Maç panosu
Yapay zeka futbol tahminleri: accurate maç analysis for today
The page gathers the upcoming maçlar of the selected sport, model olasılıklar, oranlar, results and AI breakdowns in a single maç center.
Canlı kazanma olasılığı (piyasa kaynaklı) — ne sıklıkla kazandığı, kâr tahmini değil.
Ümraniyespor
Muğlaspor
Ghazl El Mahallah
Enppi
Al Sadd
Al Gharafa SC
Esteghlal Khuzestan FC
ChadorMalu Ardakan
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 30.2% / 30.9% / 38.9%
xG: 0.94 : 1.21
Market 1/X/2: 29.3% / 31.3% / 39.3%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 42%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 2-4-0
Deplasman: W-D-L 3-3-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Esteghlal Khuzestan: Galibiyet 3.10 Esteghlal Khuzestan: Beraberlik 3.00 Chadormalu SC Galibiyet: 2.25 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 2.45 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 1.50 Takım total golov Esteghlal Khuzestan Üst 0.5: 1.48 Takım total golov Esteghlal Khuzestan Alt…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 23.1% / X 30.8% / P2 46.2%
Shams Azar Qazvin
Traktor
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 14.0% / 26.1% / 59.9%
xG: - : -
Market 1/X/2: 12.8% / 26.3% / 61.0%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 18%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet: —
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 100% / X 0% / P2 0%
Odra Opole
Wisla Krakow
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 22.0% / 25.0% / 53.0%
xG: - : -
Market 1/X/2: 20.9% / 25.1% / 54.0%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 5 · total 0
Veri bütünlüğü: 34%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum: Itaka Arena
City: Opole
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 3-1-0
Deplasman: W-D-L 6-3-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Odra Opole: Galibiyet 4.10 Odra Opole: Beraberlik 3.50 Wisla Krakow Galibiyet: 1.70 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 1.80 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 2.00 Takım total golov Odra Opole Üst 0.5: 1.50 Takım total golov Odra Opole Alt 0.5: 2.50 Takım total golov…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: Itaka Arena | P1 50% / X 50% / P2 0%
Roda
Sandecja Nowy Sacz
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 35.3% / 26.1% / 38.5%
xG: - : -
Market 1/X/2: 34.3% / 26.4% / 39.3%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 32%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 maçlar)","traceId":"00-7d05b6cec12b2ca686805b210db65c7e-90a823493f305be9-00"}
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Stal Rzeszow
Podbeskidzie Bielsko-Biala
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 36.6% / 26.0% / 37.3%
xG: - : -
Market 1/X/2: 37.1% / 26.3% / 36.6%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 5 · total 0
Veri bütünlüğü: 37%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 4-1-0
Deplasman: W-D-L 4-3-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Stal Rzeszów: Galibiyet 2.50 Stal Rzeszów: Beraberlik 3.40 Podbeskidzie Galibiyet: 2.40 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 1.70 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 2.10 Takım total golov Stal Rzeszów Üst 1.5: 2.20 Takım total golov Stal Rzeszów Alt 1.5: 1.62 Individualnyy tot…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 11.1% / X 44.4% / P2 44.4%
Trelleborgs (w)
Malmo FF
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 9.3% / 12.6% / 78.0%
xG: - : -
Market 1/X/2: 6.5% / 12.1% / 81.5%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 32%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum: Fosshaugane Campus
City: Sogndal
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 2-1-0
Deplasman: W-D-L 5-1-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 maçlar)","traceId":"00-f6ad08536b1d755f13d9219f216533a6-266f14b79ffd076a-00"}
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: Fosshaugane Campus
Al-Dzheel
Dzhidda Klab
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 28.4% / 32.7% / 38.8%
xG: - : -
Market 1/X/2: 27.8% / 33.4% / 38.9%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 18%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet: —
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Prince Abdullah bin Jalawi Stadyum, Al Ahsa Sezon First Division 2026/2027 Al-Dzhil | P1 20% / X 10% / P2 70%
Al-Orouba
AL-ZULFI
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 43.5% / 27.3% / 29.3%
xG: - : -
Market 1/X/2: 43.6% / 27.5% / 28.9%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 5 · total 0
Veri bütünlüğü: 29%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 maçlar)","traceId":"00-1a3e615b353923b490d8bdfa9dd9ba7b-3a459e08f1ba7a7a-00"}
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Kazma
Al Sahel Abu-Halifa
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 57.8% / 25.2% / 17.0%
xG: - : -
Market 1/X/2: 58.6% / 25.3% / 16.1%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 37%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 5-2-0
Deplasman: W-D-L 3-3-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Kazma: Galibiyet Kazma: Beraberlik Al Sahel Galibiyet: Obschiy Toplam golov Üst : Obschiy Toplam golov Alt : Takım total golov Kazma Üst : Takım total golov Kazma Alt : Takım total golov Al Sahel Üst : Takım total golov Al Sahel Alt : Galibiyet …
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 100% / X 0% / P2 0%
Post Vena
Kagran
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 31.9% / 24.4% / 43.7%
xG: - : -
Market 1/X/2: 31.1% / 24.5% / 44.4%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 16%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet: —
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Liseng
Horsens
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 60.3% / 17.4% / 22.2%
xG: - : -
Market 1/X/2: 3.8% / 7.9% / 88.3%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 1 · total 0
Veri bütünlüğü: 18%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet: —
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 9.1% / X 90.9% / P2 0%
Austria Wien
E. Mahmutovic, G. Gwinn
Brann
K. Bathmann, J. BergTüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 27.2% / 23.3% / 49.5%
xG: - : -
Market 1/X/2: 26.9% / 23.4% / 49.7%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 5 · total 0
Veri bütünlüğü: 45%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem: E. Antoniou
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 4-1-0
Deplasman: W-D-L 7-0-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 maçlar)","traceId":"00-4e78158a5bb3fb0932a68cf247f901c1-442b780e8942e790-00"}
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:4-2-3-1 / 5-3-2 | FC Bayern Campus, Munich Zriteley 2,500 | P1 100% / X 0% / P2 0% | H: E. Mahmutovic, G. Gwinn, Glodis Perla Viggosdottir | A: K. Bathmann, J. Berg, S. Matheis
Parma Calcio
Edoardo Korvi, Emanuele Valeri
US Cremonese
F. Agazzi, Franchesko FolinoTüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 46.0% / 28.2% / 25.8%
xG: - : -
Market 1/X/2: 45.2% / 28.7% / 26.1%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 4 · total 0
Veri bütünlüğü: 49%
Missing: tournament_context, lineup_availability, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum: Stadio Marco Druso
City: Bolzano
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 5-3-0
Deplasman: W-D-L 2-5-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Parma: Galibiyet 2.10 Parma: Beraberlik 3.20 Cremonese Galibiyet: 3.60 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 2.25 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 1.62 Takım total golov Parma Üst 1.5: 2.25 Takım total golov Parma Alt 1.5: 1.57 Takım total golov Cremonese Üst 0.5: …
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:4-3 / 3-4-2-1 | Stadio Marco Druso | P1 79.4% / X 16.7% / P2 3.9% | H: Edoardo Korvi, Emanuele Valeri, Oliver Serensen | A: F. Agazzi, Franchesko Folino, Matteo Byanketti
Gil Vicente U23
Rio Ave U23
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 35.0% / 25.9% / 39.1%
xG: 1.44 : 1.27
Market 1/X/2: 34.3% / 26.2% / 39.5%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 5 · total 0
Veri bütünlüğü: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 6-1-0
Deplasman: W-D-L 6-1-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Gil Vicente U23: Galibiyet 2.25 Gil Vicente U23: Beraberlik 3.45 Rio Ave U23 Galibiyet: 2.75 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 1.77 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 1.95 Takım total golov Gil Vicente U23 Üst 1.5: 2.05 Takım total golov Gil Vicente U23 Alt 1.5: 1.65 Individ…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 75% / X 25% / P2 0%
Leiria U23
Maritimo U23
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 43.8% / 27.3% / 29.0%
xG: 1.43 : 1.09
Market 1/X/2: 42.9% / 27.7% / 29.5%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 5 · total 0
Veri bütünlüğü: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 6-3-0
Deplasman: W-D-L 3-3-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:União Leiria U23: Galibiyet 1.95 União Leiria U23: Beraberlik 3.40 Marítimo U23 Galibiyet: 3.35 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 1.85 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 1.85 Takım total golov União Leiria U23 Üst 1.5: 1.95 Takım total golov União Leiria U23 Alt 1.5: 1.70 In…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 100% / X 0% / P2 0%
Felgeyrash U23
Estoril U23
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 35.5% / 25.9% / 38.6%
xG: - : -
Market 1/X/2: 35.7% / 26.2% / 38.1%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 5 · total 0
Veri bütünlüğü: 34%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:{"status":"error","data":null,"message":"Nedostatochno dannykh dlya rascheta statistiki (menee 5 maçlar)","traceId":"00-6844567935b54b6bd9de380382f9360a-5548c3d5424dd128-00"}
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 100% / X 0% / P2 0%
Eshtrela U23
Sporting U23
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 30.2% / 28.6% / 41.2%
xG: 1.13 : 1.44
Market 1/X/2: 30.5% / 29.1% / 40.4%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 5 · total 0
Veri bütünlüğü: 39%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 2-3-0
Deplasman: W-D-L 3-2-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Vizela U23: Galibiyet 2.80 Vizela U23: Beraberlik 3.35 Santa Clara U23 Galibiyet: 2.25 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 1.77 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 1.95 Takım total golov Vizela U23 Üst 1.5: 2.35 Takım total golov Vizela U23 Alt 1.5: 1.48 Takım total go…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 33.3% / X 66.7% / P2 0%
Singida Black Stars
Namungo
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 58.4% / 25.7% / 15.9%
xG: 1.67 : 0.84
Market 1/X/2: 58.9% / 25.9% / 15.2%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 5 · total 0
Veri bütünlüğü: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 6-1-0
Deplasman: W-D-L 4-3-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Singida Black Stars: Galibiyet 1.48 Singida Black Stars: Beraberlik 3.70 Namungo Galibiyet: 5.75 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 1.95 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 1.85 Takım total golov Singida Black Stars Üst : Takım total golov Singida Black Stars Alt : Individual…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 87.5% / X 12.5% / P2 0%
Al-Shamal
Al-Rayyan
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 41.0% / 28.9% / 30.1%
xG: 1.28 : 1.20
Market 1/X/2: 41.0% / 29.3% / 29.8%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 5 · total 0
Veri bütünlüğü: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 7-0-0
Deplasman: W-D-L 4-1-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Al Najma: Galibiyet 2.15 Al Najma: Beraberlik 3.10 Al Jabalain Galibiyet: 3.10 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 2.05 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 1.73 Takım total golov Al Najma Üst 1.5: 2.20 Takım total golov Al Najma Alt 1.5: 1.55 Takım total golov Al Jabal…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 66.7% / X 33.3% / P2 0%
Nordstrann
Grei
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 64.2% / 17.1% / 18.7%
xG: - : -
Market 1/X/2: 65.8% / 16.8% / 17.5%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 37%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 4-1-0
Deplasman: W-D-L 1-0-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Nordstrand: Galibiyet Nordstrand: Beraberlik SF Grei Galibiyet: Obschiy Toplam golov Üst : Obschiy Toplam golov Alt : Takım total golov Nordstrand Üst : Takım total golov Nordstrand Alt : Takım total golov SF Grei Üst : Takım total golov SF Grei…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 100% / X 0% / P2 0%
Sloga
Celik Zenica
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 41.1% / 30.4% / 28.5%
xG: - : -
Market 1/X/2: 41.1% / 30.8% / 28.0%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 5 · total 0
Veri bütünlüğü: 37%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 4-2-0
Deplasman: W-D-L 1-1-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Sloga Doboj: Galibiyet 1.85 Sloga Doboj: Beraberlik 3.25 Čelik Galibiyet: 3.95 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 2.15 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 1.65 Takım total golov Sloga Doboj Üst 1.5: 2.10 Takım total golov Sloga Doboj Alt 1.5: 1.62 Takım total golov Če…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 70.6% / X 17.6% / P2 11.8%
Wadi Degla Sc
Al Qanah
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 37.9% / 33.7% / 28.4%
xG: - : -
Market 1/X/2: 37.1% / 34.4% / 28.5%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 5 · total 0
Veri bütünlüğü: 21%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet: —
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Al Salam Stadyum Sezon Premier Lig 2026/2027 Vadi Degla | P1 81.8% / X 18.2% / P2 0%
Vestec
Cesky Brod
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 25.0% / 17.6% / 57.4%
xG: - : -
Market 1/X/2: 50.9% / 22.6% / 26.5%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 1 · total 0
Veri bütünlüğü: 16%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet: —
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Govik-Lin
Brumunddal
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 86.3% / 9.0% / 4.7%
xG: 3.12 : 0.65
Market 1/X/2: 87.9% / 8.4% / 3.7%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 12 · total 0
Veri bütünlüğü: 37%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 4-2-0
Deplasman: W-D-L 0-2-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Gjøvik-Lyn: Galibiyet 1.03 Gjøvik-Lyn: Beraberlik 15.00 Brumunddal Galibiyet: 60.00 Obschiy Toplam golov Üst 4.5: 1.71 Obschiy Toplam golov Alt 4.5: 2.00 Takım total golov Gjøvik-Lyn Üst 4.5: 1.90 Takım total golov Gjøvik-Lyn Alt 4.5: 1.79 Takım total golov…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: —
Hornchurch FC
SC/ESV Parndorf
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 35.4% / 26.4% / 38.3%
xG: - : -
Market 1/X/2: 34.6% / 26.6% / 38.9%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 4 · total 0
Veri bütünlüğü: 37%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum: Sparkasse Horn Arena
City: Horn
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 5-2-0
Deplasman: W-D-L 6-2-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:SV Horn: Galibiyet SV Horn: Beraberlik Parndorf Galibiyet: Obschiy Toplam golov Üst : Obschiy Toplam golov Alt : Takım total golov SV Horn Üst : Takım total golov SV Horn Alt : Takım total golov Parndorf Üst : Takım total golov Parndorf Alt :…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Sparkasse Horn Arena, Horn Sezon Regionalnaya liga 2026/2027 Khorn | P1 66.7% / X 33.3% / P2 0%
Lafnitts
Kalsdorf
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 32.7% / 23.8% / 43.5%
xG: - : -
Market 1/X/2: 31.5% / 24.0% / 44.5%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 18%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, text_summary, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: veri yok
Deplasman: veri yok
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet: —
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Sportplatz Lafnitz Sezon Regionalnaya liga 2026/2027 Lafnitts | P1 33.3% / X 66.7% / P2 0%
Hebar Pazardzhik
Fratria
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 31.2% / 28.0% / 40.8%
xG: 1.27 : 1.35
Market 1/X/2: 30.9% / 28.3% / 40.8%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 5 · total 0
Veri bütünlüğü: 39%
Missing: h2h, tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum: Stadion Georgi Benkovski
City: Pazardzhik
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 3-2-0
Deplasman: W-D-L 6-2-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Hebar 1918: Galibiyet 2.40 Hebar 1918: Beraberlik 3.00 Fratria Galibiyet: 2.60 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 1.95 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 1.67 Takım total golov Hebar 1918 Üst 1.5: 2.33 Takım total golov Hebar 1918 Alt 1.5: 1.46 Takım total golov Frat…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: Stadion Georgi Benkovski
Targoviste
Voluntari
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 28.8% / 26.6% / 44.6%
xG: - : -
Market 1/X/2: 27.0% / 27.0% / 46.1%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 37%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 4-2-0
Deplasman: W-D-L 4-3-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Chindia Targoviste: Galibiyet 2.85 Chindia Targoviste: Beraberlik 3.20 FC Voluntari Galibiyet: 2.45 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 1.98 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 1.71 Takım total golov Chindia Targoviste Üst 1.5: 2.60 Takım total golov Chindia Targoviste Alt 1.5:…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365: P1 10% / X 30% / P2 60%
Teleoptik
Vozdovac
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 64.0% / 17.8% / 18.1%
xG: - : -
Market 1/X/2: 30.5% / 28.3% / 41.2%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 1 · total 0
Veri bütünlüğü: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 2-3-0
Deplasman: W-D-L 4-1-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Teleoptik: Galibiyet 2.72 Teleoptik: Beraberlik 3.25 FK Vozdovac Galibiyet: 2.27 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 1.70 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 2.02 Takım total golov Teleoptik Üst 1.5: 2.30 Takım total golov Teleoptik Alt 1.5: 1.55 Takım total golov FK V…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:2026-09-01T20:00:00+03:00 | solnechno Sezon First Lig 2026/2027 Teleoptik | Stadyum Partizana Belgrade, Serbia | P1 33.3% / X 50% / P2 16.7%
Boluspor
Keçiörengücü
Tüm istatistikler ve model sonuçları
SStats ve piyasa
Glicko 1/X/2: 18.7% / 23.2% / 58.1%
xG: 0.82 : 1.89
Market 1/X/2: 17.9% / 23.2% / 58.9%
Üst/Alt 2.5: - / -
Bahis şirketi kapsamı: 1X2 3 · total 0
Veri bütünlüğü: 39%
Missing: tournament_context, lineup_availability, market_drift, season_table
Bağlam ve riskler
Hakem:
Stadyum:
City:
Acceptor: -
Sistem modu: -
Hakem / weather risk: - / -
Favori tuzağı: no
Beraberlik risk: no
Piyasa ve Glicko anlaşmazlığı: -
Form ve kadrolar
Ev sahibi: W-D-L 2-0-0
Deplasman: W-D-L 4-3-0
Eksikler: 0 / 0
Diziliş güveni: -
Starter edge: -
Bench depth: -
SStats metin blokları
Özet:Boluspor: Galibiyet 5.25 Boluspor: Beraberlik 3.80 Keçiörengücü Galibiyet: 1.53 Obschiy Toplam golov Üst 2.5: 1.65 Obschiy Toplam golov Alt 2.5: 2.20 Takım total golov Boluspor Üst 0.5: 1.50 Takım total golov Boluspor Alt 0.5: 2.50 Takım total golov Keçiöre…
Tablo: —
Delux: —
FootballCalc: —
Soccer365:Bolu Ataturk Stadyum, Bolu Sezon First Lig 2026/2027 Boluspor | P1 100% / X 0% / P2 0%
Analitik
Why are Yapay zeka futbol tahminleri more accurate than ordinary tipsters?
PropickAI analyzes football maçlar as a set of connected factors: team form, schedule, injuries, head-to-head records, the oranlar market, totals, handicaps and home-field strength. AI does not replace sporting logic, it helps you quickly compare stats and sonuç olasılıklar. The page collects football tahminler for today so the user sees not only the projected result but also the model arguments.