Maç panosu
Yapay zeka futbol tahminleri: accurate maç analysis for today
The page gathers the upcoming maçlar of the selected sport, model olasılıklar, oranlar, results and AI breakdowns in a single maç center.
Canlı kazanma olasılığı (piyasa kaynaklı) — ne sıklıkla kazandığı, kâr tahmini değil.
Orsomarso SC
Deportivo Cali (w)
Envigado
Magdalena
Montevideo Wanderers
Cerro Montevideo
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 38.2% / 30.2% / 31.7%
xG: - : -
Market 1/X/2: 37.6% / 30.7% / 31.8%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 5 · total 0
Veri bütünlüğü: 32%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 maçlar)","traceId":"00-5d432db92a050f348aa698dbd45b0b31-f5c06f4a51c0be36-00"}
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 100% / X 0% / P2 0%
Montevideo City Torque
Danubio
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 44.1% / 28.9% / 27.0%
xG: - : -
Market 1/X/2: 43.6% / 29.3% / 27.1%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 6-2-0
Deplasman: W-D-L 3-1-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 maçlar)","traceId":"00-cbe3fe172db2af4fb761fec3a184f781-f08558c161e11122-00"}
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 100% / X 0% / P2 0%
CS 2 de Mayo
Sportiva Luqueno
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 43.9% / 28.5% / 27.6%
xG: 1.24 : 1.04
Market 1/X/2: 43.4% / 28.9% / 27.7%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 5 · total 0
Veri bütünlüğü: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 6-3-0
Deplasman: W-D-L 4-0-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:2 de Mayo: Galibiyet 2.15 2 de Mayo: Beraberlik 3.20 Sportivo Luqueno Galibiyet: 3.20 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 2.25 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 1.62 Takım total golov 2 de Mayo Üst 1.5: 2.38 Takım total golov 2 de Mayo Alt 1.5: 1.53 Takım total golov…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Estadio Monumental Rio Parapiti, Pedro Juan Caballero Sezon Professionalnyy Division 2026 2 de Mayo | P1 92.9% / X 7.1% / P2 0%
Delfin Sc
Tecnico Uni
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 47.0% / 29.6% / 23.4%
xG: 1.30 : 0.91
Market 1/X/2: 46.9% / 29.9% / 23.2%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 18 · total 0
Veri bütünlüğü: 37%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem: G. Araujo
Stadyum: Estadio Jocay
City: Manta
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 2-1-0
Deplasman: W-D-L 2-0-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Delfin SC: Galibiyet 1.95 Delfin SC: Beraberlik 3.10 Tecnico Universitario Galibiyet: 4.00 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 2.35 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 1.57 Takım total golov Delfin SC Üst 1.5: 2.25 Takım total golov Delfin SC Alt 1.5: 1.57 Takım total …
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: Estadio Jocay
Aimore
Gramadense
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 53.8% / 28.7% / 17.5%
xG: - : -
Market 1/X/2: 54.7% / 28.8% / 16.5%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 5 · total 0
Veri bütünlüğü: 18%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet: —
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 100% / X 0% / P2 0%
Gloriya
Esportivo
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 32.0% / 33.2% / 34.8%
xG: - : -
Market 1/X/2: 31.9% / 33.6% / 34.5%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 2 · total 0
Veri bütünlüğü: 18%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet: —
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 33.3% / X 66.7% / P2 0%
Gremio Bage
Passo Fundo
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 28.0% / 34.2% / 37.8%
xG: - : -
Market 1/X/2: 27.7% / 34.7% / 37.6%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 5 · total 0
Veri bütünlüğü: 18%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet: —
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 100% / X 0% / P2 0%
Frederikoense
Anapolis FC GO
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 37.6% / 34.0% / 28.4%
xG: - : -
Market 1/X/2: 37.2% / 34.4% / 28.5%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 16%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet: —
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Club Guarani
Lajeadense
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 43.4% / 29.6% / 27.0%
xG: - : -
Market 1/X/2: 43.0% / 29.9% / 27.1%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 18%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet: —
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 100% / X 0% / P2 0%
Fidzhi U19
Vanuatu U19
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 49.1% / 24.8% / 26.1%
xG: - : -
Market 1/X/2: 49.4% / 24.9% / 25.7%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 2 · total 0
Veri bütünlüğü: 13%
Missing: recent_form, h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet: —
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Colchagua
Brujas Salamanca
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 42.3% / 29.8% / 28.0%
xG: 1.20 : 1.10
Market 1/X/2: 43.5% / 30.4% / 26.1%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 5 · total 0
Veri bütünlüğü: 37%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 3-4-0
Deplasman: W-D-L 5-4-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Colchagua: Galibiyet 2.30 Colchagua: Beraberlik 2.95 Municipal Salamanca Galibiyet: 3.00 Obschiy Toplam golov Üst 1.5: 1.50 Obschiy Toplam golov Alt 1.5: 2.45 Takım total golov Colchagua Üst 1.5: 2.70 Takım total golov Colchagua Alt 1.5: 1.36 Takım total go…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Londrina EC PR
Juventude
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 28.8% / 30.5% / 40.8%
xG: 1.02 : 1.22
Market 1/X/2: 28.8% / 30.9% / 40.3%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 17 · total 0
Veri bütünlüğü: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem: A. Gomes
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 1-4-0
Deplasman: W-D-L 7-2-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Londrina: Galibiyet 3.00 Londrina: Beraberlik 3.10 Juventude Galibiyet: 2.40 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 2.40 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 1.53 Takım total golov Londrina Üst 0.5: 1.50 Takım total golov Londrina Alt 0.5: 2.50 Takım total golov Juventude …
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: Estadio Jacy Scaff, Londrina | P1 100% / X 0% / P2 0%
Rio Verde
Trindade
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 63.5% / 19.3% / 17.2%
xG: - : -
Market 1/X/2: 63.5% / 19.3% / 17.1%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 34%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 5-3-0
Deplasman: W-D-L 0-5-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Rio Verde: Galibiyet Rio Verde: Beraberlik Trindade Galibiyet: Obschiy Toplam golov Üst : Obschiy Toplam golov Alt : Takım total golov Rio Verde Üst : Takım total golov Rio Verde Alt : Takım total golov Trindade Üst : Takım total golov Trindade …
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Barranquilla FC
Boca Juniors de Cali
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 47.4% / 27.5% / 25.1%
xG: 1.17 : 0.98
Market 1/X/2: 47.1% / 27.9% / 25.0%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 12 · total 0
Veri bütünlüğü: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 1-5-0
Deplasman: W-D-L 2-5-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Barranquilla: Galibiyet 2.15 Barranquilla: Beraberlik 3.10 Popayan Galibiyet: 3.25 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 2.20 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 1.62 Takım total golov Barranquilla Üst 1.5: 2.30 Takım total golov Barranquilla Alt 1.5: 1.50 Takım total go…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 90% / X 10% / P2 0%
Universitario Vinto
Aurora FC
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 29.1% / 27.5% / 43.4%
xG: 1.41 : 1.44
Market 1/X/2: 28.6% / 27.8% / 43.6%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 5 · total 0
Veri bütünlüğü: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 3-3-0
Deplasman: W-D-L 5-0-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Universitario de Vinto: Galibiyet 2.55 Universitario de Vinto: Beraberlik 3.20 Aurora Galibiyet: 2.45 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 1.70 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 2.10 Takım total golov Universitario de Vinto Üst 1.5: 2.20 Takım total golov Universitario de Vinto m…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Atletico Mineiro
Cruzeiro EC MG
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 37.1% / 31.8% / 31.1%
xG: 1.26 : 1.25
Market 1/X/2: 36.3% / 32.3% / 31.4%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 17 · total 0
Veri bütünlüğü: 42%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 4-2-0
Deplasman: W-D-L 6-3-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Atletico-MG: Galibiyet 2.38 Atletico-MG: Beraberlik 3.10 Cruzeiro Galibiyet: 3.10 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 2.20 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 1.65 Takım total golov Atletico-MG Üst 1.5: 2.62 Takım total golov Atletico-MG Alt 1.5: 1.44 Takım total golov…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 66.7% / X 22.2% / P2 11.1%
LDU Quito
Mushuc Runa
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 53.2% / 25.8% / 20.9%
xG: 1.56 : 0.81
Market 1/X/2: 54.2% / 25.7% / 20.2%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 18 · total 0
Veri bütünlüğü: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem: Y. Zambrano
Stadyum: Estadio Rodrigo Paz Delgado
City: Quito
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 4-2-0
Deplasman: W-D-L 4-3-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:LDU de Quito: Galibiyet 1.70 LDU de Quito: Beraberlik 3.50 Mushuc Runa SC Galibiyet: 4.50 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 1.95 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 1.85 Takım total golov LDU de Quito Üst 1.5: 1.73 Takım total golov LDU de Quito Alt 1.5: 2.00 Individualnyy t…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Estadio Rodrigo Paz Delgado, Quito Sezon Seriya A 2026 LDU Kito | P1 100% / X 0% / P2 0%
Fortaleza FC
Once Caldas
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 28.1% / 28.6% / 43.3%
xG: - : -
Market 1/X/2: 27.2% / 28.8% / 44.0%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 5 · total 0
Veri bütünlüğü: 37%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 3-3-0
Deplasman: W-D-L 3-5-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Fortaleza FC: Galibiyet Fortaleza FC: Beraberlik Once Caldas Galibiyet: Obschiy Toplam golov Üst : Obschiy Toplam golov Alt : Takım total golov Fortaleza FC Üst : Takım total golov Fortaleza FC Alt : Takım total golov Once Caldas Üst : Individualnyy tot…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: Estadio Metropolitano de Techo, Bogota | P1 20% / X 40% / P2 40%
New Zealand U19
Taiti U19
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 49.1% / 24.8% / 26.1%
xG: - : -
Market 1/X/2: 49.4% / 24.9% / 25.7%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 2 · total 0
Veri bütünlüğü: 13%
Missing: recent_form, h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet: —
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
FC Kharkiv U19
Shakhter Donetsk U19
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 49.9% / 25.3% / 24.8%
xG: - : -
Market 1/X/2: 51.6% / 25.7% / 22.7%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 2 · total 0
Veri bütünlüğü: 26%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 maçlar)","traceId":"00-b9d546b72a249d1b180f4ad3c40de71c-8846f69d891c23db-00"}
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Gintra Universitetas (w)
Shturm (Zh)
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 24.3% / 23.7% / 52.0%
xG: - : -
Market 1/X/2: 23.7% / 23.8% / 52.5%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 18%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet: —
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Vanraure Hachinohe FC
Tochigi City FC
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 31.7% / 28.1% / 40.2%
xG: - : -
Market 1/X/2: 32.0% / 28.5% / 39.5%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 4 · total 0
Veri bütünlüğü: 26%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum: Prifoods Stadyum
City: Hachinohe
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 maçlar)","traceId":"00-63a3ca73ffc247fe625cc8dc28b19b37-3d8b224c29423fff-00"}
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: Prifoods Stadyum
SC Sagamihara
Jubilo I
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 34.6% / 28.3% / 37.1%
xG: - : -
Market 1/X/2: 33.0% / 28.8% / 38.2%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 5 · total 0
Veri bütünlüğü: 29%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum: Sagamihara Gion Stadyum
City: Sagamihara
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 maçlar)","traceId":"00-e5bf3b6af272d8e59946f4b9929a3ded-26811582d924d030-00"}
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: Sagamihara Gion Stadyum | P1 50% / X 50% / P2 0%
Marconi Stallions
NWS Spirit
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 52.8% / 25.1% / 22.1%
xG: - : -
Market 1/X/2: 52.5% / 25.3% / 22.2%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 15 · total 0
Veri bütünlüğü: 37%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum: Marconi Stadyum
City: Sydney
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 5-1-0
Deplasman: W-D-L 5-2-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Marconi Stallions: Galibiyet 1.66 Marconi Stallions: Beraberlik 3.55 NWS Spirit Galibiyet: 4.20 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 1.67 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 1.98 Takım total golov Marconi Stallions Üst 1.5: 1.64 Takım total golov Marconi Stallions Alt 1.5: 1.98 …
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: Marconi Stadyum
Sutherland Sharks
Manly United
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 36.6% / 27.2% / 36.2%
xG: - : -
Market 1/X/2: 36.3% / 27.5% / 36.3%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 13 · total 0
Veri bütünlüğü: 42%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 5-2-0
Deplasman: W-D-L 6-3-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Sutherland Sharks: Galibiyet 2.63 Sutherland Sharks: Beraberlik 3.30 Manly United Galibiyet: 2.28 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 1.67 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 1.98 Takım total golov Sutherland Sharks Üst 1.5: 2.17 Takım total golov Sutherland Sharks Alt 1.5: 1.5…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Seymour Shaw Park Sezon NPL Novyy Yuzhnyy Uels 2026 Sazerlend Sharks | P1 50% / X 50% / P2 0%
Changnyeong (w)
Mungyeong Sangmu (w)
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 32.8% / 27.4% / 39.8%
xG: - : -
Market 1/X/2: 32.1% / 27.6% / 40.3%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 37%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 1-4-0
Deplasman: W-D-L 4-1-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Changnyeong W: Galibiyet Changnyeong W: Beraberlik Boeun Sangmu W Galibiyet: Obschiy Toplam golov Üst : Obschiy Toplam golov Alt : Takım total golov Changnyeong W Üst : Takım total golov Changnyeong W Alt : Takım total golov Boeun Sangmu W Üst : Individu…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Hwacheon KSPO (w)
Suwon Facilities (w)
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 23.2% / 29.8% / 46.9%
xG: - : -
Market 1/X/2: 22.7% / 30.3% / 47.0%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 37%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 4-5-0
Deplasman: W-D-L 8-2-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Hwacheon KSPO W: Galibiyet Hwacheon KSPO W: Beraberlik Suwon FMC W Galibiyet: Obschiy Toplam golov Üst : Obschiy Toplam golov Alt : Takım total golov Hwacheon KSPO W Üst : Takım total golov Hwacheon KSPO W Alt : Takım total golov Suwon FMC W Üst : Indivi…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
V-Varen Nagasaki
Gamba
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 26.2% / 26.6% / 47.2%
xG: 0.90 : 1.51
Market 1/X/2: 26.2% / 27.0% / 46.8%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 5 · total 0
Veri bütünlüğü: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 4-1-0
Deplasman: W-D-L 4-3-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:V-varen Nagasaki: Galibiyet 3.60 V-varen Nagasaki: Beraberlik 3.40 Gamba Osaka Galibiyet: 2.05 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 1.85 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 1.95 Takım total golov V-varen Nagasaki Üst 1.5: 2.75 Takım total golov V-varen Nagasaki Alt 1.5: 1.40 Ind…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Transcosmos Stadyum Nagasaki Sezon J1 Liga 2026/2027 V-Varen Nagasaki | P1 100% / X 0% / P2 0%
Marinos
Kioto
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 43.7% / 26.5% / 29.8%
xG: - : -
Market 1/X/2: 43.5% / 26.8% / 29.7%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 2 · total 0
Veri bütünlüğü: 18%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet: —
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:2026-09-02T13:00:00+03:00 | mestami dozhd Sezon J1 Liga 2026/2027 Iokogama F. Marinos | Nissan Iokogama, Japan | P1 100% / X 0% / P2 0%
Machida Zelvia
Frontale
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 49.0% / 26.0% / 25.0%
xG: 1.43 : 0.99
Market 1/X/2: 48.9% / 26.3% / 24.8%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 5-5-0
Deplasman: W-D-L 3-4-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Machida Zelvia: Galibiyet 1.91 Machida Zelvia: Beraberlik 3.40 Kawasaki Frontale Galibiyet: 4.20 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 1.85 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 1.95 Takım total golov Machida Zelvia Üst 1.5: 1.83 Takım total golov Machida Zelvia Alt 1.5: 1.83 Indiv…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Machida GION Stadyum Sezon J1 Liga 2026/2027 Matida Zelviya | P1 100% / X 0% / P2 0%
Analitik
Why are Yapay zeka futbol tahminleri more accurate than ordinary tipsters?
PropickAI analyzes football maçlar as a set of connected factors: team form, schedule, injuries, head-to-head records, the oranlar market, totals, handicaps and home-field strength. AI does not replace sporting logic, it helps you quickly compare stats and sonuç olasılıklar. The page collects football tahminler for today so the user sees not only the projected result but also the model arguments.