG: - : -
Market 1/X/2: 40.0% / 28.3% / 31.7%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 32%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 maçlar)","traceId":"00-51a6f5f94d4a673897394889a09da342-37c7b2ae1c425df3-00"}
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 66.7% / X 16.7% / P2 16.7%
Al-Ahli Doha
Qatar SC
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 41.2% / 24.7% / 34.1%
xG: 1.38 : 1.43
Market 1/X/2: 40.7% / 24.9% / 34.4%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 5 · total 0
Veri bütünlüğü: 42%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum: Hamad bin Khalifa Stadyum
City: Doha
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 3-3-0
Deplasman: W-D-L 3-4-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Al Ahli Doha: Galibiyet 2.15 Al Ahli Doha: Beraberlik 3.60 Qatar SC Galibiyet: 2.70 Obschiy Toplam golov Üst 3.5: 2.20 Obschiy Toplam golov Alt 3.5: 1.62 Takım total golov Al Ahli Doha Üst 1.5: 1.83 Takım total golov Al Ahli Doha Alt 1.5: 1.83 Takım total g…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: Hamad bin Khalifa Stadyum | P1 75% / X 12.5% / P2 12.5%
Iğdır
Manisa Futbol Kulübü
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 43.5% / 27.1% / 29.4%
xG: 1.44 : 1.00
Market 1/X/2: 44.0% / 27.4% / 28.6%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 4 · total 0
Veri bütünlüğü: 37%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem: Suleyman Bahadir
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 3-2-0
Deplasman: W-D-L 6-2-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Iğdır FK: Galibiyet 1.85 Iğdır FK: Beraberlik 3.40 Manisa F.K. Galibiyet: 3.60 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 1.85 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 1.95 Takım total golov Iğdır FK Üst 1.5: 1.83 Takım total golov Iğdır FK Alt 1.5: 1.83 Takım total golov Manisa F…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: Aktepe Stadyum, Ankara | P1 58.3% / X 33.3% / P2 8.3%
AGMK
Xorazm Urganch
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 57.5% / 23.5% / 18.9%
xG: - : -
Market 1/X/2: 58.4% / 23.4% / 18.2%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 13 · total 0
Veri bütünlüğü: 34%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 5-2-0
Deplasman: W-D-L 2-2-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Olmaliq: Galibiyet 1.60 Olmaliq: Beraberlik 3.80 Xorazm Galibiyet: 4.85 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 1.62 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 2.02 Takım total golov Olmaliq Üst 1.5: 1.60 Takım total golov Olmaliq Alt 1.5: 2.18 Takım total golov Xorazm Üst 0.5…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
FA Siauliai
Kauno Zalgiris
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 17.5% / 20.4% / 62.2%
xG: - : -
Market 1/X/2: 16.8% / 20.3% / 62.9%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 6-1-0
Deplasman: W-D-L 7-1-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Šiauliai: Galibiyet 4.65 Šiauliai: Beraberlik 3.84 Kauno Žalgiris Galibiyet: 1.57 Obschiy Toplam golov Üst 3.5: 2.21 Obschiy Toplam golov Alt 3.5: 1.58 Takım total golov Šiauliai Üst 1.5: 2.80 Takım total golov Šiauliai Alt 1.5: 1.36 Takım total golov Kauno…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Siauliai central stadium Sezon Kupa Litvy 2026 Akademiya Shaulyay | P1 10% / X 10% / P2 80%
FC Bacau
Universitatea Craiova
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 16.0% / 19.4% / 64.5%
xG: - : -
Market 1/X/2: 13.3% / 19.4% / 67.4%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 34%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 7-0-0
Deplasman: W-D-L 4-5-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:FC Bacau: Galibiyet 5.80 FC Bacau: Beraberlik 4.35 Universitatea Craiova Galibiyet: 1.48 Obschiy Toplam golov Üst 3.5: 2.25 Obschiy Toplam golov Alt 3.5: 1.58 Takım total golov FC Bacau Üst 0.5: 1.45 Takım total golov FC Bacau Alt 0.5: 2.50 Takım total golo…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Cittadella
Renate
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 44.0% / 28.2% / 27.8%
xG: - : -
Market 1/X/2: 43.0% / 28.7% / 28.3%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 4 · total 0
Veri bütünlüğü: 37%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum: Stadio Pier Cesare Tombolato
City: Cittadella
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 maçlar)","traceId":"00-9e28d2a98a1f823b053f782ae2735743-ebc20c70645d0e97-00"}
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Stadio Pier Cesare Tombolato, Cittadella Sezon Kupa Italy - Seriya C 2026/2027 Chittadella | P1 87.5% / X 12.5% / P2 0%
Atlantis
PEPO Lappeenranta
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 42.0% / 21.4% / 36.7%
xG: - : -
Market 1/X/2: 41.2% / 21.5% / 37.3%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 5 · total 0
Veri bütünlüğü: 37%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 7-1-0
Deplasman: W-D-L 6-2-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Atlantis: Galibiyet Atlantis: Beraberlik PEPO Galibiyet: Obschiy Toplam golov Üst : Obschiy Toplam golov Alt : Takım total golov Atlantis Üst : Takım total golov Atlantis Alt : Takım total golov PEPO Üst : Takım total golov PEPO Alt : Galibiyet …
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
GKS Tychy
LKS Lodz
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 32.8% / 27.0% / 40.2%
xG: - : -
Market 1/X/2: 31.6% / 27.2% / 41.2%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 5 · total 0
Veri bütünlüğü: 21%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet: —
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 44.4% / X 22.2% / P2 33.3%
Analitik
Why are Yapay zeka futbol tahminleri more accurate than ordinary tipsters?
PropickAI analyzes football maçlar as a set of connected factors: team form, schedule, injuries, head-to-head records, the oranlar market, totals, handicaps and home-field strength. AI does not replace sporting logic, it helps you quickly compare stats and sonuç olasılıklar. The page collects football tahminler for today so the user sees not only the projected result but also the model arguments.