Maç panosu
Yapay zeka futbol tahminleri: accurate maç analysis for today
The page gathers the upcoming maçlar of the selected sport, model olasılıklar, oranlar, results and AI breakdowns in a single maç center.
FC Kharkiv U19
Shakhter Donetsk U19
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 47.9% / 24.6% / 27.5%
xG: - : -
Market 1/X/2: 49.4% / 24.9% / 25.7%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 2 · total 0
Veri bütünlüğü: 26%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 maçlar)","traceId":"00-2e1f26aeb1ccf6abd9efad42fe0ef698-77a1ec7b99e45710-00"}
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Karpaty U19
Levyy bereg U19
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 50.7% / 25.5% / 23.8%
xG: - : -
Market 1/X/2: 51.6% / 25.7% / 22.7%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 2 · total 0
Veri bütünlüğü: 32%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 7-1-0
Deplasman: W-D-L 6-0-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Veres Rivne U19: Galibiyet Veres Rivne U19: Beraberlik Oleksandria U19 Galibiyet: Obschiy Toplam golov Üst : Obschiy Toplam golov Alt : Takım total golov Veres Rivne U19 Üst : Takım total golov Veres Rivne U19 Alt : Takım total golov Oleksandria U19 Üst …
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:2026-09-02T12:00:00+03:00 | yasno Sezon Natsionalnaya liga U19 2026/2027 Karpaty U19 | SKIF Lvov, Ukraine | P1 66.7% / X 33.3% / P2 0%
Gintra Universitetas (w)
Shturm (Zh)
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 29.8% / 23.8% / 46.4%
xG: - : -
Market 1/X/2: 29.5% / 23.9% / 46.6%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 21%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet: —
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Vanraure Hachinohe FC
Tochigi City FC
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 31.7% / 28.1% / 40.3%
xG: - : -
Market 1/X/2: 31.9% / 28.5% / 39.6%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 4 · total 0
Veri bütünlüğü: 26%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum: Prifoods Stadyum
City: Hachinohe
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 maçlar)","traceId":"00-9d25a069262bd22dee6b307abf5cef8c-25733d8e62213581-00"}
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: Prifoods Stadyum
SC Sagamihara
Jubilo I
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 34.6% / 28.3% / 37.1%
xG: - : -
Market 1/X/2: 32.9% / 28.9% / 38.2%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 5 · total 0
Veri bütünlüğü: 29%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum: Sagamihara Gion Stadyum
City: Sagamihara
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 maçlar)","traceId":"00-1447486a5747de9bf6b500fb60813d2c-c61396cc599b05ad-00"}
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: Sagamihara Gion Stadyum | P1 50% / X 50% / P2 0%
Giravanz Kitakyushu
Iwaki FC
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 28.6% / 27.6% / 43.8%
xG: - : -
Market 1/X/2: 27.9% / 27.9% / 44.2%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 18%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet: —
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 50% / X 50% / P2 0%
FC Gifu
Tokusima
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 39.5% / 27.5% / 33.1%
xG: - : -
Market 1/X/2: 38.1% / 28.0% / 34.0%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 18%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet: —
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 100% / X 0% / P2 0%
Kagoshima United
Sapporo
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 46.3% / 26.5% / 27.2%
xG: - : -
Market 1/X/2: 45.2% / 27.0% / 27.8%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 5 · total 0
Veri bütünlüğü: 29%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum: Shiranami Stadyum
City: Kagoshima
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 maçlar)","traceId":"00-c3dd0c78b4ea915b65863bbcf079cd7f-5e2f6cd3106fe4b4-00"}
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: Shiranami Stadyum | P1 50% / X 50% / P2 0%
Kanazava
FC Imabari
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 32.7% / 24.8% / 42.5%
xG: - : -
Market 1/X/2: 31.9% / 25.0% / 43.1%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 18%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet: —
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 100% / X 0% / P2 0%
Kumamoto
Oita Trinata
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 29.1% / 27.3% / 43.6%
xG: - : -
Market 1/X/2: 28.2% / 27.5% / 44.3%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 29%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum: Egao Kenko Stadyum
City: Kumamoto
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 maçlar)","traceId":"00-6745dd029a21834a50d1224f317ab6a6-9ac21fb3d3301865-00"}
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: Egao Kenko Stadyum | P1 100% / X 0% / P2 0%
Kusatsu
Albirex Niigata
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 15.6% / 18.7% / 65.7%
xG: - : -
Market 1/X/2: 14.6% / 18.5% / 66.9%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 16%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet: —
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Nara
Tosu
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 20.2% / 21.7% / 58.1%
xG: - : -
Market 1/X/2: 19.0% / 21.6% / 59.4%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 5 · total 0
Veri bütünlüğü: 29%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 maçlar)","traceId":"00-b9376f451419a5d536fa56f7d38bf2e4-e7ccc23b84e0c1c5-00"}
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 50% / X 50% / P2 0%
FC Osaka
Kofu
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 39.0% / 28.0% / 33.0%
xG: - : -
Market 1/X/2: 38.6% / 28.3% / 33.1%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 29%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum: Hanazono Ragbi Stadyum
City: Higashiosaka
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 maçlar)","traceId":"00-e0e77241abd8c10060871342874d8ba6-c4e7694f716a3847-00"}
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: Hanazono Ragbi Stadyum | P1 50% / X 50% / P2 0%
Renofa Yamaguchi
Fujieda MYFC
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 23.4% / 25.7% / 51.0%
xG: - : -
Market 1/X/2: 22.9% / 25.9% / 51.1%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 29%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum: Ishin Me-Life Stadyum
City: Yamaguchi
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 maçlar)","traceId":"00-92bdc826ab947179988b1d39886eaf67-8d603241a9ed1860-00"}
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: Ishin Me-Life Stadyum | P1 50% / X 50% / P2 0%
FC Ryukyu
Yokohama FC
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 21.1% / 28.1% / 50.8%
xG: - : -
Market 1/X/2: 19.9% / 28.4% / 51.7%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 29%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 maçlar)","traceId":"00-6582e80fa4cdf6716c7f6077982c59af-e5d674da3a55bf88-00"}
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 100% / X 0% / P2 0%
Tegevakharo Miazaki
Toyama
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 62.0% / 19.0% / 19.0%
xG: - : -
Market 1/X/2: 31.8% / 26.5% / 41.7%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 1 · total 0
Veri bütünlüğü: 18%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet: —
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 50% / X 50% / P2 0%
Marconi Stallions
NWS Spirit
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 52.8% / 25.1% / 22.1%
xG: - : -
Market 1/X/2: 52.5% / 25.4% / 22.1%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 16 · total 0
Veri bütünlüğü: 37%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum: Marconi Stadyum
City: Sydney
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 5-1-0
Deplasman: W-D-L 5-2-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Marconi Stallions: Galibiyet 1.66 Marconi Stallions: Beraberlik 3.55 NWS Spirit Galibiyet: 4.20 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 1.67 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 1.98 Takım total golov Marconi Stallions Üst 1.5: 1.64 Takım total golov Marconi Stallions Alt 1.5: 1.98 …
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: Marconi Stadyum
Sutherland Sharks
Manly United
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 36.7% / 27.3% / 36.0%
xG: - : -
Market 1/X/2: 36.4% / 27.6% / 36.1%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 14 · total 0
Veri bütünlüğü: 42%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 5-2-0
Deplasman: W-D-L 6-3-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Sutherland Sharks: Galibiyet 2.63 Sutherland Sharks: Beraberlik 3.30 Manly United Galibiyet: 2.28 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 1.67 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 1.98 Takım total golov Sutherland Sharks Üst 1.5: 2.17 Takım total golov Sutherland Sharks Alt 1.5: 1.5…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Seymour Shaw Park Sezon NPL Novyy Yuzhnyy Uels 2026 Sazerlend Sharks | P1 33.3% / X 33.3% / P2 33.3%
Changnyeong (w)
Mungyeong Sangmu (w)
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 32.8% / 27.4% / 39.8%
xG: - : -
Market 1/X/2: 32.1% / 27.6% / 40.3%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 37%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 1-4-0
Deplasman: W-D-L 4-1-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Changnyeong W: Galibiyet Changnyeong W: Beraberlik Boeun Sangmu W Galibiyet: Obschiy Toplam golov Üst : Obschiy Toplam golov Alt : Takım total golov Changnyeong W Üst : Takım total golov Changnyeong W Alt : Takım total golov Boeun Sangmu W Üst : Individu…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Hwacheon KSPO (w)
Suwon Facilities (w)
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 23.2% / 29.8% / 46.9%
xG: - : -
Market 1/X/2: 22.7% / 30.3% / 47.0%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 4-5-0
Deplasman: W-D-L 8-2-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Hwacheon KSPO W: Galibiyet 3.72 Hwacheon KSPO W: Beraberlik 3.40 Suwon FMC W Galibiyet: 1.82 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 1.93 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 1.76 Takım total golov Hwacheon KSPO W Üst 1.5: 3.28 Takım total golov Hwacheon KSPO W Alt 1.5: 1.27 Individ…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
V-Varen Nagasaki
Gamba
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 26.3% / 26.5% / 47.2%
xG: 0.89 : 1.52
Market 1/X/2: 26.3% / 26.9% / 46.8%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 5 · total 0
Veri bütünlüğü: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 4-1-0
Deplasman: W-D-L 4-3-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:V-varen Nagasaki: Galibiyet 3.75 V-varen Nagasaki: Beraberlik 3.40 Gamba Osaka Galibiyet: 2.00 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 1.80 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 2.00 Takım total golov V-varen Nagasaki Üst 1.5: 2.75 Takım total golov V-varen Nagasaki Alt 1.5: 1.40 Ind…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Transcosmos Stadyum Nagasaki Sezon J1 Liga 2026/2027 V-Varen Nagasaki | P1 100% / X 0% / P2 0%
Marinos
Kioto
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 43.6% / 26.6% / 29.7%
xG: - : -
Market 1/X/2: 43.4% / 26.9% / 29.7%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 2 · total 0
Veri bütünlüğü: 18%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet: —
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:2026-09-02T13:00:00+03:00 | mestami dozhd Sezon J1 Liga 2026/2027 Iokogama F. Marinos | Nissan Iokogama, Japan | P1 88.9% / X 11.1% / P2 0%
Machida Zelvia
Frontale
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 49.0% / 26.0% / 25.0%
xG: 1.46 : 0.96
Market 1/X/2: 48.9% / 26.3% / 24.8%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 5-5-0
Deplasman: W-D-L 3-4-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Machida Zelvia: Galibiyet 1.91 Machida Zelvia: Beraberlik 3.40 Kawasaki Frontale Galibiyet: 4.20 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 1.85 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 1.95 Takım total golov Machida Zelvia Üst 1.5: 1.83 Takım total golov Machida Zelvia Alt 1.5: 1.83 Indiv…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Machida GION Stadyum Sezon J1 Liga 2026/2027 Matida Zelviya | P1 90% / X 10% / P2 0%
Mito Hollyhock
Kashima
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 22.7% / 26.5% / 50.7%
xG: 0.94 : 1.51
Market 1/X/2: 22.4% / 26.8% / 50.8%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 5 · total 0
Veri bütünlüğü: 37%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 1-2-0
Deplasman: W-D-L 8-1-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Mito Hollyhock: Galibiyet 4.20 Mito Hollyhock: Beraberlik 3.50 Kashima Galibiyet: 1.85 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 2.00 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 1.80 Takım total golov Mito Hollyhock Üst 0.5: 1.50 Takım total golov Mito Hollyhock Alt 0.5: 2.50 Individualnyy …
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Gamba Osaka
Kashiwa
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 33.1% / 26.4% / 40.5%
xG: 1.06 : 1.47
Market 1/X/2: 32.7% / 26.6% / 40.7%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum: Yodoko Sakura Stadyum
City: Osaka
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 6-2-0
Deplasman: W-D-L 8-0-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Cerezo Osaka: Galibiyet 3.20 Cerezo Osaka: Beraberlik 3.50 Kashiwa Reysol Galibiyet: 2.15 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 1.80 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 2.00 Takım total golov Cerezo Osaka Üst 1.5: 2.62 Takım total golov Cerezo Osaka Alt 1.5: 1.44 Individualnyy t…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Yodoko Sakura Stadyum Sezon J1 Liga 2026/2027 Sereso Osaka | P1 30% / X 20% / P2 50%
Shimizu
Tokyo
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 27.7% / 27.8% / 44.5%
xG: 0.93 : 1.42
Market 1/X/2: 26.9% / 28.2% / 44.9%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum: IAI Stadyum Nihondaira
City: Shizuoka
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 1-3-0
Deplasman: W-D-L 3-3-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Shimizu S-pulse: Galibiyet 4.00 Shimizu S-pulse: Beraberlik 3.30 FC Tokyo Galibiyet: 1.95 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 2.00 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 1.80 Takım total golov Shimizu S-pulse Üst 0.5: 1.44 Takım total golov Shimizu S-pulse Alt 0.5: 2.62 Individual…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:IAI Stadyum Nihondaira Sezon J1 Liga 2026/2027 Simidzu S-Pals | P1 10% / X 10% / P2 80%
Tokyo Verdy
Kobe
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 24.0% / 29.6% / 46.4%
xG: 0.91 : 1.36
Market 1/X/2: 23.3% / 30.1% / 46.6%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 5 · total 0
Veri bütünlüğü: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 1-4-0
Deplasman: W-D-L 5-2-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Tokyo Verdy: Galibiyet 3.80 Tokyo Verdy: Beraberlik 3.10 Vissel Kobe Galibiyet: 2.15 Obschiy Toplam golov Üst 1.5: 1.50 Obschiy Toplam golov Alt 1.5: 2.50 Takım total golov Tokyo Verdy Üst 0.5: 1.62 Takım total golov Tokyo Verdy Alt 0.5: 2.20 Takım total go…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:2026-09-02T13:00:00+03:00 | mestami dozhd Sezon J1 Liga 2026/2027 Tokyo Verdi | Adzinomoto Tokyo, Japan | P1 22.2% / X 77.8% / P2 0%
Fukuoka
Urawa
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 40.0% / 28.9% / 31.1%
xG: 1.14 : 1.12
Market 1/X/2: 39.4% / 29.3% / 31.2%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum: Best Denki Stadyum
City: Fukuoka
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 2-4-0
Deplasman: W-D-L 3-2-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Avispa Fukuoka: Galibiyet 2.45 Avispa Fukuoka: Beraberlik 3.00 Urawa Galibiyet: 3.10 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 2.30 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 1.60 Takım total golov Avispa Fukuoka Üst 1.5: 2.62 Takım total golov Avispa Fukuoka Alt 1.5: 1.44 Individualnyy to…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Best Denki Stadyum Sezon J1 Liga 2026/2027 Avispa Fukuoka | P1 60% / X 30% / P2 10%
Hiroshima
Nagoya
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 62.4% / 21.6% / 16.0%
xG: 1.80 : 0.79
Market 1/X/2: 62.3% / 21.8% / 15.9%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 5 · total 0
Veri bütünlüğü: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum: Edion Peace Wing Hiroshima
City: Hiroshima
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 7-3-0
Deplasman: W-D-L 4-2-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Sanfrecce Hiroshima: Galibiyet 1.50 Sanfrecce Hiroshima: Beraberlik 4.20 Nagoya Grampus Galibiyet: 6.25 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 1.57 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 2.35 Takım total golov Sanfrecce Hiroshima Üst 1.5: 1.50 Takım total golov Sanfrecce Hiroshima mensh…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:EDION Stadyum Japan Sezon J1 Liga 2026/2027 Sanfrechche Khirosima | P1 88.9% / X 11.1% / P2 0%
Jef United Ichihara Chiba
Okayama
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 24.0% / 19.6% / 56.4%
xG: 0.88 : 1.61
Market 1/X/2: 23.7% / 25.7% / 50.7%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 1 · total 0
Veri bütünlüğü: 37%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum: Fukuda Denshi Arena
City: Chiba
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 1-1-0
Deplasman: W-D-L 4-2-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:JEF United Chiba: Galibiyet 4.00 JEF United Chiba: Beraberlik 3.60 Fagiano Okayama Galibiyet: 1.85 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 1.85 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 1.95 Takım total golov JEF United Chiba Üst 0.5: 1.44 Takım total golov JEF United Chiba Alt 0.5: 2.62…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: Fukuda Denshi Arena
Analitik
Why are Yapay zeka futbol tahminleri more accurate than ordinary tipsters?
PropickAI analyzes football maçlar as a set of connected factors: team form, schedule, injuries, head-to-head records, the oranlar market, totals, handicaps and home-field strength. AI does not replace sporting logic, it helps you quickly compare stats and sonuç olasılıklar. The page collects football tahminler for today so the user sees not only the projected result but also the model arguments.